Şimdi Ara

Kamilkoc 2.bilete %80 indirim kodu 3Tl Yakala.co (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
6.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yesimk06

Web sitesinden once ucretli bir bilet aliyorsun. Sonar promosyonu kullanabiliyorsun. Kod sadece sartlarda yazdigi gibi kampanyali koltuklarda gecerli.
    Ben Ankara bursa gidis donus aldim. Gidise 35 donuse 9,5 odedim. 3 tl de koda odedim. %80 ibaresi yaniltici oluyor. Time de guzel kampanya

eşim ile ankara'ya hem gidiş hem dönüş bileti almak istiyorum. iki seferde de bilet nasıl alırım diye düşünüyorum şimdi.

çünkü şimdi internetten bilet alıyorum. atıyorum 65 liralık bileti 50 liraya veriyor.

ama indirim yaptırmak için biletin asıl fiyatı işliyor. yani 65 lira.

o zaman aynı otobüsten bilet alamayacak mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

quote:

Orijinalden alıntı: yesimk06

Web sitesinden once ucretli bir bilet aliyorsun. Sonar promosyonu kullanabiliyorsun. Kod sadece sartlarda yazdigi gibi kampanyali koltuklarda gecerli.
    Ben Ankara bursa gidis donus aldim. Gidise 35 donuse 9,5 odedim. 3 tl de koda odedim. %80 ibaresi yaniltici oluyor. Time de guzel kampanya

eşim ile ankara'ya hem gidiş hem dönüş bileti almak istiyorum. iki seferde de bilet nasıl alırım diye düşünüyorum şimdi.

çünkü şimdi internetten bilet alıyorum. atıyorum 65 liralık bileti 50 liraya veriyor.

ama indirim yaptırmak için biletin asıl fiyatı işliyor. yani 65 lira.

o zaman aynı otobüsten bilet alamayacak mıyız?

ben dün internetten ayın 12 si için aldım,internetten alırken otobüsün şemasında sarı renkli koltuklar var, kuponla sadece o koltuklardan alınıyor (onlarda 10-20-30-40 nolu koltuklar)
    mesela 9 nolu koltuğu satın aldınız, 10 nolu koltuğu işaretlediğinizde fiyat otamatik olarak indirimli çıkıyor,alttada yakala co kupon kodu gireceğiniz yer çıkıyor ve normal kartla ödemeyi yapıyorsunuz.(tabii en önemli ön şart yolkart sahibi/üye olmanız gerekiyor.
    zannedersem sizin gidiş dönüş olayında da herhalde iki tane kupon kullanılır zira bir bilet alana ikinci bilet %80 indirimli.

• Arkadaşlar ben aldım.

Bu gece 23.59 seferi Bandırma dan ankara ya, dönüş için ise 30 aralık ankara dan Bandırma ya aldım. Normalde 50 tl*2 olan bilet toplamda 50+12.5+3 olmak üzere 65.5 liraya geldi. Gayet sıcak. Paylaşan arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler 3 hafta git gelim vardı ilaç gibi geldi 300TL yerine totalde 197,5 TL ödedim + yolkart puanları :)
  • Git gel 50 lirayken herşey dahil 34.5 liraya aldım. Teşekkürler.
  • haber veren arkadaşa teşekkürler. 212 tl lik gidiş dönüş, kodlar dahil 139tlye gelmiş oldu.

önce sarı renkli kampanyalı koltukların yanındaki boş koltuğu satın alıyorsunuz. sonra sarıyı seçtiğinizde fiyat otomatik düşüyor.

• 2 sene once marmarise giderken aracta su kalmadigini duydugumdan beri dayim kamil koc la bile gorusmuyom

• Kredi kartı olmadan faydalanmanın bir yolu varmı acaba ?
  • bende ist-ank ank-ist aldım 50 lira normal bilet +12.5 indirimli bilet+ 3 lira daha = 65.5 a geldi, iyi gibi
  • 6-31 Aralık arası. Öğrenci işi olmamış hiç!

• yakala.co da en para %20 iade çalışıyor mu?

debit kart ve 3 d security var mı yakala.co da bilen var mı?
  • 2 kişi gidecekler, biletleri aynı anda siteden indirimli 2 tane alamıyorsunuz bilginize. ayrı ayrı alınca da şansınıza yanyana koltuk seçemeyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

2 kişi gidecekler, biletleri aynı anda siteden indirimli 2 tane alamıyorsunuz bilginize. ayrı ayrı alınca da şansınıza yanyana koltuk seçemeyebilirsiniz

Aynı anda satın alınmasa bile birini satın alıp hemen peşinden öbürünü satın alabiliyorsunuz (zaten 1. bileti satın aldıktan sonra 2. olarak sarı koltuğu seçince aşağıda indirim kodu girmek için yer çıkıyor). Güzel kampanya, haber veren arkadaşa ve açıklama yapan arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis_mit

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

2 kişi gidecekler, biletleri aynı anda siteden indirimli 2 tane alamıyorsunuz bilginize. ayrı ayrı alınca da şansınıza yanyana koltuk seçemeyebilirsiniz

Aynı anda satın alınmasa bile birini satın alıp hemen peşinden öbürünü satın alabiliyorsunuz (zaten 1. bileti satın aldıktan sonra 2. olarak sarı koltuğu seçince aşağıda indirim kodu girmek için yer çıkıyor). Güzel kampanya, haber veren arkadaşa ve açıklama yapan arkadaşlara teşekkürler.

aynen
    birde tek kişi gidiş dönüş alacaklara tavsiyem önce dönüş biletini alsınlar gidiş biletinide 2.indirimli bilet olarak alsınlar.çünkü genelde gidiş zamanı pek değişmez ama dönüş ile ilgili fikirler değişebiliyor.dönüş normal fiyat olursa iade olmuyabilir ama değişiklik yapılır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrtr1 -- 9 Aralık 2013; 1:43:35 >

• bu kampanyayı şimdi öğrendim arkadaşlar bu kampanya kodundan yararlanmak için ilk bileti nasıl olursa olsun alabiliyoruz dimi ? koltuk numarası vs. farketmiyor dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

yakala.co da en para %20 iade çalışıyor mu?

bu soruda önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

yakala.co da en para %20 iade çalışıyor mu?

bu soruda önemli

enpara ile ilgili açıklama yapabilecek yok mu yakala.co da?
  • Yakala co kodu girmeden sarı koltuklardan birini seçtim bilet fiyatı 37tl yerine 9tl çıktı? Bu nasıl oluyor? Birde benim yolkartım yok kamilkoçun sitesinden başvuru yaptım gelen emailde geçici yolkart numaranız yazıyor normal yolkart numarası 16 haneliymiş normal kartı gişeden mi alacağız? Bileti alırken gişeden göstermemiz gerenken bir şey var mı yoksa sadece kimlik yeterli mi?

Kamilkoc 2.bilete %80  indirim kodu 3Tl Yakala.co
  • Beyler kütahya istanbul arası bilet fiyatı 40 Tl. indirimlisi 35 TL

Ben bileti aldım diyelim 35 TL ye sonra yakala.co dan da kuponu aldım. Sonra başka seferden sarı koltukları seçip kodu girdiğimizde bilet fiyatı 40*%20 = 8 Tl ye mi almış olacağım ?? Bu şekilde mi işliyor sistem ?
  • Bir bileti şimdi, diğerini sonra alsam kabul oluyor mu yoksa ikisini de aynı anda mı almam gerek?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.