Şimdi Ara

kampanya değişmiş . 36 polo baskı 12 tl olmuş . ben beğendim fotoğrafları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
23
Favori
9.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim sipariş geldi güzel. Haber veren ark. Teşekürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki de gitmesi gereken adrese ulaştı. Teşekkürler haber veren arkadaşa.

Ne fayda ki bizim ilişki limoniue döndü. Tektaş bakarken kaktüse döndük..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kız arkadasiyla fotograf cekinip size bastırmak isteyenler nasıl guvenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 14 Kasım 2017; 19:14:5 >
  • benim 24 tane fotoğrafım yok ki. bir tane bile yok. beni pas geçiyor bu kampanya
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler ürün geldi. Para vererek baskı yaptırdıgım fotoğrafta kendi reklamını yapmaları çok kötü olmuş. Diğer firmaların kalitesi nasıl bilmiyorum ama bana bi iki tık kalitesiz geldi. 24 fotoğrafa 10 mandal gül diye dr saçma bi şey geldi . Kampanya dışında alınmaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: pacasi_camurlu

Haber veren arkadaşa teşekkürler ürün geldi. Para vererek baskı yaptırdıgım fotoğrafta kendi reklamını yapmaları çok kötü olmuş. Diğer firmaların kalitesi nasıl bilmiyorum ama bana bi iki tık kalitesiz geldi. 24 fotoğrafa 10 mandal gül diye dr saçma bi şey geldi . Kampanya dışında alınmaz bence

kendi reklamlarını nasıl yapmışlar hocam? fotoğrafların köşesinde isimleri mi var?
  • Hepsinde değil 3-4 tanesinde beyaz kısımda logoları var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • An itibari ile sipariş verdigim websitesi. Canlıdestek de filiz hanım bayağı yardımcı oldu. Kanımca aile şirketi gibi duruyor. Forum konusunda bilgi verdim. İlerleyen günlerde daha farklı kampanyalarda görebiliriz burada.
  • 9 kasımda sipariş verdim halen hazırlanıyor aşamasında :(
  • 2 gündür sipariş çıktı gözüküyor ama elime ulaşan ürün yok, SMS gelecek denildi oda yok bakalım bekliyoruz.
  • Geçen hafta Çarşamba günü siparişi vermiştim dün elime ulaştı. Baskı kalitesini beğenmedim bazı fotoğraflarda karıncalaşma bile oluşmuş. Birkaç fotoğrafın sağ alt köşesinde Maxline yazıyor ve bundan nefret ettim. 12 mandal 1 ip 2 broşür ve 1 kitap ayracı şeklinde broşür geldi. 9 liraya için değer diyebilirim ama 36 tl vereceksin köşede reklam olacak birde kalite kötü olacak hiç şansı yok.
  • Evet sonunda benim ürünlerim de geldi. Bir çok defa internetten fotoğraf bastırdım. Amacının sadece fotoğraf bastırmaksa tercih etmeyin. Bir sunum ile kız arkadaşınıza, nişanlınıza, eşinize güzel bir ortam hazırlayacaksanız tercih olabilir. Diğer türlü fotoğraf olsun anı, bakarım derseniz kalitesi kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 17 Kasım 2017; 17:37:54 >
  • benim resimlerimin bazılarını başkasına, başkasının resimlerinin bazılarını bana göndermişler.Sonrasında arayıp özür dilediler telafi edeceklerini söylediler fakat sonra ne arayan var ne soran.Tanımadığım birine kız arkadaşımın resimlerini göndermiş olmaları kesinlikle affedilebilir birşey değil hiç kimseye önermiyorum arkadaşlar.Ayrıca bana gönderilen başkasının resimleride yine bir çift e ait.Canlı destekle konuşuyorum pişkin pişkin cevap veriyor.Eğer resimleri yanlışıkla bana gönderilen arkadaş forumdaysa resimleri imha ettim içi rahat edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemb

benim resimlerimin bazılarını başkasına, başkasının resimlerinin bazılarını bana göndermişler.Sonrasında arayıp özür dilediler telafi edeceklerini söylediler fakat sonra ne arayan var ne soran.Tanımadığım birine kız arkadaşımın resimlerini göndermiş olmaları kesinlikle affedilebilir birşey değil hiç kimseye önermiyorum arkadaşlar.Ayrıca bana gönderilen başkasının resimleride yine bir çift e ait.Canlı destekle konuşuyorum pişkin pişkin cevap veriyor.Eğer resimleri yanlışıkla bana gönderilen arkadaş forumdaysa resimleri imha ettim içi rahat edebilir.

bu yorumdan sonra sipariş vermekten vazgeçtim açıkçası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim siparişim geldi. açıkcası ben çok beğendim hiçbir sıkıntı da çıkmadı. 10 lira bedava bunlar için. fotoğraf kalitesine gelirsek de upload ettiğiniz fotoğrafın kalitesiyle alakalı arkadaşlar benimkiler gayet güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes122

Arkadaşlar merak edenler için resim ekliyorum, böyle birşey geliyor

kampanya değişmiş . 36 polo baskı 12 tl olmuş . ben beğendim fotoğrafları

Mandalların kalitesi nasıl hocam

• Benim resimlerde geldi.Cep telefonunda Whatsapp tan aldığım resimlerin çözünürlüğü düşük olduğu için pek iyi çıkmadı.Ama telefonun kamerasından kendi çektiğim resimler güzel çıkmış.Resim gönderecekseniz bunu dikkate alın bence.
  • hala devam ediyor mu kampanya?
  • kampanya bitmiş yılbaşında yıne yapacaklarmış .
  • fotoğrafları ben çok begendim , gayet ilgililer. Bence parasına göre kat be kat eder. Her msj atmamda ve aramamda da açtılar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.