Şimdi Ara

kaliteli müzik için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

aracıma navigasyon özelliği ve görsellik kazandırmak için orjinal cihazını söktürüp yerine double dın touchscreen clarion nx502e taktırıyorum. sipariş verildi, önümüzdeki hafta muhtemelen gelir.

http://www.clarion.com/xe/en/products/2012/multimedia/navigation/NX502E/xe-en-product-hi_1259567299632.html

böyle bir işe kalkışmışken arabada müzik kalitesini de arttırmak istiyorum. kaliteli müzik dinleyebilmek için neler yapmalıyım, orjinal hoparlörler yerine hangi komponentleri taktırmalıyım. amfi vs. neler gerekli. bagaj hacminden eksiltmeden slim subwoofer kullanmak istiyorum. koltuk altına takılabilenlerden. çocuklu bir aile olduğumuz için yer kaybına tahamülümüz yok :)

nette biraz araştırdığımda vibe markası üzerinde iyi izlenimlerim oluştu. slim sub amfili olan modeli uygun gibi.
    http://www.vibeaudio.co.uk/car/liteair-optisound/
    komponentleri de iyi yorumlar almış.

öyle arabanın dışındakiler ne dinlediğimi duysun, baslar yeri göğü inletsin derdim yok, dediğim gibi öncelik kalite..
    arabam lancia delta hardblack. bu konudaki uzman arkadaşlardan tavsiye almak isterim.

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim, iyi pazarlar..

• Yok mü yardımcı olacak üstadlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mü yardımcı olacak üstadlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de araştırıyorum, bulabildiğim en uyumlu cihaz bu zaten.

ekstra olarak geri görüş kamera entegre sistemi de var.

zaten deltada orijinal bose ses sistemi olduğundan ve bu clarionda dahili anfi olduğundna bence tek başına bile cihaz yetecektir ekstraya gerek yok benim fikrim.

ayrıca deltada ses yalıtımı iyi ama buna rağmen ekstra ses yalıtımı yaptırarak da muzik sesi kalitesi anlaşılır hale getirilebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.