Şimdi Ara

kaliteli lnb tavsiyesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
8
Favori
79.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam 4 lu lnb lazım köydeki TV de sinyaller kırılıyor mesela trt ler gündüz öğleden sonra donup geri geliyor sonra gece tekrar düzeliyor galiba lnb den diye düşünüyorum bu tavsiye ettiğiniz marka iyimidir.Tsk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam. Hala buralardaysanız bir sorum olacak. N11'den inverto black lnb baktım. 25 lirayada var 150 lirayada. Ne farkı var biliyormusunuz. Tekli çıkışlı lnb fiyatı bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurdem U kullanıcısına yanıt

Pahalı satan düpedüz dolandırıcı.. sırf marka ismi var diye ve acemi olup almak için hevesli olanları, alışveriş sitelerinde filtreleme sistemini bilmeyen insanları kazıklamaya çalışıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Invacom Single Universal LNB, 0,3 db tavsiye ederim …

Almanyada yaşıyorum ..Türkiye kapsama alanındaki bir çok ulusal kanalı rahatlıkla izliyorum ..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Geçen yıl ultrasini 4lu cikisli199tl almıştım yagmurda bozuyor yayın üstünü İnce naylon sarsam sinyal bozulur mu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.çanak 2.lnb 3.kablo 4tuner biri sıkıntılı olursa hepsi aynı olur LNB ye okadar para vermeyin bende 20yıla yakın çanak var çöpten bulduğum LNB yi taktım 10yıla yakındır sıkıntısız kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grese -- 18 Eylül 2021; 1:15:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.