Şimdi Ara

Kamu Eko Paketi Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu pakete avea kamu dan geçtim,paketi alırken bana 29 tl ye her yöne 600 dakika ve 600 sms dediler.İyiymiş dedim geçtim. İlk faturam 89 tl gelince hopladım tabi,faturada 59tl sms bedeli var.Müşteri hizmetlerini aradım 600 sms için ilk 30 gün içinde abone olmanız gerekiyodu dedi.Hem 89 liraya mahkum oldum hemde 600 sms den oldum. Ne yapmalıyım sizce..

• Türkcell den bahsediyoruz hocam.Soğuk su içmenizi tavsiye ederim.Banada 80 tl geçirdiler :)
  • mağduriyetini anlatıp geriye dönük sms paketi tanımlanmasını istersen, bir sonraki faturada fazlalığı iade ederler.

532 yi arayıp durumu bildirin.
  • Durumu bildirdim,bana geri döndüler "size hattı aldığınız bayinin bunu söylemesi gerekirdi" dediler..bende kimse bana bişi demedi dedim.. Bayi ile görüşüp bana döneceklermiş..

Kurumsal şirketten bahsediyoruz, söylemesi lazımdı ne demek,söz uçar yazı kalır.ortada yazılı bişi yok lafla gemi yürütmeye çalışıyoruz..

ota b_ka kısa mesaj atmayı biliyolar,bunun içinde bilgilendirselermiş ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ritimci

Durumu bildirdim,bana geri döndüler "size hattı aldığınız bayinin bunu söylemesi gerekirdi" dediler..bende kimse bana bişi demedi dedim.. Bayi ile görüşüp bana döneceklermiş..

Kurumsal şirketten bahsediyoruz, söylemesi lazımdı ne demek,söz uçar yazı kalır.ortada yazılı bişi yok lafla gemi yürütmeye çalışıyoruz..

ota b_ka kısa mesaj atmayı biliyolar,bunun içinde bilgilendirselermiş ya..

kesinlikle sana bahsetmeleri gerekirdi veya bahsettilerde sen kaçırmış olabilirsin.
    Keşke foruma konu açsaydın geçişten önce. birileri yardımcı olurdu.
  • Hattı aldığım bayi ilede görüştüm.özür diledi elinden geleni yapacağını söyledi :)
  • sonuçta kaliteli sms, yazılar karakterler simgeler daha bi güzel. değer bence o fiyata
  • Sorunumu çözdüler arkadaşlar, 600 sms i geri tanımladılar,fatıramıda 29 tl ye çeviricekler..Teşekkürler :)))
  • vaktiyle 3 operatörü de kullanan biri olarak, şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki:

bunu turkcell den başka operatör yapmıyor, yapmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ritimci

Sorunumu çözdüler arkadaşlar, 600 sms i geri tanımladılar,fatıramıda 29 tl ye çeviricekler..Teşekkürler :)))

Bu yüzden turkcelli seviyorum vaz geçemiyorum ve dahada fazlası var... Bu olayı bir aveada veya vodafone da olduğunu düşünün. Hiç bu şekilde birşey yapmazlar...
  • Evet bu konu ile uğraşırken hattı aldığım bayiden'de destek aldım. Oda aynı şeyi söyledi..Ben kendisini arayıp teşekkür ettim ilgilendiği ve sorunu hallettiği için,oda şöyle dedi;

" Bu konuda TURKCELL'i takdir ediyorum,dürüst olduğumuz sürece her türlü sorunumuzu hallediyorlar"

Yani ne yalan söyliyim bende Avea'dan Turkcell'e geçtim çekmeme ve görüşme sırasında sık sık kesilme sorunundan dolayı,ama ön yargılıydım Turkcell'e karşı.
    Bu yaptıkları olay gönlümü feth etti doğrusu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.