Şimdi Ara

Karahan Online(Geniş Rehber) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
0
Favori
55.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: HyrttN

Bende Yeni Basladım arkadaslarla oynuyom lvl 20

güzelmi ne diyosun ?
  • arkadaşlar oyun çok güzel ilk baslarda biraz sıkıcı gelebilir ama hak verirsiniz ki her online oyun ilk baslarda biraz sıkar ama ilerleyen levellarda oyunun zevkini almaya baslıyacaksınız.oyun 100.00 den fazla üyeye sahip su an
  • quote:

Orjinalden alıntı: smyrna17

arkadaşlar oyun çok güzel ilk baslarda biraz sıkıcı gelebilir ama hak verirsiniz ki her online oyun ilk baslarda biraz sıkar ama ilerleyen levellarda oyunun zevkini almaya baslıyacaksınız.oyun 100.00 den fazla üyeye sahip su an

Aynen dedihim gibi
  • lvl62 oldum ve kasması gayet kolay alan skıllerı oldugu ıcın yaratıkları toplu olarak ve serı sekılde kesıyorsunuz hızlı hızlı lvl alabılıyorsunuz
  • süper olmş eline sağlık
  • Bende oynuyorum gayet güzel bir oyun.Ama belirli bir oyuncu kitlesine hitap ediyor söyleyeyim Benim dikkatimi çeken bir olay var bu oyunun forumunda herkes potlar pahalı diyordu bir girdiğimizde potları ucuzlatmışlardı hoşuma gitti.. ama herkesin dediklerini yapmasınlar millet lvl kasmak zor diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Setunfayks -- 19 Haziran 2009; 12:33:37 >
  • oyunun setup u 2 gb kapladığı yer 2.5 veya 5 gb tam aklımda değil :D
  • bende oyuna başlayacağım. rehber için saol işime yarayacak.
  • serverlar bakımda hadi hayırlısı inş büyük bi sorun çıkmaz
  • Level dergisi 5m değerinde para veriyor
  • verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 3 Temmuz 2009; 19:55:56 >
  • fx5200 ekran kartıyla rahat bi sekilde oynayabilirmiyim ? minimum sistem gereksinimlerinde yeterli gözüküyo fakat bütün özellikleri kısıp odun gibi oynamak istemiyorum bu ekran kartıyla oyunu oynayan varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: caglarus

verdim.

Teşekkürler hocam.
  • rehber için çok saol çok işime yaradı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dreamteam

fx5200 ekran kartıyla rahat bi sekilde oynayabilirmiyim ? minimum sistem gereksinimlerinde yeterli gözüküyo fakat bütün özellikleri kısıp odun gibi oynamak istemiyorum bu ekran kartıyla oyunu oynayan varmı ?

Mehtelemen kasar gibi geliyor.Benim eski ekran kartı fx5500 rahat kaldırıyordu söyleyeyim.
  • 58 lvlim Hergün Artıoyr

Ulubatlu Serverı

Yılan kavmi

Yardım İsteyen pm..

ARKADAŞLAR GARAFİK - OYNANABİLİRLİK -Ses Bunlar önemli değil Oyun Sarıyo emin olablirsiniz

Her Saat Başı savaş var
  • Arkadaşlar 22 levelim piri reis deyim 3 arkadaşla oynuyoruz grafikleri biraz kötü olsada harbi süper bi pvp sistemi herkezin denemesi lazım çok güzel pvp sistemi yapmışlar yahu.
  • level dergisinden çıkan hanpara kodunu biri yollayabilir mi acaba?
  • teşekkür ederim arkadaşlar güzel yorumlarınız için
  • UluBatlı Serveri

Irk Azgın Pars

Nik : Draw

Aile Kurduk Şuan Seviye 2 Yeni Gelenler Hızlı Bi Şekilde Kasmak İstiyosa Aileye Alabilirim Normalde 50 Level Altındakileri Almıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.