Şimdi Ara

kapasitem olduğu halde download hızım düşük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aynı ethernet kablosuna başka pc bağladığım zaman download hızı çok iyi, fakat bu pc yavaş. hatta speedtest.net de çok iyi hız değeri çıkmasına rağmen, bir dosya indirmeye kalktığımda veya facebookda video izlemeye kalktığımda aşırı yavaş (50 kb/s) başından beri enteresan bir pc zaten, vista gelmişti xp kurduktan sonra bir adam edemedik pc'yi. driver sıkıntısı da var zaten sitesinde verdiği driverlar bozuk.

• cihaz hakkında ve kurulu olan programlar hakkında detay verebilirsen yardımcı olmaya çalışırım
  • uniq q4515 bilgisayarın modeli bu. ethernet kartında sorun vardır diye 2. ethernet kartı takmıştım. ağ kablosunu ona taktım durum yine aynı oldu. sonra evde benim access pointim vardı. onu getirip ağ kablosuna takmayı denedim, bu kez wireless'den bağlanınca belki düzelir diye düşündüm. wirelessden bağlanınca speedtest sonuçlarım iyi çıktı ama download hızı yine vasat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@rKSm@N -- 13 Mart 2010; 20:29:03 >
  • kullandığın yazılımların veyahut ağ yöneticinin-modem konfigurasyonunun etkisi olabilir zannımca
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.