Şimdi Ara

Kan Tükürmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
44.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şaka bi yana bendede ayda 2-3 kere kan geliyor.Doktora gitmekten korkuyorum.Zaten bişe olduğu yok kafama takmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

Lostu izlemeden ölme

Valla gözüm açık giderim finali görmeden ölürsem
  • Darkness bu sorun için doktora gitmeyi düşünüyomusun yoksa bizden kesin bi çözümmü bekliyosun?
  • Nisan'da gitmeyi düşünüyorum, öncesinde mümkün değil. Sonucu belirtirim burada.
  • Konuyu hortlattım ama gittin mi doktora geçen 1 sene içerisinde? Sonuç ne oldu?
    quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Nisan'da gitmeyi düşünüyorum, öncesinde mümkün değil. Sonucu belirtirim burada.
  • Arkadaşım eğer deam ediyorsa. Thorax BT (Akciğer tomografisi) çektirmen gerek hemen. Tabi doktora git o da aynı şeyi isteyecektir senden. Verem felan olabilir.
  • Durum devam etmiyor arkadaşlar. Uzun süredir yok böyle bir şey. Aynı zamanda uzun süredir midemde büyük yanmalar da olmuyor, mide yanmasından kaynaklanabilir denmişti diye söylüyorum. Ayrıca göğsümde de ağrı sızı yok. Ben de doktora gitmedim durum böyle olunca
  • benim teyzemde de aynı sorun var kusarken kan geliyor böğürme oluyor. sabah kahlvaltı yaptın bir anda kusma geldi teyzeme böğürürken kan tükürmüş sanırım tıp dilinde hematezi diyorlar.

kusura bakmayın konuyu hortlattım. yardımcı olursanız sevinirim.
  • Ağzından kan geliyorsa;

1- Sindirim sistemi kaynaklı olabilir, mide ve yemek borusundan geliyor olabilir;

2- Solunum sistemi kaynaklı olabilir, akciğer ve soluk borusu

3- Sinir sistemi kaynaklı, yani beyin ve onun uzantısal bölgelerinde sorun olabilir

4- Kulak-kuruk-boğaz bölgelerinden geliyor olabilir

5- Ağız-diş-çene ve kafa bölgesinden geliyor olabilir, diş hekimi ilgilenir

Derhal önce br dahiliye doktoruna gitmeniz gerekmektedir, o gerekirse sizi bir veya bir kaç yere yönlendirebilir, eğer bir sonuç çıkmazsa en son bir de diş hekimine gitmenizi öneririm...
  • Midenle alakalı problem yaşıyor olabilirsin. Zaman kaybetmeden dahiliyeye görün. Forumlarda fikir almakla olmaz. Sağlık ihmale gelmez. Çok geçmiş olsun.
  • Bu sorunu olup doktora giden oldumu ?
    Hep bi tahmin var sayfada. Şuan bendede var. Her hasta oldugumda oluyordu ama bu sefer biraz daha fazla olmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar durum tekrarladığı için bu konu aklıma geldi. 6 seneyi geçmiş konuyu açalı, vay be.

Sorun dişetinden kaynaklanıyor arkadaşlar. Geceleri dişimi fırçaladıktan hemen sonra yatapa girdiğim için durumu farketmemişim hiç. Geçen günlerde dişimi fırçaladıktan sonra, oturup bir kaç bölüm dizi izledim. Aynı zamanda da diş ipi kullanıyordum. Diş ipinin baya kanla kaplandığını görünce olay çözüldü.

Neyse, altı üstü 6,5 sene sürdü çözmemiz
  • Arkadaşlar benden de tam 12 gündür tükürükten kan geliyor. öksürük hiç yok. endoskobi yapıldı temiz çıktı. Akciğer filmleri temiz çıktı. Acaba ne olabilir?
  • peki şu an durumun nasıl bi sonuç çıktımı yada hala devam ediyor mu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.