Şimdi Ara

Kampanya Sona Ermiştir (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
12
Favori
23.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konudaki olumlu yorumlara bakarak ben de ilk siparişimi geçtim. Umarım memnun kalırım.
    Sipariş numarasını paylaşınca ne oluyor bilmiyorum ama hadi ben de paylaşayım. (71807F2F)
    Hediye çeki gönderilirse ben de memnun olurum.
  • TRBOZGUR T kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam,

Bu kampanya paketinin oluşturulması gramajlarından ötürü özel üretim gerektirmektedir. Mevcut üretim planlaması çok yoğun olduğu için Yılbaşı öncesi üretim planlamasına alınması mümkün gözükmüyor.
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki güne kalmaması için arkadaşlar MNG ye teslim etmişler Hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionist

Önemli bir öneride bulunmak istiyorum: Lütfen hediye notlarını tükenmez kalemle ve kötü el yazısıyla yazmayın...

GÜRBÜZLER'e özel hazırlanmış küçük hediye kartpostalları, bilgisayar çıktısı veya dolma kalem-el yazısı ile daha orijinal olur. Bu şekilde gerçekten kalitesiz duruyor....

Hem notumda hem arayıp kuruyemişli incirin hepsinin CEVİZ olmasını söylemiştim. Maalesef fındık ve badem içi de konulmuş çoğuna. Lütfen dikkate alın bundan sonrakilerde notları

Hediyem yerine zamanında ulaştı, kendiminkini henüz alamadım. Hediye ettiğim kişi ürünleri çok beğendi. Benimki gelince ben de yorumlarımı buraya ekleyeceğim.

Yapıcı eleştiriniz ve yönlendirici öneriniz için içtenlikle teşekkür ediyoruz.
    Mesajınızı aynen yönetime iletiyorum Hocam,

• quote:

Orijinalden alıntı: Oktaymese

hocam bende sparis verenlerdenim, forumun gücünü görmemiz acısından ıstatistik verme sansiniz varmi acaba, ne kadar siparis alındı kac paket hurma satıldı gibi

Öncelikle siparişler için Bütün DH Üye ve Ziyaretçilerine şükranlarımızı sunuyoruz.

Forumun gücü konusunda istatistiklere ihtiyaç olmadığını kesinlikle garanti ediyoruz Hocam. Ayrıca bize göre Üye ve Ziyaretçi kalitesi açısından Türkiye'deki lider platformların başında yer almaktadır.

Saygılarımızla
  • Sipariş No : 5AEFFAD3 buda bizim sipariş numaranız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben kuru baklavadan aldim cok güzel tavsiye ederim

• ilk siparişimi verdim Sipariş No : A80C2548 hediye çekinizi unutmassanız sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanim -- 7 Aralık 2017; 8:45:14 >
  • sipariş no: FB8E13C3 .hediye çeki ile birlikte ürünleri bekliyuorum.umaraım memnun kalırıım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk75 -- 7 Aralık 2017; 9:0:34 >
  • Hurma guzel.kuruyemis cesitleri vasatin alti cikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Biraz abarttınız, bu,kaçıncı mesaj

Beğenmiyorsan kapı orda sapı orda girme konuya okuma

• Ankaradan ilk siparişim 2F605A04 çek gelirse yılbaşına kullanırız. Teşekkürler.
  • dün kargo gelmiş, 5 paket hurma ve 2 paket kırık leblebi.

hurmalar beklediğim gibi güzeldi. işin garip tarafı kırık leblebileri o kadar iyi beklemiyordum,tuzlu güzel çıktılar.

çek geldi mi bilmiyorum, paketin içini tam kontrol etmedim. akşam bakarım artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Neyi beğenmiycem yaw mecburmuyum her dakika yap bi güzellik mesajı okumaya, bir kere istedin işte, yüzsüzlüğün alemi yok

• Ben bu firmadan 2 yıldır alışveriş yapıyorum, burada firma yazmadan da çek gönderiyordu zaten

• Sipariş No : 7C7D852A
    Bende uzun süredir bu siteden alışveriş yaparım, ürünleri kaliteli, genel fiyatlar normal ama draje fiyatları geçmiş yıllara göre ciddi artış göstermese daha iyi olurdu.
  • Sipariş no: F53F14BC
    Benim de ilk siparişim yorumlara güvenerek aldım. Çek kalmıştır umarım
  • Siparis numarasi. B7EE5130

Hediye çeki gönderilirse ben de memnun olurum.tskler

• SİPARİŞ NO:EC839163

Umarım memnun kalırım.
  • Siparis no : 9EDE3ABC

Hediye cekini unutmayin lutfen.

Ayrica 1 kg dakota cekirdekte aldim 250 ya da 500 gr vakumlu posete bolunup gonderilirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netkral42 -- 7 Aralık 2017; 14:7:45 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.