Şimdi Ara

KARDEŞİMİN TM TERCİHİ !! SİZCE HANGİSİ GELİR?? YORUM LÜTFEN...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kardeşim bu sene sınava girdi SIRALAMALARI ve TERCİHLERİ aşağıdaki gibidir. İzmir'den başka bir yer düşünmediği için böyle bir tercih yaptı. Benim yolumdan gitmek istiyorum ben EGE UA İLİŞKİLER öğrencisiyim her ne kadar karşı gelsemde dinlemedi beni yazdı sizce gelme durumu nedir? İlk tercihleri biraz ütopik olsa da bulunsun zararı olmaz diyerekten yazdı :) Sizce hangisi gelir?

TM 1 = 51.097
    TM 2 = 45079
    TM 3 = 39667
    TS 1 = 15003
    TS 2 = 16107

TERCİHLER

01. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Hukuk Fakültesi

02. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Edebiyat Fakültesi/Psikoloji

03. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Eğitim Fakültesi/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (14.200-tm3)

04. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İşletme Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (32.800-tm2)

05. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (40.800-tm2)

06. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İÖ) (55.000-TM2)

07. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Denizcilik Fakültesi/Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce)(42.000-tm1)

08. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İşletme Fakültesi/Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret (İngilizce) (45.200-tm1)

09. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (İngilizce)(42.600-tm1)

10. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İşletme Fakültesi/İktisat (İngilizce)(54.300-tm1)

11. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme(72.500-tm1)

12. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat(80200-tm1)

13. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi (61200-TM2)

14. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye(95.700)

15. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari
    Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)

16. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

17. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Reklamcılık(15.100-ts1)

18. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinem (19400-ts1)

19. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (20.800-ts1)

20. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Gazetecilik(33.100-ts1)

• ege uluslararası ilişkiler olacaktır %99
  • quote:

Orijinalden alıntı: delisia

ege uluslararası ilişkiler olacaktır %99

O da bunu istiyor umarım olur. Teşekkürler yorum için :)
  • up
  • UP UP UP LÜTFEN YORUM
  • up
  • Ege Uluslararası İlişkiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Selçuk

Ege Uluslararası İlişkiler.

çok teşekkürler umarım dediğiniz olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigstake

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Selçuk

Ege Uluslararası İlişkiler.

çok teşekkürler umarım dediğiniz olur

Ben teşekkür ederim hocam Allah herkesin emeğine ve kalbine göre verir inşallah.
  • upup........
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.