Şimdi Ara

Kampanya Sona Ermiştir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
12
Favori
23.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4DC8E5AF siparis numarasıyla 1kg leblebi 2paket hurma siparişi verdik bakalım inşallah iyidir ürünleriniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tulum peynirine kampanya istiyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ilk kez sipariş verdim bakalım kalite nasıl.
  • Sürekli bir müşteriniz olarak ben eski kalitenizin olmadığını, büyüdükçe üretim kalitenizin de düştüğünü düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • F313970A
    iş bankası hesap numarasini mesajla atar misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

Merhaba Hocam,

Fabrikamız özellikle medyada yer alan haberler sonrası satış patlaması yaşanan Ağın Leblebisi satışında üretici olarak sektör lideri konumundadır.
    http://www.elazigonline.com/guncel/agin-leblebisi-nde-satis-patlamasi-yasaniyor-h2503.html

Şuanda internet sitemizde 14 TL/KG fiyat ile kampanyalı olarak satılmaktadır.
    http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/elazig-agin-leblebisi-duble_1491.aspx?CatId=285

Hurma'da eğer kargo fiyatını bir nebze düşürürseniz ve örnek resim koyarsanız ürünlerinizin o zaman 4 paket alabilirim. Zira hurma çok sıkıntılı meyve. Ayrıca beğenmezsek paramız boşa gitsin istemiyorum.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Ben hurmayı severim türlerini bilmem ne gibi bir sıkıntı olabilir? Söylerseniz bilgilenmiş olurum.
  • 73BE019C
    SİPARİŞ NUMARAM.ne zaman elime ulaşır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

Ben hurmayı severim türlerini bilmem ne gibi bir sıkıntı olabilir? Söylerseniz bilgilenmiş olurum.

Kurtlanma olmuş olabilir, kumlu olabilir veya başka parçalar bulunabilir, etsiz türünden olabilir, nem almış olabilir :)
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    PM atılmıştır Hocam
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Sipariş No :8911873E 1kg leblebi 2adet hurma , ilk defa aliyorum, umarim memnun kalirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erceylan E kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam,

Öncelikle Sizin nezdinizde sipariş veren bütün üye ve ziyaretçilere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Daha önceki DH Kampanyalarındaki yoğunluklardan edindiğimiz tecrübe ışığında ek personel görevlendirilmesi yapıldığı için siparişleri yetiştirme sorunu yaşanmayacaktır.

Gelen bütün siparişler yarın kargoya teslim edilecektir. Siparişler kargoya bağlı olarak 1-3 işgünü içerisinde elinize ulaşmış olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÜRBÜZLER -- 3 Aralık 2017; 15:37:1 >
  • SİPARİŞ NO: 5ED5DE55

BADEM ŞEKERİ HEDİYESİ OLSA GEÇEN SEFERKİ GİBİ GÜZEL OLURDU :)
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Yılbaşı için güzel bir kampanya yapmayı planlıyormusunuz acaba net bir cevap vermiyorsunuzda

• Evet sayın donanımhaber kardeşlerim gürbüzler Ankara’ya Elazığ tanıtım günlerine geldiğinde hediye çeki getirmişti bende lazım olur diye almıştım kesin sipariş verecek olan varsa pm atanlara verebilirim

23/98 dir Çekler skt 31/12/2017 stok :9 adet
    Edit: BİTTİ

BEYLER ÇEKLER BİTTİ PM ATMAYIN EĞER GÜRBÜZLER YOĞUN İLGİYİ GÖRÜRSE 23/98 ÇEK KENDİSİ VERİR DİYELİM ZİRA STANDDA ÇOK VARDI VE DAHA ÖNCE BU KAMPANYAYI YAPTI BENDEN BU KADAR
    Kampanya Sona Ermiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesafe4272 -- 3 Aralık 2017; 18:29:59 >

• Hurma için bu siteye bakın arkadaşlar ben kullanıyorum çokta memnunum http://www.hurma.com
  • Orcik var mı sizde.

• su leblebıde indirim yaparsaniz alabilirim ben de...
  • sipariş no. 8B3AA710 ilk defa bu şekilde bi siparişim oldu.bakalım pişman olmam inşallah..

• Bende geçtim sipariş bakalim ürünler nasil gelecek

C4BA6BC0

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.