Şimdi Ara

KANGOO 1.9 DİZEL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
8.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar alttaki kangoo gibi bir araç bakıyorum. ancak sormak istediğim birkaç bişey var. aracın üzerindeki 1.9 dizel motor nasıldır? turbo beslemesi var mıdır? eski nesil bir dizel motor olduğundan problem çıkarır mı? sanırım bunlara koltuklar sonradan ekleniyor, elbette ki binek araç rahatlığını yaşatmayacaktır ancak arkada oturanlar çok rahatsız olurlarmı? ve makaslı mı oluyor bu araçlar? bu kasa kangoo'larla ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

http://www.sahibinden.com/1999_model_kangoo_koltuklu_orjWQQaXQQ6830967WQQpXQQdisplayitem

• 1.9 dizellerde bildiğim kadariyla turbo yoktur. eski teknolojiyle üretildikleri için ve turbosuda olmadığı için yakıt miktarları biraz daha fazladır. sorun çıkarması daha önce kullanan kişiyede bağlıdır. sakin bi kullanım yapmışsa sürekli bakımlarını yapmış ve aksatmamışsa, motoru öldürecek hareketlerden kaçınmışsa kolay kolay sorun yaratacağını sanmıyorum. sen yinede 1.5 dci motor kullanan 2004 sonrası kangoo lara bak
  • 1.9 dizel 2003 kadardır ve dizel dir turbo ları yokdur çok sıkıntı olur çünkü bu araçların beyni elektironik olmaddığından çözüm bulması ve gidermesi sıkıntıılı olur

bu 1.9 larda mazot dan dolayı sıkıntı yaşanoyoru ...

şimdi örnkediki arabaya bakalım ...

sana yarayan bi araba olmaz sizin bakacanınz maddi durumunuzu biraz zorlayım 2004 modeleri bakaın dci motor lara

size kulubüze davet edeiyrom orda daha ayrıntılı bilgi elde edersiziniz ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eser4444

Arkadaşlar alttaki kangoo gibi bir araç bakıyorum. ancak sormak istediğim birkaç bişey var. aracın üzerindeki 1.9 dizel motor nasıldır? turbo beslemesi var mıdır? eski nesil bir dizel motor olduğundan problem çıkarır mı? sanırım bunlara koltuklar sonradan ekleniyor, elbette ki binek araç rahatlığını yaşatmayacaktır ancak arkada oturanlar çok rahatsız olurlarmı? ve makaslı mı oluyor bu araçlar? bu kasa kangoo'larla ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

http://www.sahibinden.com/1999_model_kangoo_koltuklu_orjWQQaXQQ6830967WQQpXQQdisplayitem

eger aracı hala almammısanız bende 2003 model 1.9 d65 grand comfort.. aracmı satmak istiyorum ...

bu gece km 150.000 gördü...

ve hiç bir problemi yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.