Şimdi Ara

Kararımı verdim. Nereden/nasıl almalıyım ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aldığında bana ulaş teker teker test aşamalarını anlatırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: akak93

aldığında bana ulaş teker teker test aşamalarını anlatırım

Tamam hocam. Aldığım gibi gerekli testleri yapmak istiyorum sonradan donanımda olan bir sıkıntıyı gözden kaçırırsam boşuna servise para gidecek. Hem donanımda sıkıntı olmadıktan sonra halledilir bir şekilde. Size ulaşırım hocam pm'den.

edit: zaten sözüm var inceleme de yapacağım forum için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 2 Haziran 2015; 14:15:59 >

• Beyler laptop vatan bilgisayarda da satışta ve şu anda fiyatlar aynı sanalmarketim ile. Vatan'ın olası %25 indiriminde laptop'un fiyatı ne olur ? Ben hesapladım da pek mantıklı bir fiyat çıkmadı bilgisi olanlar ilgilenirse sevinirim
  • %25 uygulanırsa 8338tl den 6253tl ye iner. %15 uygulanırsa 7087tl olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

%25 uygulanırsa 8338tl den 6253tl ye iner. %15 uygulanırsa 7087tl olur

Hocam bende o şekilde buldum da biraz zor değil mi o fiyatlara bu pc'leri bulmak ? Bence ana fiyat 8.300 değildir daha doğrusu onun üzerinden indirim yapmazlar.

Bugün bir vatan bilgisayar şubesine gittim oradaki görevliye sordum fiyatın değişeceğini sanmıyorum , bu dolar kuru ile olmaz dedi. Açıkçası indirim ile 7.500 civarına inerse bile razıyım ama en azından bir indirim yakalayıp alırsam daha güzel olacak. Yoksa direk 8.300 vererek de bu pc'yi almak istemiyorum.
  • Seçimlerden sonra doların yükselmesi ile notebook fiyatları tüm sitelerde 1.000 TL arttı. (benim baktığım model için tabii)

Düşeceğini de pek sanmıyorum. Laptop işini erteleyip yaz sonu da alabilirim böyle giderse. Hatta bekleyip şu GT72'nin G-Sync modellerinden de alabilirim. Şu sıralar laptop almak biraz yanlış olacak galiba

Gerçi G-sync modelleri de ne zaman gelir belli değil geçen sordum bilgimiz yok dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

Seçimlerden sonra doların yükselmesi ile notebook fiyatları tüm sitelerde 1.000 TL arttı. (benim baktığım model için tabii)

Düşeceğini de pek sanmıyorum. Laptop işini erteleyip yaz sonu da alabilirim böyle giderse. Hatta bekleyip şu GT72'nin G-Sync modellerinden de alabilirim. Şu sıralar laptop almak biraz yanlış olacak galiba

Gerçi G-sync modelleri de ne zaman gelir belli değil geçen sordum bilgimiz yok dediler.

Merhaba,

Piyasadak i ürünler G-Sync i destekliyor diye okumuştum.

http://www.nvidia.com.tr/object/g-sync-faq-tr.html

DisplayPort çıkışı olan herhangi bir GeForce GTX 650 Ti BOOST veya üzeri GeForce GTX grafik kartı gereklidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: onr5

quote:

Seçimlerden sonra doların yükselmesi ile notebook fiyatları tüm sitelerde 1.000 TL arttı. (benim baktığım model için tabii)

Merhaba,

Piyasadak i ürünler G-Sync i destekliyor diye okumuştum.

http://www.nvidia.com.tr/object/g-sync-faq-tr.html

DisplayPort çıkışı olan herhangi bir GeForce GTX 650 Ti BOOST veya üzeri GeForce GTX grafik kartı gereklidir.

Teşekkürler hocam da pc konusunu seneye erteledim. Yine de bilgilendirme için teşekkürler.

• al bi monster keyfine bak derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordusGavadus

al bi monster keyfine bak derim.

blok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LordusGavadus

al bi monster keyfine bak derim.

blok

şaka de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• quote:

Up

Hocam ne yaptınız beklemede misiniz hâlâ?

• quote:

quote:

Up

Hocam ne yaptınız beklemede misiniz hâlâ?

Hayır hocam vazgeçtim almaktan. Hazırlıkta idare edeceğim eski laptop ile. Biraz para biriktirip seneye yeni nesil ekran kartları çıkınca alacağım. Hem bu kadar pahalı birşey almaktan da vazgeçtim. Ortalama bir laptop alacağım (max 4 bin) daha sonra eve çıkınca masaüstü toplarım.

• öğrenci evinde masaüstü toplama misafirin fazla olursa sıkıntı yaşarsın
  • quote:

öğrenci evinde masaüstü toplama misafirin fazla olursa sıkıntı yaşarsın

Hocam açıkçası oyun oynamak beni fazla etkiliyor ve aşırı zamanımı çalıyor biraz daha sosyal biri olmak istiyorum o yüzden 3 4 bine bi laptop alabilirim. masaüstü belki alırım da sanmıyorum

• o sınırı koymak senin elinde istersen 20saat kesintisiz oynarsın istersen 2saat bana yeter diyip çekilirsin
  • quote:

o sınırı koymak senin elinde istersen 20saat kesintisiz oynarsın istersen 2saat bana yeter diyip çekilirsin

Elimde 8 milyarlık makine olursa ve benim de grafik olarak en yüksek skyrim'i lowda oynadığım düşünülürse pek de benim elimde olmaz hocam. kendimi kontrol edemem

• Valla ben kendimi cok rahat turuyorum

• hocam msi gt72 makinanın - 980m ekran kartlı yani bahsettiğiniz, link verdiğiniz makinanın i7 4.nesil 4720hq değil i7 5.nesil 5700hq olanını 7000 den satıyorum. bırakın bu sitelerden 7250'ye, 8250'ye almayı. İlgilenirseniz mesaj beklerim. Ürün sıfır kutusunda.

teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.