Şimdi Ara

Kaputa moloz parçası düştü!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba tecrübeli arkadaslara bir sorum var, yardımcı olabilecek arkadaslara teşekkür ediyorum şimdiden.
    Başlıkta söylediğim gibi volvo s60 aracimin kaputuna park ettiğim evin balkonundan kopan moloz parçası düşmüş, cok bi sıkıntı yok aslında, sadece bir karişlık bölgede ama vernik çizilmiş sanki taş atigi gibi tırnak takılacak şekilde çizik/yarık oluşmuş. Ama yer yer çizik komple 1 karış büyüklüğünde hasar değil, nasıl desem harita gibi tabiri caizse ;) Çok göze batmiyor ama bi şekilde halledilirse de iyi olacak tabi. Pasta cila Polisaj konularında hiçbir deneyimim yok. Buraya ne yapılabilir acaba? Sonax otoking tarzı yerlerde hallederler mi sorunsuzca?
    Deneyimli arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josephshahin -- 1 Şubat 2016; 14:12:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en iyisi lokal boya
  • Boya gerektirecek kadar çok değil hasar dostum Sağol yine de öneri için. .

• Kaput ısınan bölge olduğu için ileride ton atma tehlikesine karşı kaputta lokal boyaya pek garanti vermezler.
  • Otoking mini hasar kapsamında halledebileceğini düşünüyorum tabi kaskonuz varsa

• Betimleme yerine görsel koysaydınız keşke. Burdan ezbere söylenecek her şey yanıltıcı olacak çünkü.
  • Aytürk kullanıcısına yanıt
    Evet hocam farkettim ama fotoğrafta net gorulemeyecek kadar küçük bir hasar, onun için koymadan. Teşekkür ederim yorum yazanlara..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.