Şimdi Ara

Kanser olduğumu öğrendim. [Son Güncelleme: Yendim] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
570
Cevap
48
Favori
76.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
480 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam öncelikle Allah;şifa versin, İnsanın düşmanının başına vermesin.
    Hocam tedavi devam ederken hayatı aynı şekilde devam ettirebilmek imkansız mı oluyor?Şuna bağlayacağım; Allah insanoğlunu boşuna yaratmamış, boş yere bekleyemiyoruz. Tedavi sürecinde boş yere beklemektense diğer şeylere kafamızı odaklayabilir miyiz?(Kafa dağıtmalık işler vs.)
  • Hocam yaşıtız güçlü ol lütfen moral bozma. Ülkemiz maalesef kötü. Allah kimseyi düşürmesin. Güzel haberlerinizi bekliyoruz dh ailesi olarak
  • hocam çok geçmiş olsun umarım kanseri yenersiniz
    güncellemeyi burada paylaştığınız için teşekkür ederiz
  • Dert sıkıntı Allahtan geldi mi üzme kendini. Bir çaresini de bahşeder. Zorlukta kolaylık cikartir. Asıl Insanoglunan gelen dert ve sıkıntıdan kork. Ondan da Allaha sığın yeter. Allah şifanı versin inşallah. Biraz sıkıntılı süreç yaşayacaksın belki ama sakın moralini bozma. Gençsin daha
    Benim annem 60 ve 64 yaşında 2 defa kanser oldu. Çok şükür hepsini atlattı maşallah. Işte önemli olan erken tanıdır. Keşke daha evvel gitseydin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtiMX4 -- 27 Mayıs 2019; 16:4:14 >
  • Gecmis olsun Allah şifa versin kime ne olacagı hic belli olmuyor saglikli beslenende surekli spor yapanda bu tür hastaliklara kapiliyor belki şehir efsanesi ama dogaya cikanlar kurtulduklarini anlatiyorlar karadeniz gibi yerlere tabi imkan meselesi ayrica devlete olan borcundan dolayida muayeneye olamayip gecer nasil olsa deyipte iş işten gectikten sonra hastaneye gidenlerden degilsindir umarim bi arkadaşın yazdigi gibi bu dunyada stres sıkıntıdan fazla bisey yok 4 kisiden sadece 1 tanesi mutlu insallah atlatirsin kardesim azimli neşeli birine benziyorsun nasil olacak bilmiyorum ama kafanda olayı fazla buyutmemeye calış yinede kendjne extra bi yük daha yukleme
  • Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. Gördüğüm birkaç soruyu ilk mesajda editleyerek cevapladım.
    Bana ölüm dileyen arkadaşa da bir cevap verdim. Biraz daha buradayım, yeni soruları cevaplayabilirim.
  • Geçmiş olsun hocam.
  • Hocam moralini sakın bozma. Lenf kanserlerinin tedavi oranı diğer kanserlere göre çok daha yüksekmiş.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Doğru bir bilgi bu.
    Tabii ki kolay bir hastalık değil ama beterin beteri var diyebilirim kesinlikle.
  • Denilebilecek pek bir şey yok aslında. Geçmiş olsun, umarım "geçti, kurtuldum" şeklinde açtığınız konuyu da görürüz.

Ülkemizin pek çok yandan sınıfta kaldığı bir durum ne yazık ki.
  • Güzel dostum Allah acil şifalar versin. Moralini yüksek tut ve şükret. İnanırsan bence her şey güzel olur.

Sümükleri de hiç kafana takma. Çok "linçsever" var. Onlara kalırsa 20 km limitli yolda bana 92 km ile çarpan araç da haklı.

Mutlu ol <3
  • Yorumum neden acımasız geldi hocam? Sonradan editlediğin o "kızcağız" için yapılan daha acımasız değil mi?

Benim senin gibi elim kolum uzun olsa, maddi durumum buna el verseydi o kız için elimden geleni yapardım. Belki sen hepsine yetişemezsin elinden gelmez ama bir tanesini bile yardımcı olmak varken neden yapmadın? Buraya gelip içini rahatlatarak manevi olarak insanlardan destek alıyorsun, torpille kendini ön sıralara atıp aylarca sürecek tedaviye 2 günde erişiyorsun. Peki o kız ne yapıyor?

Sen ne yaptın o insan için? istesen yapabilir miydin? Vicdanın rahatsa eğer keyfine bak umarım iyileşirsin. Unutma ALLAH büyüktür.
  • geçmiş olsun , ilk gören dr akciğer filmi çektirmek ile doğru olanı yapmış, yine tüberküloz düşünmesi de doğru çünkü lenfoma tüberküloz ile çok karışır ve tbc maalesef ülkemizde sık gözüküyor yanlış olan "sende verem var" demesi, araştırılıp gerekirse belli bir plan dahilinde biyopsiye gidilmeli idi yinede 2 hafta tanı için geç değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih Güzey

Güzel dostum Allah acil şifalar versin. Moralini yüksek tut ve şükret. İnanırsan bence her şey güzel olur.

Sümükleri de hiç kafana takma. Çok "linçsever" var. Onlara kalırsa 20 km limitli yolda bana 92 km ile çarpan araç da haklı.

Mutlu ol <3
    Hocam sizin başınıza gelenleri okuyup, izledim. İzlediğim kadarıyla hızla geldiği çok belli olan bir arabayı göre göre üstüne koşuyorsunuz. Bence sürücüden daha çok siz haksızsınız.

Burada sümüklü olan bizler değiliz sensin. Haklı/haksız olduğum çok tartışmaya açık bir olay için konu açıp ağladım mı ki sümüklü olayım?
  • quote:

Tanıdık eli sayesinde 3 gün sonraya Pet randevusu aldık.

Asil cümle bu sağlıkta torpil olmamalı sırf tanıdığı olmadığı için birinin ölmesi ne kadar mantıklı
  • Allah şifa versin hocam geçmiş olsun.
  • Wauwaxtt W kullanıcısına yanıt
    Allah büyükse böyle büyük konuşanları bir de kendi test eder uyandırayım.

Hastanede herkes ağlıyor.
    Hastanede herkes yardım istiyor.
    Hastanede herkes depresif.

Bir kişiye ben sizin randevuyu ileri aldırayım desen oradan çıkamazsın. Başka da diyecek bir şeyim yok. Böyle ortamlara uzak olduğunuz belli.
    Romantizm kasmayın boşuna. Bilen için komik oluyor çünkü.
  • Allah taksiratını affetsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edizkowicz

Allah büyükse böyle büyük konuşanları bir de kendi test eder uyandırayım.

Hastanede herkes ağlıyor.
    Hastanede herkes yardım istiyor.
    Hastanede herkes depresif.

Bir kişiye ben sizin randevuyu ileri aldırayım desen oradan çıkamazsın. Başka da diyecek bir şeyim yok. Böyle ortamlara uzak olduğunuz belli.
    Romantizm kasmayın boşuna. Bilen için komik oluyor çünkü.
    Ne güzel dimi hocam tedavine başlanmış. Senin buraya konu açma amacın nedir? Hastane ismini neden vermiyorsun mesela?

Sağlık durumunuz yüzünden moralinizi daha fazla bozmak istemiyorum ama bana göre vicdanınızı sorgulayın. Umarım iyileşirsin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.