Şimdi Ara

silinsin ltf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatansever783562 -- 6 Şubat 2023; 21:17:20 >

• ilk senin aklina gelmemis
    https://www.gezenadam.com.tr/
  • Covid-19 salgınının tavan yaptığı şu dönemde yapılacak iş mi bu?
    Şehir dışından ikinci el araç almak neden? Hadi illa alınacak diyelim, atlar gider bakarsın.
    Görmeden telefonda fiyat pazarlığı yapmak ve kapora (forumda kaparo diyen çoğunlukta) alış verişi yapmak kadar mantıksız bir olay olamaz.
    Bir de bakılan aracın temiz bir araç olup olmadığına dair kanaat tamamen subjektif bir konu.
    Kusura bakma ama nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 19 Eylül 2020; 22:0:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

Covid-19 salgınının tavan yaptığı şu dönemde yapılacak iş mi bu?
    Şehir dışından ikinci el araç almak neden? Hadi illa alınacak diyelim, atlar gider bakarsın.
    Görmeden telefonda fiyat pazarlığı yapmak ve kapora (forumda kaparo diyen çoğunlukta) alış verişi yapmak kadar mantıksız bir olay olamaz.
    Bir de bakılan aracın temiz bir araç olup olmadığına dair kanaat tamamen subjektif bir konu.
    Kusura bakma ama nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan...
    Sen ne anlattın şimdi ya.
  • kapora ne la? hayatım boyunca herhangi birşey alırken kimseye böyle bir ödeme yapmadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever783562

Sen ne anlattın şimdi ya.

Alıntıları Göster
    İşsiz misin diyorum kısaca..
  • araba alımında öğrendiğim tek şey ne kapora veririm nede alırım yada kurumsal olmayan tanımadığım adama iş yaptırırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.