Şimdi Ara

kaliteli lnb tavsiyesi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
8
Favori
79.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler arkadaşım bende sipariş verdim umarım sinyallerde biraz artış olur.
  • Uydu işinde önemli olan çanak çapıdır .LNB ikinci planda gelir .
    Onlarca marka LNB kullandım .120-135 cm çanakta Iverto , Baff , Atlanta 0.1db hçbirininin diğerinden farkını görmedim .
    Diğer markalara gelince örneğin .
    4xMersat Sharp çip set LNB Bunlara yakın çekim yapıyor
    2xMersat Philips çip set LNB oldukça kayıp yaptı .

Invertoya boşuna para vermeyin .Sistemimde 8 adet Atlanta 4xslim LNB adettte 2xSlim Atlanta var fiyatlarda uygun.
    inverto yedekte duruyor :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemmail -- 13 Aralık 2016; 12:55:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmail

Uydu işinde önemli olan çanak çapıdır .LNB ikinci planda gelir .
    Onlarca marka LNB kullandım .120-135 cm çanakta Iverto , Baff , Atlanta 0.1db hçbirininin diğerinden farkını görmedim .

Invertoya boşuna para vermeyin .Sistemimde 8 adet Atlanta 4xslim LNB adettte 2xSlim Atlanta var fiyatlarda uygun.

aynen ama anlatmak zor bence :) bu arda "hiremco twin" aldım kapalı hava vs dınlemıyor sınyaller gayet yüksek üstelık bina var önümde 2 tvdede sorun yok tavsiye ederim ha yok biz 40-50 tl fazla verecez diyen varsa bişey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 15 Aralık 2016; 17:26:20 >

• eurobox lnb ile sorun ortadan kalkar fakat ince ayarını muhakkak yaptır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmail

Uydu işinde önemli olan çanak çapıdır .LNB ikinci planda gelir .

hocam atlanta slim lnb parabol çanakların fitonuna(kelepçesine) tam oturuyor mu? yanında ince kısmına geçirilen bir aparat veriliyor galiba ama bu yeterli olur mu ince ayar yapılırken sıkıntı çıkarır mı?
    Atlanta Slim Hd Quad 0,1db ve Atlanta Platinum Quad 0,3db arasında kaldım siz hangisini tavsiye edersiniz. Bu arada lnbyi türksatta kullanacam kolay gelsin.

• mhmts0123 M kullanıcısına yanıt
    Benim slim LNB kullanmamım nedeni multi focus yakın uydulardır . Senin sadece türksat için slim ihtiyacın yok . ilerisi için düşünüyorsan . örneğin hellas sat , türksat ve azersat tek çamakta alış yapmak istersen slim lnb al derim .
    slimin esprisi ince olup yanına başka lnb ilace edilebilmesi .
  • cemmail kullanıcısına yanıt
    Evet bende ilerisini düşündüğüm için hemde platinium 0,3db slim ise 0,1db olduğu için dün slim lnb siparişi verdim. Ama bendeki parabol çanağın fitonuna uyup uymayacağı konusunda tereddüte düştüm. Tşk ederim cevabın için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmts01 -- 1 Ocak 2017; 15:40:57 >
  • mhmts01 M kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz merak etme . Standarttır .
  • Next lnb iyidir
  • Dünyada bir kaç tane çip üreticisi var . Türkiyede ne Receiver nede LNB üreticisi var .Bizim tüm satıcılarımız marka ayırımı gözetmeksizin . İster Receiver ister LNB bu üreticilerden alıp uzakdoğuda montajlatıyorlar .
  • Bişey sorayım çift çıkışlı lnb çift çıkışlı receiver içinmi yoksa iki farklı televizyona bağlı iki farklı receiver içinde olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahsedilen lnb bu mudur ??

http://urun.n11.com/lnb-ve-canak/inverto-black-ultra-single-tekli-tek-cikisli-lnb-P37270408

karaköy veya perpada nereden alabiliriz.
  • Bende arıyorum lnb arkadaşlar. Next ye 999 önerir misiniz. Dörtlü alacağım ama 2 sini kullanacağım şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Bende arıyorum lnb arkadaşlar. Next ye 999 önerir misiniz. Dörtlü alacağım ama 2 sini kullanacağım şimdilik
    evet
  • Çokta birbirlerinden üstünlükleri yok markalılar şişirme fiyatlara sahip o kadar
  • 4k için hangi lnb arkadaşlar

• Arkadaşlar merhaba. Bizim evde birisi Vestel birisi Show marka iki tüplü tv mevcut Show marka olanın tüpü bitmeye yakın olduğu için onun yerine ve ayrıca bir tane daha olmak üzere iki adet led tv alacağız. Bizim çanak anten Vestel in 120 cm ilk çanak anteni, çift lnb varken komşu 4 lü lnb takıp bizim anteni ortak kullanıyoruz izlenen kanallarda sinyal gücü 90-95 arası iken sinyal kalitesi bazı kanallarda 55 bazısında 73 bu arada gidip geliyor ayrıca çok sayıda olmasa da bazı kanallar da hiç sinyal yok izleyemiyoruz. Sizlere danışmak istediğim konu şu. Televizyonları alınca iki led bir tane de evdeki tüplü tv ile üç adet tv olacak komşunun kullandığı lnb nin yerine dörtlü alıp sadece kendimiz kullanacağız. Bazı lnb ler 4K uyumlu bazıları full hd uyumlu diyor. Full hd olanı alırsak 4K yayını izleyemez miyiz tv nin birisi 4K özellikli olacak. Hangi lnb tavsiye edersiniz okuduğum kadarıyla next 999 tavsiye edilmiş sorun yaşar mıyız. Uydu alıcı olarak bir tanesinde teledünya diğerlerinde tv nin içindeki kendi uydu alıcısı kullanılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laurin Klement -- 30 Temmuz 2018; 19:30:22 >

• arkadaslar paslı canaklarda baz ıstasyonu ,elektrık hattı ,etkenlerden etkılenmeyen tek lnb invertodur
    https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/inverto-black-ultra-02db-single-lnb-P300613954
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.