Şimdi Ara

ingilizce öğrenmek,geliştirmek için kitap önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 15 tatilde çalışabileceğim grammer,genel anlama,okuma için ingilizce kitapları önerir misiniz ? sanki en baş seviyede anlatıyormuş gibi anlatan kitaplar olursa iyi olur.erasmusa başvurmayı istiyorum dil sınavını geçmeliyim onun için tavsiyelerinize ihtiyacım var

app,site gibi şeyler önermeyin lütfen eletronik cihazlarda bir şey çalışamıyorum dikkatim çabuk dagılıyor adapte olamıyorum

• ELS english grammar inside and out
  • Elimde olan kitaplardan ELS English Through Reading var. Kademe kademe gparagaraf çalışmaları var. Tavsiye edebilirim. Başka hangi konularda eksiğiniz var?
  • newreader N kullanıcısına yanıt
    eksiklerim grammar,kelime bilgisi,okuyup anlama,telafuz
    birkaç sitede kendimi ölçtüm a1 diyen var a2 diyen var

erasmus sınavına kadar grammar,kelime öğrenme,temel düzeyde anlama (sanırım kelim dağarcığım iyileşince daha iyi olacak)
    bu 3 konuda çalışmak için 2 ayım var başlangıç seviyesinden başlayıp iyi bir şekilde öğrenmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 16 Aralık 2017; 11:29:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolcanoPower

ELS english grammar inside and out

erasmus sınavına kadar grammar,kelime öğrenme,temel düzeyde anlama (sanırım kelim dağarcığım iyileşince daha iyi olacak)
    bu 3 konuda çalışmak için 2 ayım var başlangıç seviyesinden başlayıp iyi bir şekilde öğrenmek istiyorum

dediğiniz kitap hakkında biraz zor oldugundan bahsediliyor sizce zor gelir mi bana? o alacağım kitaplardan birisi olacak ve beni en başta korkutmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

quote:

Orijinalden alıntı: VolcanoPower

ELS english grammar inside and out

dediğiniz kitap hakkında biraz zor oldugundan bahsediliyor sizce zor gelir mi bana? o alacağım kitaplardan birisi olacak ve beni en başta korkutmamalı

Kitap türkçe tüm konular var bu kitap zor diyen varsa ingilizceyi unutsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiye edebileceklerim şöyle. Okuma çalışmaları için Practice Exams Kitabını; Kelime Çalışmaları için Powerful Vocabulary; Gramer için Practical Guide Advanced English Grammar kitabını tavsiye edebilirim. Kitapların linkleri için:

http://www.idefix.com/Kitap/LYS-5-YDS-Practice-Exams/M-Fatih-Adiguzel/Foreign-Languages/Language/Grammar-and-Vocabulary/urunno=0000000406733

http://www.kitapyurdu.com/kitap/powerful-vocabulary/422878.html

http://www.dr.com.tr/Kitap/A-Practical-Guide-to-Advanced-English-Grammer/Funda-Dagabak/Foreign-Languages/Language/Phrase-Book-and-Language/urunno=0000000380701

Hikaye kitapları arıyorsan Penguin Readers yayınevinin seviye seviye çıkardığı kitaplar var onlara da bakabilirsin.

İyi çalışmalar.

• VolcanoPower kullanıcısına yanıt
    o zaman bu kitapı alayım.diğer konularda da gelişmem lazım sizce ilk olarak grammardan mı başlamam lazım? tatilde çalışacağım için biraz gezme biraz laylaylom günde ne kadar vakit ayırırım bilemiyorum
  • newreader N kullanıcısına yanıt
    sizce elc mi yoksa pratice grammar mı alayım? ilk bir ayı grammar düşünüyorum 1 ay da okuma anlama kelime bilgisine ayırmayı planladım olur mu sizce?
  • quote:

sizce elc mi yoksa pratice grammar mı alayım? ilk bir ayı grammar düşünüyorum 1 ay da okuma anlama kelime bilgisine ayırmayı planladım olur mu sizce?

Sizin çalışma yoğunluğunuza göre verim almanız değişebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newreader

quote:

Sizin çalışma yoğunluğunuza göre verim almanız değişebilir.

Ayrıca öğrendiğiniz kelimeler için kelime defteri oluşturabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.