Şimdi Ara

Kapalı Garajınız İmkanınız olsa Hobi aracı olarak hangi aracı alıp toplardınız veya kullanırdınız? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
11.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri "Porshe Panemera" Diğeride "Range Rover Evoque"

Eski Arabalarla Kim Uğraşır
  • Tofaş Doğan SLX
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mangona

560 SEC

Kapalı Garajınız İmkanınız olsa Hobi aracı olarak hangi aracı alıp toplardınız veya kullanırdınız?

çok farklı ruhu var bu aracın
  • v8 motora sahip bir araç olurdu muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperkbb

Tabiki Shelby GT500 namıdiyar Eleanor. Gerçi orjinali bulunur mu bilmiyorum

Kapalı Garajınız İmkanınız olsa Hobi aracı olarak hangi aracı alıp toplardınız veya kullanırdınız?

+500
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo26

quote:

Orijinalden alıntı: alperkbb

Tabiki Shelby GT500 namıdiyar Eleanor. Gerçi orjinali bulunur mu bilmiyorum

+500

Bu aracın çok bir marifeti yok aslında tipinden kazanıyor , yeni nesil performans araçlarının yanına yaklamaşamaz bile ama o kadar oturmuş düzgün hatları varki

• İmkanın yanında yetenekte gerekli. Dümdüz bir zemindeki yumruk kadar bir deliği bile macunlayıp zımparalayıp boyamak uğraştırırken, araba kaportası ile uğraşmak.. Kaldıki macunlada olmaz sadece, kimi yerler için saca şekil verip ekleme yapmak lazım.. Yani yetenekte gerekiyor bu işler için.. Keza boya tabancası içinde gerekli. Aracın söküm, temizlik, zımpara gibi işlerini yapıp kaporta boyaya göndermek en verimli yöntem olur. Hem fiyat hemde ortaya çıkan işin güzelliği açısından. Sonra mekanik kısım tamamen kişinin kendisi tarafından yapılabilir. Şasi kısmına girmiyorum bile, tecrübeli birine yaptırmak şart.
  • Hayallerimde sadece bu var...

• quote:

Orijinalden alıntı: kendikendine

atakan bendensin dostum pist için düzecek olsam beyaz renk beyaz jantlı supra twinturbo dizerdim orjnal 330 hp gücü var 450hp civarlarında turbodaki küçük oynamalarla halledilirdi. :D onun harici plymouth barrcuda toplardım bitane yavaş kullanıp stres atmak için :D ama sadece garaj değil brtanede benzin istasyonum varsa :DDD

Zaten ağır motor modifiyesi yapsan bugatti felan yalan yani

quote:

Orijinalden alıntı: lucadris24

67 impala

Unutmuştum onu Supernatural'da gördüğümden beri aklımda hep direksiz dört kapı 67 impala var fakat amerikan otomobilleri pek sıcak gelmiyor bana.Aynı sınıfta bir araç toplasam daha yeni bir araç toplardım
    1993 Corolla 1.6 Gli Japon Kırmızı veya
    1986 Toyota Corolla Levin

• sec 500
    1998 model bmw 740
    dodge challenger
    chevrolet impala
  • hiç düşünmeden: 67 camaro SS
    bi 25 yıl sonrada bi accent yumurta (ilk arabanın yeri farklı oluyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjknn -- 4 Ağustos 2011; 0:04:34 >
  • Şu an zaten garajda ilgi bekleyen 77 model Renault 12'm var.. 5-6 bin lirayı "keyfi" harcayacak olsam direkt sanayiye götürür, fabrikadan yeni çıkmış gibi yaparım onu..

Bunun dışında el altında hobi amaçlı bulundurmak istediğim araçlar Renault 5 Turbo ve 1956 Chevrolet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 4 Ağustos 2011; 0:43:35 >

• Vw Passat highline b7
    bmw f10
    bmw e60
    Vw Caddy (eski)
  • merso 230.6 W115 tek geçerim

• Range Rover Vogue 5.0 Supercharged
  • quote:

Orijinalden alıntı: rallier_61

dodge Challenger HEMII?

• bir tane w115 mercedes

bir adette 64.5 mustang toplamak isterdim

• Kalbimden geçen ilk defa seri üretime geçmiş 2 kapılı anadol A1 ama fiberglas gövde olduğu için zor. Murat 124 veya ford taunus
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.