Şimdi Ara

Kanser olduğumu öğrendim. [Son Güncelleme: Yendim] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
48
Favori
76.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
480 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • söylemesi kolay tabi ama moral önemli, eğer kendini çok kötü hissediyorsan, sürekli endişeli ve mutsuzsan anksiyeteye bağlı panik atak ve depresyon gelişebilir, bir psikiyatr ile görüşmeyi eksik etmeyin çok faydasını görürsünüz
  • Tez şifalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mübarek ramazan ayında Rabbim sifani versin ve tüm bekleyenlere versin inşallah

• 3 haftadir bende de gecmeyen bir oksuruk var hatta bazen neffessiz kalana kadar 2 dakika araliksiz tutuyor hasta da degilim :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer bir gün kanser oldugumu öğrenirsem büyük ihtimal tedavi almadan ölürüm.hem fakirim hem tanidigim yok.

Sizin adınıza sevindim

• halaycibasi kullanıcısına yanıt

• Konuyu şu an okuyamıyorum ama ben de 4. Evre lenfoma atlattım. Zor günlerdi ama kendi içinde bir güzelliği de vardı mücadele falan. Yardımcı olabileceğim bir şey varsa sorabilirsin :)

• "Hızlı bir şekilde (ne yazık ki) araya belirli insanlar sokarak"

"yaşıtım bir kızcağıza da kanser teşhisi koyulmuş. Tanı için şart olan Pet taraması için kendisine Ağustos'a tarih verildi, kız da "İyi, ölmezsem gelirim." diyip çıktı gitti."

• Kardesim benim Allah şifani versin

• Geçmiş olsun hocam.Zor bir süreç sizi bekliyor.Allah güzel bir sonuç almayı nasip eylesin.
  • Wauwaxtt W kullanıcısına yanıt
    Randevusu alinmis bir hastanin yerine alamazlar. Emin olun ki ucretli veya ucretsiz farketmeksizin randevusu olan zaten cok iyi takip eder basinda bekler. Tanidik dedigi kimdir bilemem ama yeri gelir calisma saatleri disinda personele biraz `motivasyon payi` vermek suretiyle taramayi yaptirabilirsiniz.Bunlar tamamen taramanin yapilacagi yerdeki kisi ve imkanlar ile ilgilidir.
  • Cok gecmis olsun hocam, bu ulkede fakire tedavide yok kismina katiliyorum. Umarim yenersiniz bu kanser denen laneti

• Akira Kurosawa'dan İkuru- yaşamak filmini izle.
  • Edizkowicz kullanıcısına yanıt
    sigara kullanıyor muydun ? geçmiş olsun umarım iyileşirsin.
  • Geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede şifanı bulursun. Ben inanıyorum buna. Yaşın da genç daha.

Berbat sağlık sistemimizi de çok kısa olarak özetlemişsin.

Şehir hastaneleri de bu sistemi çözmeyecek.

Troller yiyorsanız gelin linç edin beni. Hodri meydan!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.