Şimdi Ara

KARA ŞİMŞEK RESİMLERİ MANYAK BİR ARABA BAKIN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
38.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun aynısına binmistim ... onunde kocaman bi kartal dovmesi vardı ... model , renk vs aynı.. aten eski model ve artık ucuz .. zaten benzinliginiz yoksa hic yanasmayın :))
  • sokaklarda kara şimşeğin oyuncağıda satılıyodu mahallede trentdi o zamanlar hani bilenler bilir yan tarafında bir kol vardı arabaya takla attırıyodu en kral oyuncağımdı ufaklıkken genelde seyyar satıcılarda felan oluyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: EL NINO

sokaklarda kara şimşeğin oyuncağıda satılıyodu mahallede trentdi o zamanlar hani bilenler bilir yan tarafında bir kol vardı arabaya takla attırıyodu en kral oyuncağımdı ufaklıkken genelde seyyar satıcılarda felan oluyodu

evet ... takla atar dururdu ... nasıl duygulandım simdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iliqueur -- 3 Mart 2006; 16:07:54 >
  • siz hala resimlere mi bakıyosunuz, ben kara şimşeğin gerçeğine bindim. çok evvel zaman önce (berlin duvarı yıkıldıktan sonra) arabayı isviçreye getirmişlerdi ve üzerine binip düğme mümelerine basma şerefine ermiştim. o zamanlar insan öyle bir arabaya binince kendisini star wars filminde falan zannediyor. david haselhof abimiz de o seneler avrupa turnesindeydi
  • evet beyler yorumlar
  • şimdi içim bi farkli oldu yaw. özledim eski gunleri
  • EVET YORUMLAR
  • Of ya valla özledim o zamanları bide A takımı vardı süperdi ya o zamanlar.Keşke bi daha verseler bu dizileri.
  • quote:

sokaklarda kara şimşeğin oyuncağıda satılıyodu mahallede trentdi o zamanlar hani bilenler bilir yan tarafında bir kol vardı arabaya takla attırıyodu en kral oyuncağımdı ufaklıkken genelde seyyar satıcılarda felan oluyodu

O oyuncak var hala hatta yarın resmini çekip,koyarım buraya.
  • bu bir chorvette stingray
  • çok iyi ya. teşekkürler resimler için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adoniss

quote:

O oyuncak var hala hatta yarın resmini çekip,koyarım buraya.

bir görsem hemen alacam ama yok yıllardan beri hiç rastlamadım

bi remini eklede eski günlere dönelim iyice

• Çocukluğumuz bu arabayla geçti be. Müziği hala kulaklarımda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orjinalden alıntı: murtycan

haha siz buna arabamı diyorsunuz

Aynen...

Sizi gidi pokomoncular sizi

• o direksiyonla manevra yapmak iş aslında
  • quote:

Orjinalden alıntı: whamg

EVET YORUMLAR

esnaflık var galiba :)
    yorumlarrr. biyrunnnnnnn.

hoş resimler.. ben çok hatırlamıyorum dizisini... ööle hayal meyal
  • quote:

ama benim dediğim siyahtı hocam birde yanında takla atması için bi çubuğu vardı

bu kırmızı şimşek modeli
  • quote:

quote:

Of ya valla özledim o zamanları bide A takımı vardı süperdi ya o zamanlar.Keşke bi daha verseler bu dizileri.

A takımı Cine5'de yayınlanıyo her gün olması lazım yayın akışını bir kontrol ediver

ben arada izliyorum hala çok zevkli adamların minibüsü manyak

A Takımı'nda kıl olduğum ve saçma bulduğum bir nokta.. O kadar araba kazası, silahlı çatışma olur ve bir Allah'ın kulu ne yaralanır, ne ölür Bir de adamları parçalanmış arabadan sağ çıkarken göstermeleri yok mu??? Kopuyorum valla..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.