Şimdi Ara

Kampanya Sona Ermiştir (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
12
Favori
23.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanim

sipariş numaram A042DD84 vermiş olduğum meşhur orcik şekeriniz kargo paketini açtığımda paramparça bir vaziyette toz şekeri gibi geldi şimdi ben bunu nasıl hediye olarak vereyim?

@Gürbüzler

Kampanya Sona Ermiştir

Hocam Kargo kaynaklı bu durum için kusura bakmayın lütfen. Bu ürünümüz çok hassas olduğu için taşıma esnasındaki kırılma sorununu %100 çözemedik hatta bundan dolayı online satıştan kaldırmayı dahi düşündük Ancak çok talep edildiği için kaldıramadık.

http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/orcik-sekeri_1605.aspx?CatId=272

Bu ürünümüzde Sizinki gibi aşırı kırılmış hallerde bir sonraki siparişte telafi edebiliyoruz.

• storm kullanıcısına yanıt
    Hocam hurmadaki fiyat kampanyası ve çek gönderimi bugün sona erecek. Orcik Şekeri konusunda da arkadaşımız %100 haklıdır. Bu tür durumlarda ancak bir sonraki siparişte telafi etmeye çalışıyoruz. Kargo tutanağı olan hallerde ise %100 tazmin ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

quote:

Orijinalden alıntı: alpbatu

quote:

Kampanya Sona Ermiştir

Kargo 5.günde akşama doğru nihayet geldi.

500 gr. olması gereken paket ürünler 450 gr. maalesef

Yukarıda sitenizden verdiğim sipariş çizelgesi fiyatlandırma 500 gr. üzerinden yapılmış???

Tatlı hariç(beş günde gelince) diğer ürünleri beğendim.

Ürünlerin net gramını vererek fiyatlandırma yapın LÜTFEN kul hakkına girmeyin!!!

Satıcıya hakkımı helâl ediyorum ama daha ilgili ve duyarlı olması gerekirdi.

Bu mesajıma neden cevap vermediniz?

Ben peşinen hakkımı helâl ettiğim halde tenezzül edip cevap vermediniz?

İşinize gelmeyen mesajlardan birisi olabilir mi?

Ben de tartışma ortamı olmasın istiyorum ama GÜRBÜZLER firması eksik gramajlı ürün satıp fazladan para almıştır..!

Sadece özür dileyip topu taç'a atmayın hakkına girdiklerinizi telafi yoluna gidin veya helâllik almalısınız..!

Merhaba Hocam,

Kargonuzdaki gecikme için atmış olduğunuz PM üzerine kargo firması ile görüşülüp geciken kargonuzun teslim edilmesi sağlandı. Bilgilendirme için iletmiş olduğunuz telefon numarası arandı ancak cevap alınamadı. Bunun üzerine telefonunuza mesaj atılarak bilgilendirme yapıldı.

Hakkınızı helal ettiğiniz için teşekkür ediyoruz ancak gramajlarla ilgili düşünceniz ve eksik geldi iddianız doğru değildir olması da mümkün değildir.

Çünkü fabrikamıza merdiven altı bir işletme değildir. Ayrıca özellikle ölçü ve tartı sistemlerimiz sürekli denetlenmekte olup bu tür iddiaları kabul etmemiz mümkün değildir.

Şahsınızı tenzih ederek, Bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde bu tür iddialarda bulunurken prensipleri bilinen Firmamız ve Çalışanlarımızın Hakkına Girilmiş olunabileceğininde göz önünde bulundurulmasını rica ediyoruz.

Saygılarımızla,

Kampanya Sona ErmiştirKampanya Sona ErmiştirKampanya Sona Ermiştir

Gürbüzler firmasına cevap:

- Telefonumu hiç aramadınız sadece salı olması gereken perşembe çıkışlı kargo bilgisi için mesaj attınız..!

- Yukarıda aldığım ürünlerin gramı ve fiyatları bunu inkar edemezsiniz herhalde :))

- Tulum peynir 450 gr.NET(fiyat listesinde 500 gr) iddia değil belgeli :))

- Helva (içindekiler kısmını okuyun Glikoz şurubu yazıyor) bunun için ne diyeceksiniz!!! fotoğraf belgeli :))

Şimdi kim kimin hakkına giriyor forumdaki arkadaşlar karar versin!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpbatu -- 25 Aralık 2017; 19:47:57 >

• 66AF40CE8E79

D26BB19F9370

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirlisiyla bitsede kurtulsak su konudan..

• Saygıdeğer DH Üye ve Ziyaretçileri

Hurma Kampanyamız ve Siparişinizle Birlikte Çek Gönderimi Uygulamamız Sona Ermiştir. Göstermiş Olduğunuz İlgiye İçtenlikle Teşekkür Ediyoruz.

Şimdiden Mutlu Yıllar Dileğiyle,
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kampanya Sona Ermiştir

Kargo 5.günde akşama doğru nihayet geldi.

500 gr. olması gereken paket ürünler 450 gr. maalesef

Yukarıda sitenizden verdiğim sipariş çizelgesi fiyatlandırma 500 gr. üzerinden yapılmış???

Tatlı hariç(beş günde gelince) diğer ürünleri beğendim.

Ürünlerin net gramını vererek fiyatlandırma yapın LÜTFEN kul hakkına girmeyin!!!

Satıcıya hakkımı helâl ediyorum ama daha ilgili ve duyarlı olması gerekirdi.

Bu mesajıma neden cevap vermediniz?

Ben peşinen hakkımı helâl ettiğim halde tenezzül edip cevap vermediniz?

İşinize gelmeyen mesajlardan birisi olabilir mi?

Ben de tartışma ortamı olmasın istiyorum ama GÜRBÜZLER firması eksik gramajlı ürün satıp fazladan para almıştır..!

Sadece özür dileyip topu taç'a atmayın hakkına girdiklerinizi telafi yoluna gidin veya helâllik almalısınız..!

Merhaba Hocam,

Kargonuzdaki gecikme için atmış olduğunuz PM üzerine kargo firması ile görüşülüp geciken kargonuzun teslim edilmesi sağlandı. Bilgilendirme için iletmiş olduğunuz telefon numarası arandı ancak cevap alınamadı. Bunun üzerine telefonunuza mesaj atılarak bilgilendirme yapıldı.

Hakkınızı helal ettiğiniz için teşekkür ediyoruz ancak gramajlarla ilgili düşünceniz ve eksik geldi iddianız doğru değildir olması da mümkün değildir.

Çünkü fabrikamıza merdiven altı bir işletme değildir. Ayrıca özellikle ölçü ve tartı sistemlerimiz sürekli denetlenmekte olup bu tür iddiaları kabul etmemiz mümkün değildir.

Şahsınızı tenzih ederek, Bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde bu tür iddialarda bulunurken prensipleri bilinen Firmamız ve Çalışanlarımızın Hakkına Girilmiş olunabileceğininde göz önünde bulundurulmasını rica ediyoruz.

Saygılarımızla,

Kampanya Sona ErmiştirKampanya Sona ErmiştirKampanya Sona Ermiştir

Gürbüzler firmasına cevap:

- Telefonumu hiç aramadınız sadece salı olması gereken perşembe çıkışlı kargo bilgisi için mesaj attınız..!

- Yukarıda aldığım ürünlerin gramı ve fiyatları bunu inkar edemezsiniz herhalde :))

- Tulum peynir 450 gr.NET(fiyat listesinde 500 gr) iddia değil belgeli :))

- Helva (içindekiler kısmını okuyun Glikoz şurubu yazıyor) bunun için ne diyeceksiniz!!! fotoğraf belgeli :))

Şimdi kim kimin hakkına giriyor forumdaki arkadaşlar karar versin!!!

Bana glikoz olmayan bir ürün gösterin onu size alayım.. Glikoz kullanımı %20 yasaldir

• Çek geçerliliği devam ediyor mu peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

Çek geçerliliği devam ediyor mu peki?

Çekler 1 Ocak 2018 de geçerliliğini yitiriyor Hocam,
  • Avukatımız da gelmiş :))

Glikoz kullanımının yasal olup olmadığı konumuz değil!!!

Orcik(Beyaz Üzüm) %100 doğal olarak reklamını yapmış Gürbüzler??? alabilirsiniz...
  • fatihgh3 kullanıcısına yanıt
    Hurmada yok ama hurmalı lokumda var. Anlaması basit, tek bir tane atınca bile genzi yakıyor ve bal yesen o kadar yoğun şeker tadı gelmez ağza. Kuruyemişler geldi, bu parti daha güzel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

Çek geçerliliği devam ediyor mu peki?

Çekler 1 Ocak 2018 de geçerliliğini yitiriyor Hocam,

Hocam fıstıklı sarma alamadık bir türlü hep stokta yok 1kg alsak yardımcı olurmusunuz ?

• İsteyen kullansın :)

Kampanya Sona Ermiştir

• E234E1E32FEA
    209187BB5C8F
    isteyen kullanabilir.badem şekeri, peynir,hurma ve antep fıstıklı fitil lokum çok güzel
  • birer adet kod kullandım, teşekkür ederim
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Sipariş No : 5D4CCBE8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 31 Aralık 2017; 19:46:53 >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.