Şimdi Ara

Kaliteli Sesi Olan Kulaklık Önerileri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
10
Favori
7.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok sağolun hocam. Anc modeli ile düz modeli arasındaki fark nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Orijinal apple earpods. Benim de kulaklar seninki gibi, ama bunlar tam oturuyor. Fiyatına göre gayet güzel ses veriyor, orijinal olmasına dikkat edin çok fazla çakması var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 12 Şubat 2020; 22:33:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam fakat başta belirttiğim gibi plastikler kulağıma bi' garip oturuyor veyahut ben oturtturamıyorum. Ucu yumuşak olanları da genelde tıkaç gibi olanlar kulağıma olabiliyor. Ama yine de Apple Earbuds' ı deneyeceğim usta çok sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasengan5396

Sağolun hocam fakat başta belirttiğim gibi plastikler kulağıma bi' garip oturuyor veyahut ben oturtturamıyorum. Ucu yumuşak olanları da genelde tıkaç gibi olanlar kulağıma olabiliyor. Ama yine de Apple Earbuds' ı deneyeceğim usta çok sağol.
    Valla ben de aynı dertten muzdariptim earpods ile çözdüm. Bu arada yanlışıkla earbuds yazmışım düzelttim çaktırmadan

• crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok hocam :) Çok sağol inceleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasengan5396

Ustam burdan anlaşılmıyor. Biliyorsan modelini söyleyebilir misin?
    Kaliteli Sesi Olan Kulaklık Önerileri

hacım bele nasıl

• Ben şuan Sennheiser hd4.40Bt kullanıyorum çok memnunum 650tl den almıştım. Tavsiye ederim.

• Alihnn A kullanıcısına yanıt
    Hocam söylediğiniz model de uzun süredir aklımda fakat bazı sitelerde kulaklığın 360 derece ses özelliğinin olmadığını söylüyor. Bu özellik kulaklıkta var mı? Ya da bu özellik kulaklık ile mi alakalı yoksa izlenilen/dinlenilen kaynakla mı alakalı?

• rasengan5396 kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle söyliyim ben cod mw falan da attım teknik detayını bilmiyorum tam ama bana 360 gibi geldi ses kalitesi. Ben önceden dinlediğim şarkılarda duyamadığım seslerin olduğunu farkettim kulaklığı kullandığım zamanlarda beni baya aydınlatmıştı.

Anladım hocam çok sağolun söylediğiniz kulaklık modeli de bir süredir aklımdaydı. Mutlaka inceleyeceğim.

• rasengan5396 kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olduysam ne mutlu indirim takip edin arada 700 den 650 küsürlere düşüyor. İnternetten almam diyorsanız da en ucuz d&r da gördüm 730tlydi indirime girmişti ama halen var mı bilmiyorum. İyi akşamlar.

Çok sağol ustam. Hayırlı akşamlar.

• Kz Kulaklık tavsiye ederim

• Kz zsx f/p olarak satın alınabilecek en kaliteli sese sahip, genelde müzisyenlerin tercih ettiği bir kulaklık. Yumuşak vurgulu güçlü bir bass a sahip kulaklık başına 6 adet sürücüsü(armatür hoparlör) mevcut 350tl civarı bir fiyatı var kesinlikle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kiloverecekadam

Şu anda Sennheiser Momentum Wireless ve Earsonics ES5 var reis. Bu yaz Sennheiser HD 700 veya HD 660S de alabilirim. Düz Momentum alabilirsin. Sennheiser Momentum diye arat, Wireless "olmayan" versiyonunu al. Paranın hakkını verir. Kafa üstü olacak ama. Zaten kulakiçi kullanamıyorsun galiba.

Alıntıları Göster
    üstad hd600 veya o fiyatlara farklı önerebileceğin kulaklıklar var mı? dac alıp kullanmayı düşünüyorum.

• Eyvallah ustam çok sağol. Söylediğin kulaklık listemde var. Mutlaka inceleyeceğim.

• Temiz ve derin bass istiyorsanız xiaomi hybrid pro 2 den uzak durun. Hiç memnun kalmadım. jbl 100c var arkadaşımda sesi yüksek bass var ama bir seviyeden sonra teneke sesi hissediyorsunuz ve yalıtım 0. Bende 6 yıldır soundmagic pl11 var şuana kadar kullandıklarım arasında net en iyisi. Ama yalıtım önemli değil derseniz jblden üst segmentlere ilerlerseniz bence memnun kalırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anc modeli gürültü engelleme sunuyor, malzemesi daha iyi(taç kısmı kadife,ve taşıma çantası veriyor(çok şık bir çanta).

• ppp_bbb_aaa_ccc P kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam söylediğiniz kulaklığı inceleyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.