Şimdi Ara

Karamürsel nasıl biryer? Oturanlar-Gidenler... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
11.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmit merkeze işin düşerse sanırım saat başı deniz otobüsü çalışıyor, illa otobüsle gitçen diye bişeyde yok
  • İnsanları nasıl tutucu değil diyebiliyorsunuz anlamıyorum. Yaklaşık 10 yıldır burada yaşıyorum mekan olarak şirin bi yerdir özellikle son yıllarda sahil şeridinde güzel çalışmalar yapılıyor. Fiyatları normaldir sorun yaşamazsın ancak 1-2 arkadaşında dediği gibi karamürsel öyle çok sıkılmayacağın bi yer değil bi süre sonra bayılacaksın sonuçta küçük bir ilçe genellikle izmite kaçacaksın... Öyle gece klübü vb. içki mekanlarına ilgi duyuyor ve aklından geçiriyosan çok eksiklik yaşayacaksın. Son yıllarda özellikle üni açılmasıyla baya bir hareketlendi aslında kız piyasası da :) Ayrıca senin dediğin gibi kramürsel partiye değil adama oy vermiştir seçimlerde yoksa saadet ve akp gayet destek almakta buralarda, tutucu değil diyen arkadaşlar da sanırsam ya karamürsel halkını tanımıyorlar yada üni okumak için gelen öğrencilerin oluşturdugu hareketliligi karamürsellilere mal ediyorlar....

Aklına başka takılan bişey varsa sor söylerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: s_i_y_a_h

Üniversiteye böyle garip bir ilçeye gidiyorum. KOÜ Barbaros Denizcilik Yüksekokulu. Kiralar nasıldır? Hayat pahalı mı?(Gerçi ne kadar pahalı olabilir ki?) Tutucu biryer mi? Merkeze ulaşım nasıl sağlanıyor? Kızları güzel midir? Şaka bir tarafa gerçekten burası hakkında her türlü bilgi lazım. Şimdiden teşekkürler

Kaç Yıllık üniversite orası

Birde hangi liseden oraya gidiyorsun ben Pendik Anadolu Denizcilik Meslek Lisesindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_2

İnsanları nasıl tutucu değil diyebiliyorsunuz anlamıyorum. Yaklaşık 10 yıldır burada yaşıyorum mekan olarak şirin bi yerdir özellikle son yıllarda sahil şeridinde güzel çalışmalar yapılıyor. Fiyatları normaldir sorun yaşamazsın ancak 1-2 arkadaşında dediği gibi karamürsel öyle çok sıkılmayacağın bi yer değil bi süre sonra bayılacaksın sonuçta küçük bir ilçe genellikle izmite kaçacaksın... Öyle gece klübü vb. içki mekanlarına ilgi duyuyor ve aklından geçiriyosan çok eksiklik yaşayacaksın. Son yıllarda özellikle üni açılmasıyla baya bir hareketlendi aslında kız piyasası da :) Ayrıca senin dediğin gibi kramürsel partiye değil adama oy vermiştir seçimlerde yoksa saadet ve akp gayet destek almakta buralarda, tutucu değil diyen arkadaşlar da sanırsam ya karamürsel halkını tanımıyorlar yada üni okumak için gelen öğrencilerin oluşturdugu hareketliligi karamürsellilere mal ediyorlar....

Aklına başka takılan bişey varsa sor söylerim...

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

quote:

Üniversiteye böyle garip bir ilçeye gidiyorum. KOÜ Barbaros Denizcilik Yüksekokulu. Kiralar nasıldır? Hayat pahalı mı?(Gerçi ne kadar pahalı olabilir ki?) Tutucu biryer mi? Merkeze ulaşım nasıl sağlanıyor? Kızları güzel midir? Şaka bir tarafa gerçekten burası hakkında her türlü bilgi lazım. Şimdiden teşekkürler

Kaç Yıllık üniversite orası

Birde hangi liseden oraya gidiyorsun ben Pendik Anadolu Denizcilik Meslek Lisesindeyim

Hangi bölüm? Hangi sınıf?

• Merhaba
    Herhangi bir denizcilik lisesinden değil Anadolu Lisesinden oraya gidiyorum.(Hangi Lise olduğunu bir önceki sayfada yazdım.) Bölüm Yüksekokul ve 4+1 yıllık. 1 yıl ingilizce hazırlık var merkezde sanırım.
    Bahsettiğim bölüm makine-güverte değil Denizcilik İşletmeleri Yönetimi'dir.
    @Nightmare_2, verdiğin bilgiler için teşekkürler.
  • Gölcük tarafına yolun düşerse görüşelim hocam

Karamürselde eskiden güzel balık yapıyorlardı ama nezamandır gitmiyorum güzeldir bence sıkılmazsın.
  • bütün akrabalarım karamürselde cok gzl bir yer sahili fln var carsısı gzl ispirli hasanın yerine git casy bhacesi ben takılıorm orda ama istanbulda turuorm cok gittim karamrsele
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Gölcük tarafına yolun düşerse görüşelim hocam

Karamürselde eskiden güzel balık yapıyorlardı ama nezamandır gitmiyorum güzeldir bence sıkılmazsın.

4 yıl oradayım görüşmediğim kişi kalmaz. Zaten hazırlık okursan umuttepedeyiz sanırım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Gölcük tarafına yolun düşerse görüşelim hocam

4 yıl oradayım görüşmediğim kişi kalmaz. Zaten hazırlık okursan umuttepedeyiz sanırım

Huu benimde kocaeli tutma ihtimali var iyimiş

• Karamürsel Gençliği nerdesiniz
  • Bende oralarda olucam allah nasip ederse ;) Gemi İnşa bölümü
  • Kocaeli/Gölcük D.dere'de oturuyorum.Akrabalarım K.Mürselde oturur heryerini bilirim.Arkadaşlar demiş insanları tutucu diye,artık eskisi gibi değil.Üniversite açılması ile gençlerde dolamaya başladı =).Sadece K.Mürsele bağlı kalmazsın,İzmit var karşı tarafta ileride Yalova var mis gibi,olmadı D.dere var en azından mesela.Gölcük desen gidip,gezilecek yer değil depremden sonra çok değişti tavsiye etmem.
  • Karamürsel'da oturuyorum... Bence gayet güzel bir yer ...

İzmit - Yalova ve İstanbul'a rahat şekilde gidebilirsin... Çok merkezi bir konumu vardır...

Spor yapmak istersen sentetik çim futbol sahası mevcuttur... Dilediğin saat gidip oynayabilirsin... Lisansın varsa 3-5 kuruş buradaki klüplerden para bile kazanbilirsin...

Kalıcı konutlarda şiir kafe var orası tutucu değildir... Aslında ben pek tutucu olduğunu düşünmüyorum sahilden bir gidersen her bankta bir çifti görebilrisin

Ev kiralarına gelince 200 - 750 arası ev bulabilirsin... Eve göre değişir...

Okulunuz güzel bir yerde bence tadını çıkartabilirsiniz... Gereksiz ama bir kere evimizi 3 Denizcilik öğrencisine kiralamıştık ama şerefsizler takıp kaçtılar üstelik paraları yok diye 3 ay kira almamıza rağmen evi talan edip elektrik ve suyu ödemeden kaçtı şerefsizler... Arkadaşlarını iyi seç !!!

Kızlarına gelince bence burada biraz dikkatli ol kafanı kırmasınlar !!!

Bir Yelken kulübü, Bir body - fitness salonu, bir çok cafe, bir çok pastane, playstation cafe, 2 halısaha, 1 Futbol sahası ve bir sürü aktivite merkezi bulabilrisin...

Meraklının köşesinde 657'ye tabi bir çok arkadaşıda her gün aynı yerde dikilirken bulabilrisin. Takıldığın yerde sor yardımcı olurlar :):)

Yazın vekışın iklimi gayet hoştur bence bir öğrenci için gayet hoş bir ilçedir...

Sıkıldığın yerde ister İzmit'e ister Çınarçık'a istersen İstanbul'a discolara gitme şansın var ...

Takılınca yaz ... Efendi ve adam gibi adam olursan çevren iyi olur çevren iyi olursada Karamürsel'de yapacak çok şeyin olur ...

Sana bol şanslar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: adriano10

Karamürsel'da oturuyorum... Bence gayet güzel bir yer ...

İzmit - Yalova ve İstanbul'a rahat şekilde gidebilirsin... Çok merkezi bir konumu vardır...

Spor yapmak istersen sentetik çim futbol sahası mevcuttur... Dilediğin saat gidip oynayabilirsin... Lisansın varsa 3-5 kuruş buradaki klüplerden para bile kazanbilirsin...

Kalıcı konutlarda şiir kafe var orası tutucu değildir... Aslında ben pek tutucu olduğunu düşünmüyorum sahilden bir gidersen her bankta bir çifti görebilrisin

Ev kiralarına gelince 200 - 750 arası ev bulabilirsin... Eve göre değişir...

Okulunuz güzel bir yerde bence tadını çıkartabilirsiniz... Gereksiz ama bir kere evimizi 3 Denizcilik öğrencisine kiralamıştık ama şerefsizler takıp kaçtılar üstelik paraları yok diye 3 ay kira almamıza rağmen evi talan edip elektrik ve suyu ödemeden kaçtı şerefsizler... Arkadaşlarını iyi seç !!!

Kızlarına gelince bence burada biraz dikkatli ol kafanı kırmasınlar !!!

Bir Yelken kulübü, Bir body - fitness salonu, bir çok cafe, bir çok pastane, playstation cafe, 2 halısaha, 1 Futbol sahası ve bir sürü aktivite merkezi bulabilrisin...

Meraklının köşesinde 657'ye tabi bir çok arkadaşıda her gün aynı yerde dikilirken bulabilrisin. Takıldığın yerde sor yardımcı olurlar :):)

Yazın vekışın iklimi gayet hoştur bence bir öğrenci için gayet hoş bir ilçedir...

Sıkıldığın yerde ister İzmit'e ister Çınarçık'a istersen İstanbul'a discolara gitme şansın var ...

Takılınca yaz ... Efendi ve adam gibi adam olursan çevren iyi olur çevren iyi olursada Karamürsel'de yapacak çok şeyin olur ...

Sana bol şanslar ...

Çok beğendiğim bir ilçe. Her ne kadar orada birgün bile geçirmemiş olsam da, Gelip geçerken gördüğüm kadarıyla çok ufak ve nezih bir yer. Hele bir de körfezi gören bir tepeden bir yer bulursan oh değme keyfine.

• beyler orada deniz lojmanlarına taşıncaz sanırım İzmir'den bizde bu sene kessem mi kendimi yoksa pozitif mi olayım. yaşam standartlarım çok değişir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

beyler orada deniz lojmanlarına taşıncaz sanırım İzmir'den bizde bu sene kessem mi kendimi yoksa pozitif mi olayım. yaşam standartlarım çok değişir mi?

kendini intaar et
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgeolun

quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

beyler orada deniz lojmanlarına taşıncaz sanırım İzmir'den bizde bu sene kessem mi kendimi yoksa pozitif mi olayım. yaşam standartlarım çok değişir mi?

kendini intaar et

öyle düşünüyorum çok kötüyüm hocam ya
  • İzmirden başkası yalan...
  • 10 yıl geçmiş aradan, konuyu açan arkadaş gidip oraları görmüş fakat fikrini yazmamış. Sen de bir değerlendirme yapar mısın? Tayin istemeyi düşünüyorum. Tutuculukla ilgili çok tartışma olmuş. Kadınlar istediğini giyip, sokakta rahatça yürüyebiliyorsa orası tutucu değildir. Bu açıdan da değerlendirmeni merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicka -- 23 Aralık 2018; 12:19:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.