Şimdi Ara

Kaliteli Sesi Olan Kulaklık Önerileri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
10
Favori
7.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyvallah ustam çok sağolasın. Listeme ekledim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rasengan5396 kullanıcısına yanıt
    Eklenicek bı kulaklık değil o parayı haketmiyo zaten eski fiyatı en azından azda olsa hakediyodu

• WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt
    Hocam ses kalitesi nasıldır? Bir de en başta belirttiğim gibi her kulaklık kulağıma olmuyor. Sizce bu oturur mu?

• Kaliteli Sesi Olan Kulaklık Önerileri

Jbl t210 güzel alet ama kronik kablo hassasiyeti sorunu var. Bende 1 ayda nakavt oldu. Al diye değil alma diye paylaşıyorum hocam.

• Kaliteli Sesi Olan Kulaklık Önerileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiveAndDieOnThisDay -- 12 Şubat 2020; 22:1:36 >
  • Hocam o kadar iyi mi diyorsunuz? En başta da belirttim de kulaklığa binler vermekte biraz çekimserim. Ama o kadar iyi derseniz gözümü karartıp alırım yani.

• sankiney kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam listeme eklemedim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasengan5396 -- 12 Şubat 2020; 22:2:21 >
    senin tarzını bilmiyorum ancak basslar yeterinc doygun hatta kulaklıkta 2 tane ufak delik var 1 risini kapatırsan cok daha dolgun oluyor basslar ben öyle kullanıyorum son sesste müziğe göre kulağını titretiyor(son seste dinlemeni tavsiye etmem :)). onun dışında zaten vokalleri anlatmaya gerek yok kristal berraklığında ses veriyor. ben iphone 8 plus ta tidal ile master üyelik ile bu sonuçları alıyorum siz dac vs alırsanız cok daha iyi performans alırsınız o başka..

-kulak yapından ötürü kulaklık kulağında durmuyormuş bu cihazda sorun olacağını sanmıyorum çünkü kulağı kablo ile arkadan kaplıyor. eğer alırsan türkiyeden almak yerine aliexpressten almak cok daha uyguna geliyor bana 200 tl civarına gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitelated -- 12 Şubat 2020; 22:5:6 >
    Eskiden alınabilir derdim ama şuan bu ülkenin para birimi ile alınacak kulaklık değil paranı boşa çöpe atma daha güzel markalar var yüz yıldır sadece ses ile uğraşan

• Hatta arkadaşın birisi Sony mdr950 önermiş güzel kulaklık oda alınabilir bişey yani

• LiveAndDieOnThisDay kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağolun ama başta belirttiğim gibi kulağımın azizliği yüzünden düz kulaklıklar takamıyorum.

• whitelated kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok sağolun ekledim listeme

• quote:

Orijinalden alıntı: rasengan5396

Hocam ses kalitesi nasıldır? Bir de en başta belirttiğim gibi her kulaklık kulağıma olmuyor. Sizce bu oturur mu?
    yani pamuklu olduğu için oturur muhtemelen.ses kalitesi güzel tek eksisi mikrofonsuz
  • Sony' i bir çok kişiden duyuyorum. Sony' i ses konusunda bu kadar iyi mi? Ya da Sony' e rakip olabilecek bi' marka falan var mı?

• WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı değil hocam. Kulaklığı müzik, film için falan istiyorum zaten. Çok sağol hocam aldım listeme.

ath külak içi alma hiç uzun ömürlü değiller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resatbulutt kullanıcısına yanıt
    Önerebileceğin marka model bi' kulaklık var mıdır hocam?

• Eğer kesenin ağzını açmaya niyetliyseniz sennheiser momentum 2 son kullanıcı için mükemmeldir derin ve tok bir stüdyo sesi vardır, pxc 550 de bunun daha teknolojik ve tizleri daha baskın versiyonuydu, en azından benim kulaklarım için.
    Eğer çok çıkamıyorsanız bütçeyi sony'nin ve marshall'ın başlangıç kulaklıklarının sesi gayet iyidir.
    Bence en iyisi media markt vb bir teknoloji mağazasına gidip tüm kulaklıkları denemek. Özellikler istatistikler vb sonuç olarak amacımız kaliteli ses almak ve sesini beğendiğiz bir kulaklık bulursanız gerisi teferruat

• Hocam marshall mid öneririm.İncelelmem de var forumda,çok kişi beğendi,tavsiyemdir.Anc modeli pahalıdır,düz modeline bakınız.

• Sefil_Arbaletçi kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam zaten listelediklerimden burda bulabildiğim hepsini deneyeceğim. Çok sağolun hocam saydığınız kulaklık modellerini de inceleyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.