Şimdi Ara

kaput kaplattım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler kaputu kaplattırdım da kaputu kaplayan adam muaneden geçer polis dede sıkınıt olmaz dedi ama forumlarda hep aksini yazmılar doğrumu hiç başına gelen oldumu?
     kaput kaplattım

• geçer bencede ama keşke sadece kaputu değil tamponuda kaplatsaydınız daha hoş durabilirmiş tabi farların içide siyah olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herzt -- 17 Ağustos 2012; 12:42:03 >
  • Çok gereksiz ve çirkin bir uygulama bence. Zevk meselesi tabi.
  • trafik polisinin çevirmeyeceği varsa bile çevirir söylemedi deme zamanlada anlarsın bu dediğimi
  • fikrimce çok gereksiz olmuş
  • Yakışan araçlar var ancak seni üzmek istemem ki iyi olmamış.
  • Zevk meselesi ama ben beğenmedim güzel durmamış.
  • sadece tavan kaplaması olan arkadaşımızı polis çevirip, ruhsatta neden çift renk yazmıyor? diye ceza kesmişti.

çözümü, kaplamayı sökmek yerine aracı muayene ye sokup ruhsata çift renk yazdırmak da buldu.
  • Sade hali daha güzel,bence pek yakışmamış fotodan anlaşıldığı kadarıyla.
  • Dostum artık oku çıktı bu işin,normal bin arabanı daha güzel.İlla kaplatıcam diyosan komple yap şu işi araba yamalı gibi duruyo zaten ticari sınıfda bir araç sayılır.
  • Hatırladığım kadarıyla aracın yüzey olarak belli bir yüzdesini (%30 olarak hatırlıyorum ama yanılıyor olabilirim) geçen kaplamaları ikinci renk olarak işletmek gerekiyor. Hevesini kırmak gibi olmasın ama bende pek beğenmedim açıkçası tavana yaptırsan daha güzel olabilirdi.
  • çok apaçi işi
  • Gerek yok.
  • Tavanda siyah olsaymış tam olacakmış..
  • Zevk meselesi tabi de bence pek olmamış, ama tabi önemli olan senin beğenmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam modifiye yapmayacaksa doblo niye alsin ki? cok guzel olmus, arac zaten goz kamastiriyor ama siz yine de cakma xenonu ihmal etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

çok apaçi işi

+1905
  • Olmamış bence parlak siyah olsa biraz daha iyi olabilirdi.
  • Araç ruhsatta çift renk (beyaz+siyah) olarak görünmüyorsa sorun yaşayabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.