Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kaliteli Kol Dayama Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
2.163
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1485 Mesaj
      19 Mart 2006 18:32:39 Konu Sahibi
      2006 Yarise uyacak kaliteli kol dayama arıyorum.Bilgisi ve tecrübesi olan var mı? Hondanın ki gibi koltuğun yanına montaj yaptırılabilir mi?

|
      |
      19 Mart 2006 18:49:15
      hazır böyle bir topic açılmışken bende bi yardım istesem sakıncası yoktur umarım Iamnotsuperman bende hyundai getz için kaliteli bir kol dayama arıyorum bu konuda yardım edecek herkese teşekkürler..
      |
      |
      19 Mart 2006 18:54:44 Konu Sahibi
      Valla internette aradım çok dandikler buluruz umarım ikimizde kaliteli bir şey Roy....
      |
      |
      19 Mart 2006 18:57:26
      evet bende baktım ama hepsi kalitesiz, walla zor iş.. şöle güzel kullanışlı birşey bulursam fiyatına bakmadan alıcam.. hergün baya yol gidiyorum, manuel olsa da yarım saat 5 ci vites gidiyorum, lazım yani.. ben yine de araştırim az biraz daha, kaliteli birşeyler bulursam buradan paylaşırım
      |
      |
      19 Mart 2006 18:57:34
      Ben de birinci nesil Opel Astra için arıyorum... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 19 Mart 2006; 18:57:51 >
      |
      |
      19 Mart 2006 19:02:36
      ben kol dayama yerine kız arkadaşımın elini tutmayı tercih ediorum
      |
      |

Bmw 3.20d M Performance
    • Binbaşı
      1557 Mesaj
      19 Mart 2006 19:54:27
      quote:

Orjinalden alıntı: royartar

hazır böyle bir topic açılmışken bende bi yardım istesem sakıncası yoktur umarım Iamnotsuperman bende hyundai getz için kaliteli bir kol dayama arıyorum bu konuda yardım edecek herkese teşekkürler..

Kardeş daha önce bende aşagıdaki kolçagın aynısını aldım ama getz'e olmadı. Çünkü bel yukseklik ayar kolu aradaki genişlik bolumunu daraltıyor ve aşagıdaki kolçak olmuyor.
      Benim aldıgım kolçak buydu :http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=253964&productid=otm301103

2 tane daha kolçak buldum bunlardan birisinde de sogutma özelliği var; baya guzelmiş ama bizim getzlere bunlarda uymaz heralde :

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=253964&productId=otm301105

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=252831&productid=otm651108

Bizim getzlere uyabilecek hepsiburada.com daki tek kolçakda aşagıdaki. Ama biraz kalitesiz gibi duruyor. Gerçi iç hacmi ilk yazdıgım kolçaga göre daha geniş bunun heralde :

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251069&productid=otm301109

Bende alırsam en alttaki kolçaga benzer bişeyler almaya çalışacam. Hatta sogutuculu ve dar tip bir kolçak bulabilirsem daha guzel olur. Bulamazsam en alttaki gibi bir kolçak alıp deri kaplatıp kullanırım olmazsa
      |
      |

• Emekli Yönetici
      4242 Mesaj
      19 Mart 2006 19:57:33
      uzun zamandır gözükmüyordun @ng@r@lı, hoşgeldin..

ordaki kolçakların tamamına baktım bende en altta yazdığına baktım ama honda type-R için, yazıları falan da ona göre.. son bi kez servisle konuşucam belki onlar bir aksesuar falan yaratmışlardır arabayı alırken yoktu ama kaç ay geçti... yine de sağolasın..

bu arada ilk linkteki vidalanarak falan olduğu için, yaptırtmam sanırım, ben çok basit cepsiz bile olsa bi kolçak istiyorum yeterki kaliteli olsun
      |
      |
      19 Mart 2006 20:06:48
      quote:

Orjinalden alıntı: royartar

uzun zamandır gözükmüyordun @ng@r@lı, hoşgeldin..

ordaki kolçakların tamamına baktım bende en altta yazdığına baktım ama honda type-R için, yazıları falan da ona göre.. son bi kez servisle konuşucam belki onlar bir aksesuar falan yaratmışlardır arabayı alırken yoktu ama kaç ay geçti... yine de sağolasın..

bu arada ilk linkteki vidalanarak falan olduğu için, yaptırtmam sanırım, ben çok basit cepsiz bile olsa bi kolçak istiyorum yeterki kaliteli olsun

Hoşbulduk kardeş

Yaw üstteki benim aldıgım kolçagıda vidalamadan süngerle falan sıkıştırıp sabitleyerek kullanmak mumkun.Ama genişlik olarak uymuyor getzlere. Yani bel yukseklik kolu olmasda tam uyacak ama o kol yuzunden sıgmıyor genişlik olarak.
      Dar tip bişey almak lazım. Onlarıda vidalamadan bişekilde sabitleriz ama vidalamayınca ses yaparmı bilemem Ses yaparsa sen söker atarsın bide neme lazım değilmi
      |
      |

• Emekli Yönetici
      4242 Mesaj
      19 Mart 2006 20:12:36
      atarım walla hiç acımam

bu bel ayarı önemli olmasa ben benim getz in sürücü koltuğunu kolçaklıyla değiştircektim ne güzel ama bel ağrısı çeken biri için facia olurdu hergün 95 km lik yolda..

o yüzden aramalara devam.. servise sorarsam cevabıda yazarım
      |
      |
      07 Nisan 2006 19:57:34
      walla kardeşler bende de astra 1.3 cdti var bende arıyorum serviste çok hoş orjinal kolçağı var ama 405 milyon dediler yuh dedim çamaşır makinesi bile ondan ucuz :) Bende ertex e yaptırmayı düşünüyorum ama koltuklarda airbag var problem olabilir dediler, bide şimdi koltuğa kaynak makimesi filan değdirecekler, tüm kılıfı söküp tekrar takacaz falan dediler, bıraktım peşini.Bi kolçak için değmez. Aslında böle şeylere aksesuarcılar neden önem vermezler anlamadım,aksesuarcılarda gördüğüm en pahalı kolçak 30 milyon bisiklet koltuğu gibi. Bide gözlük kabı istiyorum onuda bulamadım,tavanda yer var ama orjinal gözlük kabı yok takmaya :)
      |
      |
      07 Nisan 2006 23:36:20
      yaw bakıyomda herkes arıyor

kolçak işinemi girsek

bu arada geçen arabayı yıkatırken ordaki bi taksici baktımki kendisi yaptırmış

yani arabasına uygun olan şekilde suntadan kestirip üzerini sünger ve deri kaplatmış

fena durmuyodu

mesela bizdemi öyle yaptırsak acaba

sonuçta hem arabamıza uyar hemde zevkimize
      |
      |

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
      SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
      SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
      HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
    • Yarbay
      2865 Mesaj
      07 Nisan 2006 23:40:24
      quote:

Orjinalden alıntı: SeY_YaH

walla kardeşler bende de astra 1.3 cdti var bende arıyorum serviste çok hoş orjinal kolçağı var ama 405 milyon dediler yuh dedim çamaşır makinesi bile ondan ucuz :) Bende ertex e yaptırmayı düşünüyorum ama koltuklarda airbag var problem olabilir dediler, bide şimdi koltuğa kaynak makimesi filan değdirecekler, tüm kılıfı söküp tekrar takacaz falan dediler, bıraktım peşini.Bi kolçak için değmez. Aslında böle şeylere aksesuarcılar neden önem vermezler anlamadım,aksesuarcılarda gördüğüm en pahalı kolçak 30 milyon bisiklet koltuğu gibi. Bide gözlük kabı istiyorum onuda bulamadım,tavanda yer var ama orjinal gözlük kabı yok takmaya :)

405 ytlmi? o parayı alsınlar .....kıçlarına kol dayamalı don diktirsinler...oha yaw nedir ki?altı üstü kol dayama..oturma takımı almıyoruzki
      |
      |

• Yarbay
      14849 Mesaj
      07 Nisan 2006 23:47:05
      Ben de bizim Caddy'e otobüslerde olan desteklerden taktırmak istiyorum. Hani o uzun ince olanları. İş görsün yeter.
      Ön koltukların arasında bayağı mesafe var. Kolçak taktırsam, bardaklıklar, eşya gözleri iptal olacak. Ama onu nasıl sabitlerler onun hakkında hiçbir bilgim yok.
      |
      |

• Teğmen
      233 Mesaj
      07 Nisan 2006 23:53:12
      quote:

Orjinalden alıntı: Iamnotsuperman

2006 Yarise uyacak kaliteli kol dayama arıyorum.Bilgisi ve tecrübesi olan var mı? Hondanın ki gibi koltuğun yanına montaj yaptırılabilir mi?

Yeni kasa yaris için toyotada orjinal kolçak var,aksesuar olarak veriyolar..senin araba yenimi eski sölememişsin ama..eskisinee uyar herhalde!!!sonuçta toyota marka..ama fiyatı birz çüş dedirtiyoo 200ytl'cik!!!
      |
      |
      08 Nisan 2006 07:39:00
      ben astra g ye 200 vererek orjinal taktırdım. fena değil ama biraz daha yüksek olsa daha iyi olurdu.
      |
      |
      08 Nisan 2006 09:20:43
      quote:

Orjinalden alıntı: crepassio

bakadar
      |
      |

• Yüzbaşı
      438 Mesaj
      08 Nisan 2006 12:12:17
      quote:

Orjinalden alıntı: miraz.miraz

quote:

Orjinalden alıntı: crepassio

bakadar

|
      |

• Yüzbaşı
      280 Mesaj
      17 Nisan 2006 14:11:03
      2001 model scenic için iki koltuk arasında zemine monte edilebilecek en uygu kolçağı nasıl bulacaz? arkadaşlar yukarda linkler vermişama bunların dışında başka bilen alıp kullanan varmı ?
      veya bu konuyu açan arkadaşlar ne yaptı aldılarmı kolçaklarını aldılarsa memnunlarmı vs .
      |
      |
      17 Nisan 2006 14:41:43
      Bende 99 Astra bri önceki kasa için kol dayama arıyorum
      yardımcı olan varsa sevinirim
      |
      |

Reklamlar
sohbet
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.