Şimdi Ara

Karadedeler olayı gerçekmi beyler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
36.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AkşamNiyeGelmedinMübarek

Alın Beyler tek parça

GÖRÜNTÜ SÜPERNİNTENDOYLA RENDERLANMIŞ!!1!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercoban25

quote:

Orijinalden alıntı: Enkebit

quote:

Orijinalden alıntı: 410

cinler ve melekler insanlara gözükmezler. gördüm diyen atıyordur.

aslında gözükebilirler ama müslüman cinler gözükmüyor.ifritlerde gözükebilir melekler gözükemez.filmi izledim son sahne çok garipti ama ya baya inandırıcıydı.

edit:beyler filmin bütçesi 623.705 Tl sadece kamera kayıtlarını kesip birleştirmek ve bikaç yazı yazmak için bukadar bütçe olmaz yalan inanmayın

aynen kardeşim benim yaşadığım ifritdi samut kavmindendi gerçekten çok kötüydü böyle filmlerden etkileniyor normalde eskiden korkmazdım şimdide korkmuyorum ama yaşadığım için oluyor hafiften üçbuçuk

yav he he eminim sabun kavmindendir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aslında gözükebilirler ama müslüman cinler gözükmüyor.ifritlerde gözükebilir melekler gözükemez.filmi izledim son sahne çok garipti ama ya baya inandırıcıydı.

edit:beyler filmin bütçesi 623.705 Tl sadece kamera kayıtlarını kesip birleştirmek ve bikaç yazı yazmak için bukadar bütçe olmaz yalan inanmayın

aynen kardeşim benim yaşadığım ifritdi samut kavmindendi gerçekten çok kötüydü böyle filmlerden etkileniyor normalde eskiden korkmazdım şimdide korkmuyorum ama yaşadığım için oluyor hafiften üçbuçuk

liseli bilip bilmeden buraya yazma

yav bi git adam mı kandırıyon sen burda bu konularda çok bilgim var senin gibi milleti böyle mal ayağına düşürenleri çok gördüm burda adama yardı medeyim dedim adam gerimesaj atı yav he he diye sizin gibi ateistler böyle konular açıyor bizde ciddi ciddi mesja atıyoruz

• quote:

K... ilinin D... köyünde köylülerin hava karardıktan sonra cinî varlıklar gördüklerini ve o günden sonra havanın kararması ile köylülerin korkudan sokaklara çıkamadıklarını haber geçmiştir.

tam bi silent hill çakması.
    sabahları tütün ekiyolar akşamları sığınağa kaçıyolar.

gerçek olsa o köyden sabah olur olmaz kaçar herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Biraz once izledim tum olay fragmandan ibaret.Bu arada filmin sonunda "spoiler" cocuk 2 el ates ediyor ama 4-5 kisi oluyor nasil isse.Su cocugun babasida ne yapmacikti be arkadas.

silah saçmalı olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

liseli bilip bilmeden buraya yazma

yav bi git adam mı kandırıyon sen burda bu konularda çok bilgim var senin gibi milleti böyle mal ayağına düşürenleri çok gördüm burda adama yardı medeyim dedim adam gerimesaj atı yav he he diye sizin gibi ateistler böyle konular açıyor bizde ciddi ciddi mesja atıyoruz

ah keşke senle aynı şehirde otursaydım..

sen adresi ver burda böyle dayılanması kolay

• bu o yok bu yok diyen arkadaşlar fikrinize saygı duyarım ama birşeyleri bilip bilmeden araştırma yapmadan konuşmasanız olmaz değil mi? cinler kitabımız kuran-ı kerimde de geçer. Dersen ki dünyada yok gelemezler buraya. Derim ki o işide bi geç insanlar ne yaşadıklarını kendileri bilir. o yüzden arkadaşlar biraz araştırma yapın sonra yorum yapın ordan burdan formlardan okuduklarınızla değil... Kusura bakmayın ama gerçek olan budur cinler vardır ve onlar her yerdeler.
  • gece gece olmaz la böyle konular
  • Olay tamamen gerçektir arkadaşlar.İsteyen araştırabilir.Arkadaşlarla sohbet ederken bu konu geçmişti.Araştırdık ve gerçekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmWaTs

Olay tamamen gerçektir arkadaşlar.İsteyen araştırabilir.Arkadaşlarla sohbet ederken bu konu geçmişti.Araştırdık ve gerçekmiş.

Öyle desene baştan burada o kadar heyecan yaptık siz araştırdıysanız gerçektir.
  • csb
  • İzlemiştim o filmi ancak görüntüde arada çıkan bozukluklar bilgisayarda yapılmış bariz belli oluyor.
  • İnsan kılığında gözüken şeytan hikayesi var ona ne diyeceksiniz he?
  • gerçek olsun veya olmasın birader ne yapcaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

gerçek olsun veya olmasın birader ne yapcaksınız

4 kere izledim 4 kere korktum çok tırstım
  • dabbe gerçek miymiş peki
  • Paranormal activity komedi filmi gibi gelmişti bu daha saçma diye duydum ultra saçma bir şeyden daha saçma bir şey nasıl olur öğrenmek istemediğimden ve 1,5 saat bile insan hayatı için değerli olduğundan izlemedim
  • o filmi arkadaşlarla izlemiştik sonradan araştırdık gerçekmiş
  • gerçek değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott Pilgrim

quote:

Orijinalden alıntı: denonder

Tamamen gercek dedemlerin koyde olmus olay.

niye senin deden karamı ?

Karadedeler olayı gerçekmi beyler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.