Şimdi Ara

Kanadada lisans eğitimi için çok mu geç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kanadada 4 yıllık düşünüyorum. Yeşil pasaportum var. Acaba vakit olarak çok mu geç kalmışım yoksa bir danışmanlık şirketiyle halledilebilir mi bu sene için?
    Bu sene başlamayı düşünüyorum yani

• paran varsa her türlü hallolur dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mow_

paran varsa her türlü hallolur dostum

dostum ailecek kararlıyız da. bi yerde okuduğuma göre bu süreç 6 ay olmalıymış
  • Ingilizcen yoksa, hazirlik egitimi alicaksin zaten. Ingilizcen varsa direkt 1-2 ay sonra baslamak istiyorsan evet gec kaldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThisisaNightmare

Ingilizcen yoksa, hazirlik egitimi alicaksin zaten. Ingilizcen varsa direkt 1-2 ay sonra baslamak istiyorsan evet gec kaldin.

hazırlık eğitiminide kanada da alcam değil mi? ben genel olarak kanadaya gitmekten bahsediyorum, hazırlıkta dahil olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redneckkk -- 27 Temmuz 2015; 4:27:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redneckkk

quote:

Orijinalden alıntı: ThisisaNightmare

Ingilizcen yoksa, hazirlik egitimi alicaksin zaten. Ingilizcen varsa direkt 1-2 ay sonra baslamak istiyorsan evet gec kaldin.

hazırlık eğitiminide kanada da alcam değil mi? ben genel olarak kanadaya gitmekten bahsediyorum, hazırlıkta dahil olabilir

Orda dil okuluna kayit ol, sonra universiteye 2016 icin kaydol.
  • redneckkk R kullanıcısına yanıt
    Hazırlık okuyacaksan geç kalmadın henüz. Hangi üniversite ve bölümde okumak istiyorsun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.