Şimdi Ara

KAMERAYA BAĞLANAMIYOR HATASI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kamera kitkat kurmadan sorunluydu ara sıra açılmıyordu,güncellemeyi bekledim belki çözülür diye,gerçekten çözülmüştü bu güne kadar!
    Şimdide KAMERAYA BAĞLANAMIYOR hatası veriyor bazende sadece ön kamera açılıyor...
    Yazılımsal mı yada donanımsal bir sorunmudur?
    Garantiye göndermelimiyim....

• gecmıs olsun
  • Garantiye gitti geldi yine aynı birkaç fotodan sonra hata veriyor telefon açılıp kapanınca kamera açılyor...
    Acaba aynı arızadan kaç kez garantiye giderse değiştirmek zorundalar...
    Nasıl çözmek lazım bilemedim...Bilgisi olan varsa!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErBek_

Garantiye gitti geldi yine aynı birkaç fotodan sonra hata veriyor telefon açılıp kapanınca kamera açılyor...
    Acaba aynı arızadan kaç kez garantiye giderse değiştirmek zorundalar...
    Nasıl çözmek lazım bilemedim...Bilgisi olan varsa!!!

3 kez aynı sorun çözülmezse iade hakkı var diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ses- ve power tuşuyla factory mode açıldı oradan auto test dediğimde kamera görüntü veriyor ama telefon açılınca yine kameraya bağlanamıyor hatası veriyor...
    factory mode -burdaki seçeneklerden yapabileceğim birşey var mı?

ses+ ve power ile system rebbot yapınca kamera geldi ancak bir süre kullanınca yine hata veriyor...bakalım şimdilik test edicem servise göndermeden biraz daha deneyelim bakalım...
  • Eşimin telefonundada aynı sıkıntı vardı fakat ön kamara çalışmıyordu. Her türlü yolu denedim internette kamera için fix yamaları var onlar bile çözmedi. Costum rom yükledim stock roma geri döndüm, hafıza kartını değiştirdim fakat yinede çözemedim. Ekranda da beyaz lekeler vardı hepsi için garantiye gönderdim. Kamera değişti, led flash değişti, ana kart değişti, ekran değişti, kısacası eski olarak batarya ve arka kapak kaldı :) 1 haftayı bulmadı yapılıp gelmesi. Şuan problemsiz kullanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

Eşimin telefonundada aynı sıkıntı vardı fakat ön kamara çalışmıyordu. Her türlü yolu denedim internette kamera için fix yamaları var onlar bile çözmedi. Costum rom yükledim stock roma geri döndüm, hafıza kartını değiştirdim fakat yinede çözemedim. Ekranda da beyaz lekeler vardı hepsi için garantiye gönderdim. Kamera değişti, led flash değişti, ana kart değişti, ekran değişti, kısacası eski olarak batarya ve arka kapak kaldı :) 1 haftayı bulmadı yapılıp gelmesi. Şuan problemsiz kullanıyoruz.

Aman sıkıntısız kullanırsınız inşallah...
    Bende tekrar servise yolladım bakalım artık bu ikinci gönderim oldu arızanın tekrarlanması biraz can sıkıcı işte...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.