Şimdi Ara

Karida 2 Kişilik Çadır HB 16.52 TL SS EKLENDİ.BİTTİ. (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
25
Favori
17.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşam üzeri kurdum 10/15 dk filan sürdü kurmak ilk defa çadır kurmama rağmen.
    Yazın iş görür kur katla o çanta gibi şeyin içıne tıkıştırma yaptıkdan sonra parçalanmaya başlar heralde pek sağlam gelmedi tentesi dikiş yerleri vs
    21.50 lirayada bir Husky Çadır göndermezlerdi beklediğim gibi
  • Çadır bugün kargoya verildi beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim çadırımda bugün geldi arkadaşlar tek başıma 5 dakika içerisinde kurdum çok basit bir şekilde kuruluyor. Ama çadırın çantasındaki dikişler çok dandik bir iki çıkartıp giydirince gideceğini düşünüyorum onun dışında çadır iyi gibi bi sıkıntsı yok gayet geniş ve güzel
  • cadir geldi malzeme kalitesini begenmedim. dikisleri sokulecek gibi duruyor karida cadir nasil bilmiyorum ama size tavsiyem karidayi bekleyin

• kargo geldi ama içerisinden cem marka kek kalıbı çıktı

• joystar geldi. hemen kurdum. tabii bu fiyata ultra kalite bişey beklememek lazım. bu cadırların fiyat aralıgı 50-100 lira zaten.

Genel olarak söylemek gerekirse bu çadırlar 2 kişilik filan değil. gerçek anlamda 1 kişilik. ha sevgiliniz ile içinde kalacaksanız ozaman 2 kişi sarıla sarıla gayet güzel içinde kalabilir.

benim boyum 1.75 dikine uzandım. kafam ve bacaklarım çadıra değiyor. anca çapraz yatarsanız rahat şekilde yatmiş olursunuz.

2 kişinin içinde rahat kalmasını istiyorsanız 3 kişilik olanlara bakınız. daha öncede çadır tecrübem oldugundan bunları söylüyorum.

rüzgarlı havalarda iş görsün istiyorsanız üzerine extra 1 adet branda alabilirsiniz.

16 liraya bedava... kurulumu basit. tek kişi rahatça kurabilir. bu senenin güzel sıcak firsatlarından birini aldıgım için mutluyum. konu sahibi başta olmak üzere herkese teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gecegelen06

cadir geldi malzeme kalitesini begenmedim. dikisleri sokulecek gibi duruyor karida cadir nasil bilmiyorum ama size tavsiyem karidayi bekleyin

+1
  • sakın ama sakın teklif edilen çadırı kabul etmeyin karidayı bekleyenler doğru bir karar aldı bundan kötüsü olamaz
  • Yanarım yanarım da su çadırdan 70-80 adet alamadım ona yanarim

• ufak tefek tamirat ve bi üste atılabilecek 3 mt naylon ile gider baya..
  • Valla çadır ben ok demedim ama adamlar 7 adet siparisi hepsini göndermişler sormadan
    Ben karida yi bekliyexektim

• Gelen çadırı bugün kurdum. Karida'yı da bekleyebilirdim ama yaza düğün var, bu geldi mi gelecek mi telaşesine girmek istemedim. Bu fiyata daha nolsun.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Karida 2 Kişilik Çadır HB 16.52 TL SS EKLENDİ.BİTTİ.

• Joystar çadır geldi, kurulumunu yaptım. Karida alan arkadaşın fotoğraflarına detaylı baktım çadırın bütün detayları aynı gibi arkadaşlar. Bence karida ile %90 civarı aynı çadır. Sadece kapısı farklı ve gölgeliği yok. Kalite olarak konuşursak 16 lira için çok iyi ama 40-50 lira verilmez, yazın günü birlik kullanmak için ideal.
  • Arkadaşlar; bu çadırı uçak seyahatimizde yanımıza kabine alabilir miyiz. içinde metal L kazıklar var ya..
  • Joystar istiyorsanız bu maile cevap verin diyor. Cevap veriyorum iletilmiyor. Bu nasıl bir iş

• Mc_Leopard kullanıcısına yanıt
    Sanırım siteden müşteri hizmetleri mesajları kısmından cevap vermeniz lazım..
  • qeep kullanıcısına yanıt
    Gölgelik Nerede hocam

• Çadır karida değil ki joystar 😉

• http://www.hepsiburada.com/monodome-2-kisilik-kamp-cadiri-p-SPORMONO2

bu çadırı teklif ediyorlar şimdi de
    kaliyeti iyice öldürüyorlar
  • jorge kullanıcısına yanıt
    buda çok çirkinmiş be kabul etmeyin yollasın karidayı
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.