Şimdi Ara

kanser dahil bir çok hastalığın tedavisi bulunmuştur.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
1
Favori
717
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> kanser dahil bir çok hastalığın tedavisi bulunmuştur.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1138 Mesaj
    herif haklıymış herhalde illuminati üyesi adminler çizmiş adamı
    |
    |
    ergenler yine trolleme peşinde. arkadaşın söylediklerine harfiyen katılıyorum. bu işin spiritüel manevi, new world order boyutu da var. hatta ufolarla ilgili bir noktaya kadar gidersiniz. ama oturup buradaki ergenlere bunları yazacak değilim. konuyu açan arkadaş sen de cok sallama buradaki ergenleri

arkadaş engellenmiş. gerçekten merak ettim niye engellendiğini ama sanırım söylemezler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MatrixCode -- 10 Şubat 2017; 2:57:54 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Choqo

Sadece kanserin değil, vücuttaki tüm hastalığı yenebilecek bir sisteme kendimiz sahibiz zaten. bağışıklık sistemimiz. eğer doğal beslenirsek, her şeyi mevsiminde tüketirsek, şekerli,unlu yiyeceklerden kurtulursak, probiyotik ve prebiyotik ağırlıklı beslenirsek yenemeyeceğimiz hastalık yoktur. ama günümüzde çoğu şeyin genetiğiyle oynadılar,bir çok şeyin içinde vücudumuz için zararlı maddeler var.

Kanser öyle birşey ki bundan 100 sene önce de çok fazla kanserden ölen vardı. Hatta çoğu zaman insanların doğarken genlerinde kanser genleri olduğu söylenir. Yani besinle doğrudan alakalı değil. Çözümü bulunda konusuna gelirsek bu mantıkla hiçbir hastalığın çözümğü bulunmaması lazımdı. Atıyorum verem, verem aşısı bulunmasa belki insanlar binlerce lira harcıcaktı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    507 Mesaj
    Eğer tedavisi varsa açıklanmaması için geçerli bir sebep sundun, ama başlıkta tedavisi bulunmuştur yazıyor ve buna dair geçerli bir kanıt göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Çoğu kişi para konusuna girmiş zenginler tedavi olur demiş ama olay öyle bir şey değil ama belki de oluyor? Adam kanser oldum beni şurda şurda direk iyileştirdiler dese kanserli hastaların ve ailelerinin neler yapabileceğini düşünün. Arkadaşa katılıyorum gizli tutulduğunu düşünüyorum çünkü bitmeyecek bir sektör yeni ilaç çıkartırlar biraz daha iyilestirir bi tane daha cıkartırlar iyileştirme oranı yuzde 10 arttı derler sonuna kadar giderler. Teknoloji konusunda da aynı şeyi düşünüyorum kat kat iyi telefonlar yapılamaz mı? Bence yapılabilir ama her sene 2-3 şey ekleyip piyasaya sürmek daha cok kar ettirir. Olay budur.

|
    |
    Böyle adamlara bilim dünyasında itibar edilmez. Aralarında birkaç tane diplomalı olan hariç çoğunun hiçbir kayda değer eğitimi de yoktur. Bitkisel ilaçlarla köşeyi dönen doktor müsveddeleri de nedense mucizevi ilaçlarının klinik çalışmalarını falan yapmazlar. Bir akademik çalışma ile beğenmedikleri bu düzene çomak sokmazlar.

|
    |
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.