Şimdi Ara

Kalkülüs için kitap önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hazırlıktayım, kalkülüsü halledeyim diyorum. Kimya öğrencisi için şöyle ispatlı, adam gibi bir matematik kitabı var mı ?

• hocam burası üni hazırlık size ancak ispatlı abaküs kitabı verebilirim 

• Thomas, stewart..
    Not: hazirlikta calc bakmak hicbi ise yaramaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 6 Ocak 2022; 16:41:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

Thomas, stewart..
    Not: hazirlikta calc bakmak hicbi ise yaramaz bence
    Peki ne yapılabilir hazırlıkta

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şimdi dersi geçmek, iyi not almak vb için mi kitap istiyorsun yoksa gerçekten konuyu öğrenmek için mi?

Böyle diyorum çünkü sırf ders içinse özellikle internette önerilen kitaplar "verimli" olmuyor.
    Ders için önerilen kitaba bakabilirsin (bizim bir tane var mesela. Dersler onun üzerinden işleniyor, sınavda çıkabilecek kısımlar hep kitapta var. Başka bir kitapla derse çalışmaya bu kitap varken ihtiyaç yok)

Senin en rahat ulaşabileceğin hangi kitap onu da düşünmek lazım. (Muhtemelen çoğu kütüphanede vardır.)

• forumvardedilergeldik kullanıcısına yanıt

Ikinci dil kasmak, bolum dersleri ile ilgili erkenden hocalarla arastirma yapabilmek icin onlara giriş yapmak vs

• forumvardedilergeldik kullanıcısına yanıt
    ingilizcemi geliştireceğim ben. hazırlık dersleri üzerinden değil, discord üzerinden insanlarla konuşma pratiği yaparak. konuşma kısmında büyük eksiklerim var. zaten 71 ydt netim vardı son sınavda. hazırlık dersleri bir şey katmaz yani bana. resim yapmayı da öğreneceğim biraz. her gün bir şeyler çizmeyi denerim artık olduğu kadar. ayrıca imbd top200'de izlemediğim 200 film vardır rahat. dizi/film izleme alışkanlığım olmadı hiç. film izleyeceğim bol bol. bi de spora gitmem lazım. kemiklerim gözüküyor zayıflıktan

evet sırf kendimi geliştirebilme ve boş vakit bulabilme amaçlı hazırlık okuyacağım. insanın biraz eğlenmeye de ihtiyacı var dimi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.