Şimdi Ara

Karaca Bio Granit Tencerelerde İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kalitesi ile bilinen Karaca granit tencere takımlarında indirim.
    Sadece Bu güne Özel

7 Parça Silver Stone Tencere takımı 279 TL

7 Parça Grey Stone Kırmızı ve Gri Tencere Takımı 259TL

• paylaşım için tşkler ancak karaca önce bio granitin içeriğini açıklasın
  • Sıcak değil malasef paylaştığınız fırsat.N11 de bu fiyattan daha aşağıya mal edebilirsiniz aynı ürünü.
  • Gri bio granitten aldım 10-15 gün önce çizilmelere karşı dayanıklı 5 yıl garanti var deniliyor. Biri derin üç yerden soyulma gibi çizilmiş, 2 kere kullanılmış ve kesinlikle demir kaşık kepce filan kullanılmadı. N11 den almıştım mağaza gönderin diyor ama kargo ücretleri bana ait olacakmış. Bende burada ki mağazaya götürdüm başka merkez mağazaya yönlendirdi. Oraya götüreceğim bakalım ne diyecekler
  • Bluecns kullanıcısına yanıt
    Hocam garanti işlemi yaptırdınız mı ne işlemi yaptılar acaba. Ürünü hediye olarak almayı düşünüyorumda mahcup olmak istemiyorum. Bilgi verebilirseniz mutlu olurum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene önce (evlenirken) seramik kaplamalı setlerinden aldım 15 20 parça var hepsi yapışmaya başladı tavsiye etmem 5 tane yerine 3 tane alın ama tefalden alın.
  • Yönlendirdiği mağazada aldığınız yere gönderin dedi almadı. Mağazaya kargo ile yollayacağım ama gidiş dönüş kargo parası bana çıkacak. Fabrika merkezi yakınmış bana oraya götürmeye çalışacağım olmazsa da mecbur aldığım yere yollayacağım.
  • Ben iki kulplu küçük tavasını ve normal tavasını kullanıyorum gayet memnunum. Daha önce aldığım seramikler rezalet durumda ama granit fena değil gibi, gerçi bazı arkadaşlar bu da kandırmaca diyor ama bilmiyorum artık.
    O zaman hepsiburada.com gibi sitelerden değilde krc nin kendi sitesinden alışveriş yapmak daha mı mantıklıdır daha sonra ki garanti işlemleri için

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

paylaşım için tşkler ancak karaca önce bio granitin içeriğini açıklasın

Hocam tavsiye ettiğiniz bi marka model var mı acaba?
    Ben almayı düşünüyorum ama hiçbir bilgi sahibi değilim.
    Sağlıklı mı sağlıksız mı onu da bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnosemir

quote:

ekstra bilgi sahibi değilim . internette birkaç günlük araştırma yapmışlığım var. granit, seramik , teflon hepsinin zararlı olduğu sonucuna vardım. plastik ve teflon gibi maddelerden olabildiğince uzak kalmaya çalışan biri olarak . döküm tava tavsiye ederim.lava markanın döküm tavaları uygun fiyatlı. biraz ağır ve temizliği teflondan zordur ama bence değer

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hypnosemir

quote:

ekstra bilgi sahibi değilim . internette birkaç günlük araştırma yapmışlığım var. granit, seramik , teflon hepsinin zararlı olduğu sonucuna vardım. plastik ve teflon gibi maddelerden olabildiğince uzak kalmaya çalışan biri olarak . döküm tava tavsiye ederim.lava markanın döküm tavaları uygun fiyatlı. biraz ağır ve temizliği teflondan zordur ama bence değer

Bilgilendirme için teşekkür ederim...

• Teflon sorunlar çıkardığı için firmalar içeriği ni ve rengini değiştirip değişik adlar ( seramik, granit, titanyum gibi) piyasaya sürüldü. En iyisi çelik ve döküm ama onlar da kullanışsız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mutfak ürünlerinin içinden çıkılmıyor hepsi bir birinden zararlı hepsi bir birinden kullanışsız. ben çok uygun fiyatlı karaca bio granit karnıyarık almıştım 2 yılını dolduracak. en ufak soyulma içinde bir deformasyon olmadı. dikkatli kullanıyoruz birden harlamıyoruz tellemiyoruz plastik kepçe falan filan. sonradan da derin tenceresini aldım. ama bu garanti olayında arızalanınca sen ödeyeceksin muhabbetine uyuz oluyorum. kardeşim kargo anlaşmaları da sözleşmesi olan taraf için indirim sağlıyor biz ödeyip göndereceğiz dediğimizde indirimde yapmıyor. ptt ile kabulde etmiyor bir çok firma 20 30 lira kargo ödeyip neden sana yollasın millet bu zorluğu çıkaranları aklım almıyor. soyulmuş ulan tenceren işte. kim tenceresine hayvan gibi davranır. schafer ile bin tane sorun yaşamış birisi olarak karacanın da böyle yapması çok canımı sıktı. abi yerli firma tekstil çanak çömlek hepsinden uzak durucan ya ne bir kanundan haberleri var ne bir memnuniyetten haberleri var. biz yerli firmaya sahip çıkalım istedikçe. adamlar bizi kucağa getirmeye can atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Teflon sorunlar çıkardığı için firmalar içeriği ni ve rengini değiştirip değişik adlar ( seramik, granit, titanyum gibi) piyasaya sürüldü. En iyisi çelik ve döküm ama onlar da kullanışsız.

Sulu yemeklerde en uzun ömürlü, en sıhhatlisi çelik. Başka hiç bir ürünü zarar vermeden tel ile temizleyemezsiniz!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 2 senedir Starcity AVM garaj günlerinde sudan ucuza satıldı Karaca Granit ürünleri.
    Ben 2 sene önce 20 TLye tavalarından almıştım.sonrakinde 25 TL yaptılar. Geçen ayki Garaj günlerinde satmadılar ama
    bu seferde Tefal'in titanium tavaları 160 TL yerine 50 TLye satıldı (büyük Boy olanı).

dikkatli kulanılırsa çizilme felan olmuyor ve çok kullanışlı oluyor.
  • Arkadaşlar konuyla alakalı ufak bir tecrübemi paylaşmak isterim. Bu granit tavaları ilk Karaca bizlerle buluşturmuştu. Ama o zaman şu anki gibi kendi üretimi değil yurtdışından getirtiyordu. Baktı ki tuttu kendi yaptı ama maalesef aynı kalitede değil. O zaman tek bir tava almıştım keşke bütün serisini alsaydım diye pişmanım. İlk gelen tavalar BALLARINI markaydı ve gerçekten granit diyebilirim. O zamandan bu yana kullanıyoruz en ufak bir sorun çıkmadı ve hala taş gibi. Ama abimler Karacadan bu konudaki setlerden almıştı yakın tarihte hepsi çizildi ve garantiden değiştirdiler. Bunların da kalacağı meçhul. Bence bunlara hiç para vermeyin. Amazon.de sitesinde Ballarini marka tencere tavalar var onlardan alın ne demek istediğimi anlayacaksınız.
  • Karaca çizilmelerde değişim veya iadede sorun çıkarmadı bana. İki tane tencereyi götürmüştüm çizilmelerden dolayı değişim veya başka bir ürün alma olarak onaylanmıştı.

Bu arada buradaki fiyatlar sıcak değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaze80 -- 30 Aralık 2016; 8:06:44 >
  • Aynen hb olsa alırdım kargo numarası ücretsiz yollardım. Ama bana sorarsanız bu gri graniti tavsiye etmem. Böyle soyulup çizildiğine göre dayanıklı birşey değil. En iyisi çelik, bide hadiye demiştiniz çelik alın evladiyelik olsun
    Hocam bilginlendirme için çok teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.