Şimdi Ara

Kardeş Payı (2014) | BİTTİ (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.953
Cevap
69
Favori
195.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdiye kadar tum bolumleri begenmistim bu bolum cok bos feldi sanki gecistirilmis gibiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.bölüm
    Aysel - umarım daha çok görünür
     Kardeş Payı (2014) | BİTTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 25 Nisan 2014; 5:02:33 >
  • 9.bölümü yeni izledim , yine kötüydü bölüm.Güldürmedi.Sadece baştaki dinamit hikayesini beğendim.
  • http://dizifilm.com/rating/
    17.sırada.....çok program var perşembe günleri güldür güldür show izlerim o var.arkadaşım hoşgeldin var.kurtlar var.aramızda kalsın ,znegin kız var.Rakip çok perşembe günleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tvyo görüntü kalitesini pek beğenmedim. Diziyi 720p sansürsüz izleyebileceğim bir link verebilir misiniz?
  • 0je kullanıcısına yanıt
    ab de 4. Reklam verenler için gayet iyi

• ben bu bölümü de beğendim, daha beğenmediğim, izlerken sıkıldığım bölüm yok.

Normalde komedi dizilerindeki ciddi sahnelerde ve duygusal sahnelerde sıkılırım ama burada zeka ve naiflik var. Dengeyi iyi tutturuyorlar. %90 mizah varsa birazda böyle sahneler ekliyorlar. Bu gayet başarılı bi durum bence.

Sezon sonuna kadar beklemekte fayda var ama bugüne kadar yazılmış en iyi komedi dizimiz kesinlikle kardeş payı. Karakterler cidden düşünülmüş, çalışılmış. Espriler zeka dolu, hikaye çok sağlam.

Mesela geniş aile'de mürsel ve ulvi ilk bölümlerde başkayken sonradan değişmişlerdi, leyla ile mecnun'da ismail abi ve mecnun bölümler ilerledikçe komple başka karakterler olmuşlardı ama Kardeş payın'da sonradan değişen, üzerine ekleme yapılan hiç bi karakter yok, bu da yönetmenin başarısıdır bence. Yanlış anlaşılmasın, diğer dizileri yermek için söylemiyorum, sadece ne kadar özenle çalışıldığından bahsetmek için böyle bi örnek verdim. Yoksa diğerlerini de bayıla bayıla izlemiş birisiyim.

Selçuk Aydemir ve ekibinin Allah yollarını açık etsin. Bundan başka bi şey diyemeyiz Adamların efsane dizisi Üsküdara giderken yayından kaldırıldı, vazgeçmek yerine çalışıp zirveye çıktılar

• Bu 52 muhabbeti neydi bu bölüm?

Hakkının 52 doları, eczanede çıkan 52 lira borç falan
  • seda bakan ihsan varol beyazda
  • İhtiyarlar yakışmamış diziye birde şu salak mafya grubu hiç hoş değil kalıcı olarak şutlanması lazım o kadronun.

• Bence mafya renk kattı diziye, iyi oldu. Muhasebeci zaten efsane ama son 2 bölümdür hiç gülmüyorum.
  • geçen bölüm boş olmasından dolayı bu bölüm iyiydi devam o motor bitecek
  • Bu konu neden bu kadar cansız
  • Son bölüm kötüydü bana göre ondan önceki gayet iyiydi bakalım haftaya ne olacak:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Idare ederdi.
  • Çok saçma o konu hani bidonların içinde ceset koyup yakalatma olayıda aşırıydı.2 haftada 1 yayınlanmalı bence dizi daha kaliteli hazırlanır sanki son 2 bölüm nası olsa reyting alıyoruz olayına dönüşmeye başlamış.

Babanın sportif çapkın hali daha iyiydi böyle hiç komik olmadı.Muhasebeci tombalakta son bölümlerde iyice cıvıdı ,tamam her bölüm komik olmaz tabii de karakterlere atanan roller çok dağılıp gidince tadı kaçıyor.

• İlk 7 bölüm kadar iyi değildi ama keyifle izledim yinede.Reyting de 4. olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Siyah

Çok saçma o konu hani bidonların içinde ceset koyup yakalatma olayıda aşırıydı.2 haftada 1 yayınlanmalı bence dizi daha kaliteli hazırlanır sanki son 2 bölüm nası olsa reyting alıyoruz olayına dönüşmeye başlamış.

Babanın sportif çapkın hali daha iyiydi böyle hiç komik olmadı.Muhasebeci tombalakta son bölümlerde iyice cıvıdı ,tamam her bölüm komik olmaz tabii de karakterlere atanan roller çok dağılıp gidince tadı kaçıyor.

Aynen, babada ilk bölümler bi trollük vardı sevmiştim ama son bölümlerdeki ciddi baba imajını sevmedim hiç. Dizi iki bölümdür yalpalıyor ama ilk temposuna kavuşur inşallah. İzlediğim tek komedi işi bu , bununda çöp olmasını istemem.
  • bu bölümde feyyza değilde sanki behsat ç deki eda yı gördüm sanki
  • Tutmaz bu dizi ve çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.