Şimdi Ara

Kaliteli Sesi Olan Kulaklık Önerileri (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
10
Favori
7.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim hocam. Söylediğiniz kulaklıklar baya bir şık gözüküyor. İnceleyeceğim sağolun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sokak toplu tasima gurultulu acik alan ofis ortami vs...

butce dostu: beats ep - orta karar: sony ch700n - cok param var: bose qc35 mk2 "kablolu tercih qc25 modeli de olabilir"

ev, tek basina kimseyi rahatsiz etmeyeceginiz alanlards sakin dinleme vs

butce dostu: superlux hd668b, orta karar: sennheiser px100 - koss porta pro "bu ikisi disari cok ses kacirir ve alir ama mobil olaral kullanilabilir" cok param var: beyer dt990 - akg k701 - grado sr80 paramin haddini hesabini bilmiyorum: sennheiser hd800 - bilimum hifiman modelleri vb.

eminim bu listede olacagini dusundugunuz pek cok model vardir ama ben kendi deneyimlediklerimden bir secki yapmak istedim. kulakici - kanal tipi kulakliklar ile cok iyi ses alabileceginiz modeller var elbet fakat fiziki yapilarinin verdigi bazi teknik sinirlamalar neticesinde sahne hacim gibi olgulari cok cok kisitli alirsiniz. kaliteli sese etki eden onemli bir unsur oldugunu dusunuyorum. tasima ve kullanim anlaminda alternatifiniz yoksa arkadaslarin cok guzel onerileri var bana sorarsaniz.

en sona da benim kisisel olarak cok begendigim sennheiser hd25 i yazmadan gecemeyecegim. kablosundan, pedine driverinden tacina her seyi parca parca satilir ve eskidikce yenileyip onlarca yil kullanabileceginiz cok cok iyi bir model aklinizda olsun. kalin saglicakla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bakın şuraya derimhttps://kulakligim.net

Dükkanlarda bolca bulunan afilli ama ses olarak fiyatını hiç haketmeyen kulaklıklara takılmayın.

• Butcenize gore her ikisinide alabilirsiniz. Eger elinizde kulakligi besleyebilecek bir cihaz varsa lüks olani almanizi oneririm. Gunluk hayatta kullanacaginiz cep telefonu, laptop gibi cihazlarda PowerAmp, Viper4Android FX benzeri yazilimlar ile kullanacaginiz bir kulaklik ariyorsaniz uygun olani alin. Her ikisinde de kulaklariniz size tesekkur edecek. Uygun olani aktif kullaniyorum lüks olani deneyimleme firsatim oldu. Gercekten parasini hakeden cok duyulmamis kulakliklardan.

Uygun : https://www.kzkulaklik.com/urun/kz-zsn-1ba1dd-hibrit-kulaklik/

Lüks : https://www.kzkulaklik.com/urun/kz-zsx-terminator-5ba-1dd-hibrit-kulak-ici-kulaklik/

@rasengan5396

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 13 Şubat 2020; 10:31:21 >

• balkanxp B kullanıcısına yanıt
    Ustam çok çok sağolun zaman ayırdığınız için. Söylediğiniz kulaklıkların hepsini not aldım. Mutlaka inceleyeceğim. Sağolun.

• Mair kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam inceleyeceğim.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok sağolun.

• Ustalarım kulaklık alırken internete güvenebilir miyim yoksa bir mağazadan mı deneyip almalıyım? İnternetten çok sık alışveriş yapan bir insan değilim ve ürün gelmeden de deneyemediğim için satın alırken birkaç kez düşünmek zorunda kalıyorum.

• sankiney kullanıcısına yanıt
    Cok güzel bu ya. Hazirandan beri kullanıyorum. Tek sorunu kulağımdan ara sıra düşüyor :/ Dediğin kronik sorunlada hiç karşılaşmadım.

• IT Engineer kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben arkadaşta vardı hoşuma gidiyordu sesi o yüzden araştırdım kablo sorunundan genel olarak bahsediliyordu yorumlarda. Riske girdim aldım ve eylülde aldım ekimde pert oldu. Yanımda da taşımazdım kulaklığı sabah akşam işyerinde pc monitörünün kulaklık çıkışındaydı sabit dururdu. Temassızlık başladı sağ taraftan 1 ay sonra. İade ettim servise gönderip.
  • sony wh-1000xm3
  • Bluetooth kulak üstü arıyorsan HD 4.40BT

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Hocam aşağı mesajlarda bi' usta daha bu modeli söyledi ama bazı yerlerde bu kulaklığının surround özelliği olmadığı yazıyor. Bu kulaklıkla deneyimli misin? Yani surround özelliği var mı?

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Hocam kulaklıkla deneyimli misiniz? Bassı midi tizi nasıldır? Youtuber "Jacksepticeye" ın da bu kulaklığı kullandığını duydum ama özelliklerinden haberdar değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasengan5396 -- 13 Şubat 2020; 12:29:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasengan5396

Hocam kulaklıkla deneyimli misiniz? Bassı midi tizi nasıldır? Youtuber "Jacksepticeye" ın da bu kulaklığı kullandığını duydum ama özelliklerinden haberdar değilim.
    Bu kulaklık baya sağlam. İkinci elini almayı düşünüyorum.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Sağol usta inceleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasengan5396

Sağol usta inceleyeceğim.
    Bu üst nokta bir kulaklık. Bundan başka bunu öneririm
    https://www.hepsiburada.com/bose-quietcomfort-35-series-ii-pembe-gurultu-engelleyici-kulakustu-kulaklik-789564-0020-p-HBV00000LFYX0?magaza=Multimedya%20Dukkani

sahıbındende daha uyguna var.

• rasengan5396 kullanıcısına yanıt
    Bu kulaklığı alacakken gereksiz buldum. Fakat araştırmalarımda en iyisi bu idi.

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok sağolun. Listemde.

• Kulaklık önerileri haricinde önemli bir husus pek dikkat edilmeyen.

Bluetooth kulaklıklarda mümkünse LDAC ya da LHDC destekli ürün bakın, hiç yoksa AptxHD destekli olsun, çok farkettiriyor.

Telefonlar için konuşmak gerekirse LDAC benim tecrübe ettiğim kadarıyla bir çok Sony modelinde ve Android 8.0 üzeri sürümlü Samsung'larda mevcut. Esasında Android 8.0 ile birlikte LDAC entegre hale geldi Android ile ancak tüm markalarda mevcut mu bilmiyorum, örneğin Huawei'lerin bir çoğunda mevcut değil, o sebeple Sony ve Samsung harici marka Android 8.0 ve üzeri sürümlü telefon kullananlar geliştirici seçeneklerinden LDAC desteğini kontrol edebilirler. Ayrıca LgV30+'ta da bu destek mevcut.

Huawei marka telefon kullananlar eğer kullandıkları modelde LDAC desteği yok ancak HWA desteği varsa LDHC destekli kulaklık kovalasınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.