Şimdi Ara

SuperBox Telefonda Kullanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
40.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baska winn wifiye bagladim calismadi sebeke modunu 3g yaptim takir takir calisiyor
    Telefonda denemedim ama onda da calisacagina eminim modeme bagli kalmadan girilebiliyor
    Baglanmazsa yeni apn olusturup erisim noktasini mgb yapin

• Müdür, bahsettiğin kampanyada kullanılan modemlerin farklı bi model olduğunu duydum. Bi modem model/sürüm no fotosu atabilir misin? Yazsan da olur.

Şimdiden çok sağol.
  • telefonda deneyip yazabilir misin?
  • yukarı
  • normal superboxta da var bu
    senin kullandığın tarifede iki lokasyon harici kullanımda ekstra ücret olabilme sıkıntısı var ama telefona takıp kullanmak çok mantıklı değil
  • denedim, superbox ile verilen sim kartı çift hatlı telefonuma taktım, 4.5 g şebekeye bilerek bağlanmıyor, ama 3g ile internete bağlantı oluyor.
  • SuperBox Telefonda Kullanma

Galiba sadece bu modemin icindeki sim 3G modunda diger cihazlarda calisiyormus yoksa diger modemlerin icindeki simler icinde gecerlimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 26 Mayıs 2019; 14:5:19 >
  • youtubeda bir adamda görmüştüm 3g de çalıştığını, o zamanlar bu paket yoktu
  • Aynen simdi denedim bende telefonda sadece 3g modunda calisiyor 10 upload 5 e dusuyor hiz yine 20 mbps veriyor yani modeme bağlı kalmadan telefon veya 3g Wifi Modem işimizi görür gittiğim yerlere hattı modemden çıkartıp yedek telefona veya 3g Wifi Modeme taksam yeterli powerbank ile bu güzel oldu bu arada 20 e 10 159 tl lik paketi kullanıyorum cihaz vs lokasyon sınırım yok.
    SuperBox Telefonda Kullanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rehber_ -- 26 Mayıs 2019; 16:52:17 >

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Tüm cihazlarinki calisiyor demekki 10 Numara
  • Buna 100dk arama 50sms ekleseler süper olur. Telefonda kullanılır. Zaten bir çok kişi çift hatlı telefon kullaniyor
  • Şu anda teslim alıyorum bayi bana telefona takarsan bloke edersin diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebvural

Şu anda teslim alıyorum bayi bana telefona takarsan bloke edersin diyor
    bayiye bunları niye söylüyorsunuz ki yav
    Ne diye sormuyayaim Müşteri hizmetleri kullanırsın diyor bayi kullanılmaz diyor. Ben telefon için alıyorum
  • Olmazsa telefonda çalışmadığı için iade edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebvural

Ne diye sormuyayaim Müşteri hizmetleri kullanırsın diyor bayi kullanılmaz diyor. Ben telefon için alıyorum
    zaten superbox dışında kullanmak yasak, her şeyi kitabına göre yapacaksan almamalısın
    Tamam almayalım
  • 4G IP TABANLI OLDUĞU İçin internet ayarlarını ayarlarsanız 4g de de kullanabilirsiniz Telefonda
  • zebvural kullanıcısına yanıt
    boşver bayiyi sen tak telefona erişim noktasını mgb yap devam et
  • ercan_198666 E kullanıcısına yanıt
    Telefonda çalışıyor 3g olarak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.