Şimdi Ara

Kargo ilen gelen tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar netten tv aldım kargo ile gelecek.KArgo gelince kutu açıp kırık var mı diye bakmalımıyım?

Kutu açıldığında garanti dışı kalır mı?

Tv geldiğinde testlerini nasıl yaparım?

philips 49pus6501

• kargo şirketlerinin teslimat prosedüründe böyle bir uygulama yok lakin yine de şansınızı deneyin. kurulumu yetkili servis yapacaksa siz kesinlikle koliye dokunmayın.
    kendiniz kurulum yapacaksanız bir şekilde kargosuyu ikna edip kontrol edip almaya çalışın.
  • garanti dışı kalmasın diye servisi arıyıp onlara kurdurmak gerekiyor değil mi ?
  • kibrit kullanıcısına yanıt
    Yasal olarak böyle bir zorunluluk yok, ancak üründe kırık tarzı sorun çıkarsa servis muhtemelen karışmayacaktır. yani ya kargo şirketi ya da servis sonuçta ikisinden birinden kendinizi garantiye almak zorundasınız.
    Ya kargodan garantiye alır yanlarında açar kırıksa iade edersiniz ( ki kargo şirketlerti teslim almadığınız ürün açtırmıyorlar size)
    Ya da koliye hiç dokunmaz yetkili servis çağırır bütün sorumluluğu onlara bırakırsınız.

Bu şartlarda yetkili servis bana göre en mantıklısıdır
  • kibrit kullanıcısına yanıt
    Abi yakınlarınızda sipariş verdirebileceğiniz hiç mi mağaza yoktu ? kurumsal olarak, teknosa media markt felan? iyi cesaret yani . Sorun değil birşey olmaz ama olursada hem canınız sıkılır hem zamanınızı bu iş düzelsin diye epey harcarsınız. İnş bir sorun olmaz
  • Kargodan ürün geldiği zaman sadece kutu hasarı var mı yok u diye kontrol etmen yeterli olur.
    Kapalı kutu da hasar yok ise içini açmana gerek yok.
    Servis geldiği zaman kutuyu açacak. Sen açarsan açık kutu konumuna gelir.
    kutu hasarı yok ise ve servis açtığında tv de hasar var ise servis raporu ile ürün değişimi iadesi olur.
  • servisi aradım siz kurun dediler,müşteri hizmetleride siz kurabilirsiniz dediler.

şimdi ben kurarım sorun yok ama hani ölü pixel,vs gibi kontrolleri nasıl yapacam,bir video anlatım varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.