Şimdi Ara

Karabük Üniversitesi Genel Bilgi Konusu- İlklerin Üniversitesi (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
544
Cevap
7
Favori
27.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iki sorum daha olcak. Senin Hazırlık sinifinda ortalama kac kisi vardi. KKarabük Üniversitesi nin inşaat mühendisliği ni nasil buluyorsun.

• HSYNYLMZ3363 H kullanıcısına yanıt
    Biz ilk başta 42 kişi başladık ( yanlış hatırlamıyorsam ) daha sonra gelmeyenler felan oldu ara dönemde muafiyete girip gidenler oldu(2 kişi). 37 Kişi kaldık ikinci dönem. Ama sınıflar çok büyük herkes sağa sola dağılınca belli bile olmuyor.

Bence oldukça iyi bölüm yeni sayılır. ( İlk kayıt olanlar şimdi 2.sınıfa geçtiler.) Mezun olduğun zaman çevrede iş imkanın çok olur ki zaten inşaat müh. her yerde iş bulma olanağın var ( Duyumlarıma göre, mezun olunca bakalım öylemiymiş.) Şuan için bölümde fazla öğrenci yok ve bu yüzden hocaların seni tanıma imkanı daha yüksek tabi kendini nasıl tanıtırsan öyle tanırlar.
  • Teşekkürler

• Ben ikinci öğretim kazandim . İkinci Öğretim arkadaşın varsa ya da bilgin varsa. Ikinci öğretim okumasi zor mu

• İngilizce muafiyet sınavı zor. Bölümümden geçen 4 kişiden biriydim. Sene başında verdim sınavı direk. Hazırlığı geçerim ben yeaa ingilizcem iyi tavrına girmeyin bırakıyorlar. Verirseniz ilk sene İngilizce dersi görmüyorsunuz. Umarım verirsiniz benim gibi, çünkü hazırlıkta devam sorunu , ödev vs varmış. Şehir berbat. Üniversitedeki kitle berbat. Tabi geldiğiniz şehre göre değişir bakış açınız. Gram sevemedim , kimseye de tavsiye etmem. Şahsi fikrimdir. Üniversite kesinlikle güzel fakat şehir berbat. Kalacak yer için ise tek önerim Çebioğlu. Kafanız rahat yaşarsınız. Okula da 15dk mesafede falan.

Dipnot: Allah ne verdiyse kopuk kopuk yazmışım. Nasıl bir sevgisizlikse artık.
  • HSYNYLMZ3363 H kullanıcısına yanıt
    Malesef ya pek ikinci öğretim tanıdığım yok. Bir kişi tanıyorum onlarla da ayda yılda bir karşılaşıyorduk zaten
  • Bana ucuz yollu hangi yurdu önerirsiniz. Ben yavuz Selim yurdu düşünüyorum. Iyi midir. Sen hangisini önerirsin.

• arkadaşlar karabükte okuyorum
    2+1 evime ev arkadaşı arıyorum
    ev dayalı döşeli hiç bir eksiği yok
    gelecek olan arkadaş bavulunu alıp yerleştirecektir sadece

temiz,dürüst ve güvenilir olması önemlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sananea -- 9 Ağustos 2014; 16:51:55 >
  • sananea kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilgileniyorum. Biraz daha bilgi verir misiniz? Okula ne kadar yakın? Dolmuş, otobüs mevcut mu?
  • depdepcan D kullanıcısına yanıt
    PM cevaplandı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende karabük felsefe i.ö kazandım karabükü araştırdım öyle tercih listeme ekledim geldigi için mutluyum cok mutluyum ama sehir hakkında hiç bir bilgim yok bir ögrenci için karabük nasıl bir yerdir aceba okuyan arkadaslardan bilgi verebilirlerse çok mutlu olurum :)
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    hocam üsteki msj cevaplaya bilirsen sevinirim :D
  • Hocam ing mak muh hakkında,sehir ve ortam hakkında guncel bilgi verirsen sevinirim tsk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sorum olucak .Üniversitenin elektrik elektronik müh. eğitim kalitesi iyimi? Ben ingilizce olmayanına gitmek istiyorum acaba onda da hazırlık zorunlu mu ?
  • aslanuur kullanıcısına yanıt
    Önceki yıllarda %30 ve %100 ingilizce bölümler harici içinde hazırlık zorunlu idi, ancak geçtiğimiz yılın 2.döneminde yeni bir yasa ile Türkçe bölümler için olan zorunluluk kalktı bunda sonrası için..

• konu ölmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True Romance -- 13 Temmuz 2015; 13:17:32 >
  • radyo televizyon 2 yıllık çıktı (kazandım demiyorum bakın)
    safranbolu da yurtlar konusunda bilgi lazım :/
  • Safranboluya gelen arkadaşlar güzel yere geldiniz. Karabük'e gelen arkadaşlar safranbolu 100.yıl amasra hattı ortamı kurarlarsa çok mutlu olurlar. Diğer türlü Karabük merkezde can çekişeceksiniz. Yurt ev şehir pahalılığı içinse üzülerek söylemek istiyorum ki burada öğrencidir genç adamdır parası yok demezler yolunacak kaz gözüyle bakarlar iliğinize kadar sömürürler. Geçmiş olsun.
  • Siz karabük'ü kazanmadınız esnaf sizi kazandı.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.