Şimdi Ara

---KAPANDI---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlaCk LuStEr -- 11 Nisan 2007; 16:59:13 >

• Ozguzhan kim bu forumda mı??
  • çoq yazık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: onder6

Ozguzhan kim bu forumda mı??

onların nicki

ayrıca gerçekten wiperden beklemezdim...
  • Ozguzhan bizim çalınan charımız
  • quote:

Orjinalden alıntı: kagan_fatih

Ozguzhan bizim çalınan charımız

bu arada expliosan die bi arkadaş wardı(nick yalnış olabilir)onu attınız mı ortaqlıktan
  • of yani...sıktı forum resmen ..bitirdiniz forumu..

[char çaLanLar..]
  • Hımm.Anladım ben de senin imzanda başka yazıyor ondan karıştırdım.

Vallaha bi oyunu düzene sokamadık..
  • hırsızlara
  • onder : asıl nickimiz Ozguzhan dı(11k puan vardı) ama o çalınınca RapSoLdiers26 nickini alarak yeniden başladık

perenal : !!!expLosion!!! ozguzhanda ortaktı ama onunda onca emeği gitii.. yeni charda asla kimseyle ortak olmuycaz.sadece kagan_z ve ben!
  • Sağol Chakal.Ne yalan söyliyeyim Wiper'dan hiç beklemezdim.

Sizin adınıza çok üzldüm.Geri alabilirsiniz Umarım.
  • yazık olmuş
  • Death_Hunter in bedava diye dağıttığı pokeler de benim pokelerim lütfen onları aldıysanız bana verin
  • valla death_hunterden beklemezdim ama dün aaa777 çaldı dediniz şimdi ise yine death_hunter çaldı diyorsunuz doğrusu ne bu işin bi karar verin artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: theCAKAL

valla death_hunterden beklemezdim ama dün aaa777 çaldı dediniz şimdi ise yine death_hunter çaldı diyorsunuz doğrusu ne bu işin bi karar verin artık

Death_Hunter çaldı o aaa777 ayakları da büyük ihtimalle Deathhunter in yalanları
  • vayy be hırsızlık diz boyu artık bu devirde foruma üye olmaya korkucak insan ya
  • Eh be Wiper Geçen Hafta Mert'e şerefsiz diyodun bu hafta sen öyle oldun.SEnden Kimse Beklemezdi Bunu.Senin adresin çalındı diye böylemi yapıcaksın sende

• quote:

Orjinalden alıntı: yaLcincanS

Eh be Wiper Geçen Hafta Mert'e şerefsiz diyodun bu hafta sen öyle oldun.SEnden Kimse Beklemezdi Bunu.Senin adresin çalındı diye böylemi yapıcaksın sende

aynen kardes +1

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.