Şimdi Ara

karamazov kardeşler için hangi yayını önerirsiniz? okuduğum yayında çok hata var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • karamazov kardeşler kitabı SİS YAYINLARI tarafından hazırlanmış ve çok hata gördüm, gerek anlatım bozuklukları olarak gerekse basım hatası olarak. ÖNEREBİLECEĞİNİZ Bİ YAYIN VAR MI BU KİTAP İÇİN?

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlaks

karamazov kardeşler kitabı SİS YAYINLARI tarafından hazırlanmış ve çok hata gördüm, gerek anlatım bozuklukları olarak gerekse basım hatası olarak. ÖNEREBİLECEĞİNİZ Bİ YAYIN VAR MI BU KİTAP İÇİN?

Rus klasiklerini hep iş bankasından aldım hocam fakat karamazov kardeşleri henüz okumadım. Benim okuduklarımda herhangi bir hata yoktu. Tavsiye ederim İş Bankası'nı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ötüken Neşriyat iyidir, tatmin eder. Dünya klasiklerini basmaya başladılar ve güzel/kaliteli yapıyorlar işlerini.
     karamazov kardeşler için hangi yayını önerirsiniz? okuduğum yayında çok hata var
  • Ötüken'den alma. Adamların editörü kitabın akışı içerisinde kafasına göre eleştiri dipnotu falan düşüyor. İş Bankasından al.
  • Hocam geçen sene Can Yayınlarından okumuştum çevirisi gayet güzel ve akıcı tavsiye ederim.
  • teşekkür ederim hepinize arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.