Şimdi Ara

Karahan Online(Geniş Rehber) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
0
Favori
55.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paylaşım için teşekkürler.. Türkçesi yeni çıkmasına rağmen bir çok online oyuncuya ulaşan ve çok sevilen bir oyun oldu.. Bunun nedeni %100 Memnuniyet içeren müşteri hizmetleri olsa gerek.. Küçük bir açık bulunduğu an en geç 1 haftada patch ile gideriyolar..

Server : Barbaros
    Nick : AirBoNe
    Level : Uzman 7
  • Oyun Gayet Güzel Biçok Oyunun Karışımı Gibi Bişey Diyebiliriz Mükemmel Bir Oyun

Server: Piri Reis
    Nick: LegendOfMoon
    Level: xD 13 xD Ezikk
  • Beyler bana hafif kılıç ne, ağır kılıç ne, Azgın Pars - Azametli Yılan ve Muhteşem Ejder diğer oyunlarda neye denk geliyor yazar mısınız? Ben savaşlarda çok etkili olan bir karakter yaratmak istiyorum, vs olayları varsa onda da etkili olan karakter ve skill yazar mısınız? Yeni başlayacağımda.
  • Arkadaşlar Oyundayken veya oyuna girerken Oyundan atıyor yani kapanıyor.neden olabilir acaba ? bir ayarımı var bilmediğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: lamerstyle33

Arkadaşlar Oyundayken veya oyuna girerken Oyundan atıyor yani kapanıyor.neden olabilir acaba ? bir ayarımı var bilmediğim

Patchleri tekrar yükleyebilirsin herhangi bir hata veriyormu oyundan attığında?Karahan dosyasının içinde dunmgr.des dosyası var bunu dunmgr.des.bak olarak değiştirin uzantısını çözülmezse silip tekrar login olun, kolay gelsin
  • Hayır hocam kapandıgında hata raporu vermiyor,birde söylediğiniz gibi yapayım teşkler.
  • Oyuna yeni başladım daha 16lvlim gayet hızlı açılıp kapanıyor oyun hele kapanması çok hızlı :) Alt tab yapınca hiçbir sorun olmuyor. Ancak questleri az geldi bana lvl 14 e kadar birçok quest vardı sonra her lvl atladığımda sadece bir quest gelmeye başladı. Birde aile dedikleri şey klanmı oluyor? ne işe yarıyor aileler anlatırmısınız? Birde hangi skiller kullanışlı? Ejder ırkındayım bu arada pri reiste oynuyorum.
  • Piri reisteyim nick Niarai. ejderim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Oyuna yeni başladım daha 16lvlim gayet hızlı açılıp kapanıyor oyun hele kapanması çok hızlı :) Alt tab yapınca hiçbir sorun olmuyor. Ancak questleri az geldi bana lvl 14 e kadar birçok quest vardı sonra her lvl atladığımda sadece bir quest gelmeye başladı. Birde aile dedikleri şey klanmı oluyor? ne işe yarıyor aileler anlatırmısınız? Birde hangi skiller kullanışlı? Ejder ırkındayım bu arada pri reiste oynuyorum.

Oyunda ilk başlarda quetler az ve sıkıcı gelebilir ama ilerde alacağınız görevler inan fazla bile gelecek.Aile olayı bir nevi klan olayı ailenle beraber savaşabiliyorsun clan olarak toplu birbirinizi kasabşlyorsunuz aynı clan gibi zaten yakında aile ranking sistemide geliyormuş oda ayrı bi güzellik.Ejder ırkında ziyade değilde tüm ırklarda aynı diyebiliriz yaratık kesmek için 3lü combo skili ile alan skili özellikle alan skili level atlamana çok yardımcı olacak.
    İyi oyunlar.

• Arkadaşlar bende yeni başladım 12 lvl oldum ulubatlı Server'ındayım beni Clana alıp kasılmamda yardımcı olacak birileri varmı acaba rica etsem.bu arada baştaki ezik questleri yapmasam ilerideki sağlam questleri yapma imkanım varmı ? yani ben questleri fazla sevmiyorum ve solo takılıp yaratık kesip kasılıyorum.
  • Beyler ben skillerimi nasıl alacağım?
  • evet ilerde görevlerinizi yapabilirsiniz, skilleri bulunduğun kavmin olduğu yerden alabilirsin.Doğduğun yerin biraz ilersinde yokuştan çıkın orda 3 npc var bunlara shif tuşuna basarak konuşun ve öğrene tıklayın, skillerinizi öğrenebilirsiniz
  • Ben de birkaç gün önce başladım Karahan Online'a.Şuan 20 Lvl'im Ulubatlı'da.Pars Kavmi'yim.Oyun zevkli geldi bana kasması da kolay,para kasması da öyle.Savaşları falan da güzel yapmışlar sarıyor yani baya.Kısacası oyun gayet iyi..Ayrıca rehber için de teşekkürler faydalı olacaktır benim gibi yeni başlayanlara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maveran -- 9 Temmuz 2009; 20:22:57 >
  • oyun hakkında sorusu olnlara her türlü yardım edilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: smyrna17

oyun hakkında sorusu olnlara her türlü yardım edilir

stat düzeni hakınnda biraz beni aydınlarıtmısın. ben azgın parsım statlarım nası olmalı?
  • Ideal stat dagılımı 3 güç 2 zındelık....
    Ustalık vermeye gerek yok zaten ınce kılıc buyu duvar %50 def verıyor
    ve expı kasarken ınce kılıc olursanız sorun olmaz...
    Ruh vermeye hıc gerek yok.Avantaj saglamaz.
    Bosslardan cıkan yurek ıksırı ve takıdan gelen ruh bonusu ıle
    Mananız sıze gayet yetrlı gelicekk.
    Unutmayın expı kasarken ınce kılıc.Pk ıcın ise uzun mızrak....
  • Ben bu gün Piri Reisi'i çok komik bi sebepten dolayı bıraktım.
    GM bulma şeysi vardı buldum gm yi ama beni saymadı başka bi 3 kişiyi seçti.
    3 gün sonra yeni açılacak serverda başlamayı düşünüyorum.
    Başlayacak olanlar pm atabilir.
  • Temmuz 15' te açılacak olan Kanuni serverına geçmeyi düşünüyorum.
    Ulubatlı serverındaydım "HardKnight"
    Yeni serverda büyük ihtimal nickim "Fanila" olacak.

Oynayacaklara burdan ve oyun içinden yardım edebilirim elimden geldiğince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockclimber -- 13 Temmuz 2009; 12:13:38 >
  • pvp sistemi nasıl farklı demişsiniz ? Durup dururken adama saldırılabiliyo mu ?
  • rehber için eline sağlık bu oyunu bugün aldığım
    bi oyun dergisinde okudum artık onlarmı iyi anlattı
    yoksa oyunmu iyi bilemicem ama bn beğendim
    oyun dergiside 150. sayısı olduğu için 5 tllik
    hanpara hediye etti(saolsun) ama 40 lwldan sonra
    kullanılıomuş ve 31 temmuza kadadar geçerliymiş
    daha oyunu oynamadım tek bi sorum var:
    oyuna yarın başlasam 31 temmuza kadar 40 lwl olurmuyum?
    yani lwl kasmak zormu kolaymı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.