Şimdi Ara

karekök 0 vs sıfırdan sonsuza geo ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangisini almalıyım? alıp bitirmek istiyorum videolar çok zamanımı alıyor? temelim biraz var ama yavaş çözüyorum soruları pratiğim neredeyse yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC74C27F3 -- 25 Eylül 2019; 10:34:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ey forum ahalisi bu adam 52 bin tm iken insanlara böyle 3 4 binden mezun gibi cevaplar vermesi neyin nesi yav ulan 60 tyt 40 ayt yapmış her gördüğüne sanki 90 tyt 75 ayt yapmış gibi sallıyor.Arkadaş düzgünce sormuş hıyar herif beğenmiyorsan yazmayacan konuya sana karekök 0 mı sıfırdan sonsuza geo mu deniliyor sen birey b al diyorsun önce sorulanı bi yanıtla
  • Bende çok beğendim daha almadım hemde videolu çözen onerirmi temeli olmayan biri için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thesmileofdawn kullanıcısına yanıt
    Bende karekok tyt var yine de alayim mi birey b?

• thesmileofdawn kullanıcısına yanıt
    Bir sey bildigini dusunerekten soru sorunca kendini ulasilamaz nirvana falan mi sandin :D birader diyor :Dd

• up

• Scath S kullanıcısına yanıt
    Ey forum ahalisi bu adam 52 bin tm iken insanlara böyle 3 4 binden mezun gibi cevaplar vermesi neyin nesi yav ulan 60 tyt 40 ayt yapmış her gördüğüne sanki 90 tyt 75 ayt yapmış gibi sallıyor.Arkadaş düzgünce sormuş hıyar herif beğenmiyorsan yazmayacan konuya sana karekök 0 mı sıfırdan sonsuza geo mu deniliyor sen birey b al diyorsun önce sorulanı bi yanıtla

• adamın işi gücü terslemek bi gün bi sert kayaya çarpıcak o gün görücek
  • Ömür boyu uzaklaştırsalar da kurtulsak kitap araştırmaktan çözmeyi unutuyor sanırım gören de ilk 100 de tavsiye veriyor kenndine şöyle böyle katkısı oldu da kanıtı var sanacaklar

• :(

konu amacından çıktı birazsan kitapçıya gidicem fikir almak istemiştim hangisini önerirsiniz karekök sıfırı mı almalıyım sıfırdan sonsuza geo yu mu ikisi de aşağı yukarı aynı gibi duruyor

• sıfırdan sonsuzayı ben geçen sene çözdüm güzeldi baya ama karekök 0ı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliKaptann

sıfırdan sonsuzayı ben geçen sene çözdüm güzeldi baya ama karekök 0ı bilmiyorum
    hocam hızlanıp soruları görmede pratiklik kazanmama yardımı olur mu sizce.

• olur ama hemen al bitir sonra başka kaynak çözmen gerekicek
  • ondan sonra karekök tyt çözmeyi planlıyorum

• çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliKaptann

çok iyi olur
    teşekkürler hocam

• Sıfırdan sonsuzayı bilmiyorum ama karekök0 geo çözüyorum ama eğer bu yıl sınava girecekseniz size çok zaman kaybettirebilir tek basına yeterli bir kitap değil çok fazla soru yok sorular yeni nesil değil yani geometri bilginiz gercekten zayıfsa dusunulebilir ben 11.sınıfım temel atmak için almıştım ama bana gereksiz geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaegir kralı yarogleg -- 25 Eylül 2019; 12:31:30 >
  • Hocam kayayı görecek az kaldı merak etmeyin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.