Şimdi Ara

Kangoo için ses sistemi tavsiyesi (bütçeyi zorlamayacak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2004 kangoo muz var aracın hoparlörleri vasat durumda arkadaki baslar patlak öndeki hoparlörler ise mal mal bas vurunca acayip sesler çıkartıyorlar , düşündümkü eğer bütçeyi zorlamayan arabanın bagaj kapağını zangır zungur oynatmayan bir sistem alabilirsem hem ucuza mal olur hemde arabada müzik dinlerken keyfim bozulmaz. Ne önerirsiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Arkadaşlar 2004 kangoo muz var aracın hoparlörleri vasat durumda arkadaki baslar patlak öndeki hoparlörler ise mal mal bas vurunca acayip sesler çıkartıyorlar , düşündümkü eğer bütçeyi zorlamayan arabanın bagaj kapağını zangır zungur oynatmayan bir sistem alabilirsem hem ucuza mal olur hemde arabada müzik dinlerken keyfim bozulmaz. Ne önerirsiniz ?

bütçe ne kadar aracın kapı içleri ön ve arka kaç cm birde bass düşünüyor musun ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

Arkadaşlar 2004 kangoo muz var aracın hoparlörleri vasat durumda arkadaki baslar patlak öndeki hoparlörler ise mal mal bas vurunca acayip sesler çıkartıyorlar , düşündümkü eğer bütçeyi zorlamayan arabanın bagaj kapağını zangır zungur oynatmayan bir sistem alabilirsem hem ucuza mal olur hemde arabada müzik dinlerken keyfim bozulmaz. Ne önerirsiniz ?

bütçe ne kadar aracın kapı içleri ön ve arka kaç cm birde bass düşünüyor musun ??

Kapı içlerinde hoparlör yok sadece ön konsolda iki tane ve arka da 2 tane bass var ben bunların yerine önlere 2 tane düzgün hoparlör arkayada bass düşünüyorum

• Ön konsolda varsa onlar 10cm olabilir ve iyi ses alman zor olur. 10cm hoparlor pek verimli olmuyor. İlla olsun istiyorsan bir ara aktepesound var sirinevlerde, orada 10cm brawoo marka mid takımı vardi. Arkaya da jbl sub alsan, bir de 4kanal amfi alman gerekir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

Kapı içlerinde hoparlör yok sadece ön konsolda iki tane ve arka da 2 tane bass var ben bunların yerine önlere 2 tane düzgün hoparlör arkayada bass düşünüyorum

hertz dcx 10 cm alıcaksın bunları ön konsola takıp teybe bağlarsın,

arkada sanırım oval hoparlör var oraya da kicker oval alıcaksın KICKER DS 6930 6X9

amfi olarak cadance 125.4 amfi alıcaksın

bass ise jbl gto 5 12" alıcaksın farklı bişeye gerek yok bunlar sana yeterli olucaktır

teyp almak istersen pioneer 3550ui teyp alabilirsin çok yakışır

• Şu anda benim de aynı ihtiyacım ortaya çıktı. 2016 kangoo için ek yükseltici, kolon vs olmadan mevcut sistemi kaliteli ses için nasıl değiştirebilirim?

• bygamer B kullanıcısına yanıt
    Bu sistem hala ideal seçim mi? Güncel değişiklik var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.