Şimdi Ara

Kampanya Sona Ermiştir (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
12
Favori
23.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhyildiz

A735831D sipariş kodu ile verdiğim ürünleri teslim aldım. İran Taze Yaş Hurma 600 GR -> 5 Adet almış olduğum(24.75 tl) ürünler yaklaşık 2.400 gr olarak bana ulaşmıştır. 2 adet 98 tl üzeri 23 tl hediye çeki gönderilmiş. ihtiyacı olan pm atabilir.

edit: çekler verildi.

Alacaktım hurmadan ama bende bir tedirginlik oluşturdu bu durum. Eğer 480 gram ise piyasa fiyatıyla neredeyse aynı fiyata geliyor.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    simdi tarttım 600 gr bendekiler.
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Ancak bu saatte cevap yazabildiğim kusura bakmayın lütfen.

Bu ürün için gramaj; tarafımızdan palet bazında tartılıp paletteki ürünlerin toplam ağırlığı / paletteki ürün sayısı = ortalama ürün gramajı şeklinde hesaplanmaktadır.

Paketli olarak ithal edilen bu ürünümüz sayfasında -/+ 50 gr fark olabileceği belirtilmiş olup bu durum menşei olan ülkenin ölçü sisteminden kaynaklanmaktadır. Ancak bir üyemizin belirttiği 480 gr olması ilk defa karşılaştığımız bir durumdur. Kontrolümüz dışında olan durumdan ötürü özür diliyoruz.
  • Siparişlerinizde gecikme yaşanmaması ve gösterilen teveccühe layık olabilme adına mesai gözetmeksizin çalışmaktan mutluluk duyduğumuzu ifade ederek,
    Sizin nezdinizde sipariş veren bütün Dh Üye ve Ziyaretçilerine tekrar şükranlarımızı sunuyoruz.
  • Karışık bir paket yaptık bakalım. Umarım bugün kargoya verilir hafta sonu kahvaltıda yeriz tulumlardan.
  • Kargo parası istedi

Kampanya Sona Ermiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş Tarihi : 8.12.2017 09:53:11

Sipariş No : 7DCAD92A

Elinizde çek varsa yine bekleriz..

• Sipariş Tarihi : 8.12.2017 10:45:42
    Sipariş No : 72C2FB6A

Bugün gönderebilirseniz süper olur..
  • Hurma bitti herhalde, stokta görünmüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme maksatlı 500 gr tulum peyniri, 500 gram ağın leblebisi, 1 paket de hurma almıştık. kargo ertesi gün geldi, ürünlerden memnun kaldık. kutudan 2 adet de çek çıktı. teşekkürler..
  • çekler geldi ama kuru erik kayısı incir v.s. stoklarda yok. Çekleri kullanamıyoruz hocam. ne zaman stokta olur?
  • Arkadaşlar sept oluşturdum, hayrına bi çek paylaşacak var mı şu mübarek günde çok makbule geçer. Hayırlı günler

• Hurma yeniden stoğa girecek mi acaba?
  • Geldi bugün, gayet güzel. 23/98 hediye çekine ihtiyacı olan özel mesaj atabilir.

Ekleme: Verildi çekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 8 Aralık 2017; 19:43:41 >
  • Hediye kartını kullanabilen var mı? Kodu girdim ama siparişte indirim gözükmüyor kodu tekrar girmeye çalışınca ''Bu kupon daha önce eklendi'' yazıyor.

Ödeme aşamasında mı seçiyoruz , seçme yerini de bulamadım.

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Kullandım. Ürünü sepete atıp sepete git i seçtiğinde ilk ürünün sol üstünde Bordo Beyaz yazılı indirim kupunu ekle çıkıyor ordan tanımlanıyor.
  • Arkadaşlar eden sipariş numaralarını paylaşıyorsunuz? sipariş no paylaşmayan kişilere hediye çeki gönderilmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Dün gece geçtim ama bugün kargolanmamış yarın alırım diyordum neden bugün yollanmadı haber verirmisin hocam

3C90A69C

Kargo geldi bugun 🙏🙏😂😂

• hurma güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: compiler23

Kullandım. Ürünü sepete atıp sepete git i seçtiğinde ilk ürünün sol üstünde Bordo Beyaz yazılı indirim kupunu ekle çıkıyor ordan tanımlanıyor.

Tamamdır teşekkürler benim sepet tam 98 de kalmış ondan olmuş.

..

Bu arada 3 paketi internette yazan bilgilere göre buzluğa attım .

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.