Şimdi Ara

KAMİLKOÇ sitesinden bilet alırken dikkat edin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hala Kamil Koç'la seyehat edenler var

Pamukkale İN
    Kamil Koç OUT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cogu otobus firmasi benzer sistem kullaniyor ve anlattigin olay oluyor sadece tek firmada olan bisey degil sanirim internetten ilk defa bilet aldin onay sayfasinda farketmedin telefona gelen mesaji ve email i de kontrol etmemen hata kontrol etseydin hemen duzeltirdin

• Metro turizme binip ölmekten iyidir. En iyisi yerel firmalara bir bakmak. Olması varan ulusoy pamukkale yonca nilüfer filan var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Internetten islem yaparken, tarih,adres ve diger bilgileri 3-4 kere kontrol ederim. Hata burda sizin bence.

• Kontrol ettim bende pc den şuan. Seçtiğim tarihe verdi 2. sayfada da aynı tarihi verdi. Hadi vermedi diyelim dikkat etmeniz gerek. Bunun uçak versiyonu daha büyük ekonomik sıkıntıya sokar sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Site üzerinde bilet alımı yaparken en az 2 kere sipariş özeti geçiyor kontrol edin diye. Next, next yapıp geçeceğinize bir göz atsaydınız keşke...

Fiziksel bilet alinca bile tarihi kontrol ederim veznedeki elemanin dalginligina gelmis olabilir diye. Herkeste kontrol eder heralde

• niye kimse anlamak istemiyor dediğimi ??

sitede hata var ben alırken farketmedim 2 bilet yandı siz de alırken dikkat edin demeye çalıştığım bu !!!

yorumlar hep kopyala yapıştır.. hata senin - dikkat etmeliydin - 3 4 kez kontrol etmeliyiz vs vs vs vs vs

ben size hatasızım kamilkoç hatasının bedelini ödemeli mi diyorum?? yahu bi düşünün anlayın sonra yorum yapın.. zor olmasa gerek
  • Duyarlı insan
  • Sayfanın UX'i hatalı. Tabi bu biraz kamil koçun, birazda web sitesini yapan firmanın hatası. Siz yinede son kullanıcı olarak bilet tarihini kontrol etmeliydiniz. Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.