Şimdi Ara

Kaliteli flac/wav paylaşımlarımız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
15
Favori
10.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • henuz anfi alamadım, linkler biriksin, sonra PM alırım
    Tabi sağlam kalırlırsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cji

gönderdim

Kulaklıkla dinledim. Çok Kaliteli sesler, adeta mp3 ler ferrarinin yanında hacımurat gibi kaldı.. Bu ses kalitesi, birçok ses sistemini şahlandırır..
  • Cji kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bende bir PM alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @des_955 gönderdim dostum
  • YAZICIOĞLU kullanıcısına yanıt
    Bahsettigin albüm de bahsettigin firmada audiophile ler tarafından sevilmeyen ve reddeden albümler tamamı şişirme stüdyo da Çok alışmayın bu sisirme albümlere bunları bırakın satıcılar ince saz albümü gibi musteri kandırmak icin kullansın

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Bahsettigin albüm de bahsettigin firmada audiophile ler tarafından sevilmeyen ve reddeden albümler tamamı şişirme stüdyo da Çok alışmayın bu sisirme albümlere bunları bırakın satıcılar ince saz albümü gibi musteri kandırmak icin kullansın

Tuğrul tam anlamadım ne demek istedin.
    Audiophile hi-end kavramları felan çok hoşuma gitmyor.
    Ben ne seversem onu dinliyyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAZICIOĞLU

Stockfisch Records Vinyl Collection Vol. 2 dinliyorum şu an kayıt çok kaliteli hakikatten.
    285gb lık FLAC arşivime ekliyorum hemen

10500küsürlük flac arşivimde bu bitrate e yakın albüm yokmuş fark etti bayağı teşekkür ederim.

Bu yorumun nesi "-" leniyor anlamadım biri beni takip edip yazdıklarıma kasten mi bunu yapıyor.
    En sonuna yonetime de ağır konuşucam yazanlara da sövücem sonrada çekip gidicem nerden çıktı bu - + olayı?????????????
  • YAZICIOĞLU kullanıcısına yanıt
    Whatsup kapalı mi

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Whatsup kapalı mi

Açiim.
  • bende bi pm mizi rica edeyim teşekkürler
  • Merhaba bende pm alabilir miyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Iphone earpod kulaklıkla 320 kbs ile flac arasında fark hissedilir mi?

• Bir PM'de ben alabilirim :)
  • Linkleri alabilir miyim teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Egehanß

İndirilen dosyanın kalitesi hakkında sorum var. Yüksek kalite ses istiyorsam albümün DVD sini bulup indiriyorum genelde. Dosya DVD den riplenirken datanın bozulması gibi bir olay söz konusu olabilir mi acaba. Albümün DVD sini almam fark yaratır mı fazla? Bir de nereden indirdiginizi PM olarak alabilir miyim? Teşekkürler.

Nasıl riplediğine bağlı.

Sıkıştırmadan olduğu gibi dvd iso imajının atarsa orjinalinden farkı olmaz ama riplerken bit oranını düşürüp daha küçük boyutta paylaşırsa kayıp olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

Orijinalden alıntı: Egehanß

İndirilen dosyanın kalitesi hakkında sorum var. Yüksek kalite ses istiyorsam albümün DVD sini bulup indiriyorum genelde. Dosya DVD den riplenirken datanın bozulması gibi bir olay söz konusu olabilir mi acaba. Albümün DVD sini almam fark yaratır mı fazla? Bir de nereden indirdiginizi PM olarak alabilir miyim? Teşekkürler.

Nasıl riplediğine bağlı.

Sıkıştırmadan olduğu gibi dvd iso imajının atarsa orjinalinden farkı olmaz ama riplerken bit oranını düşürüp daha küçük boyutta paylaşırsa kayıp olur.

Bazıları ISO image bazıları video_TS dosyası halinde. Kayıp yoktur herhalde di mi?

• hocam link için p.m. alabilirmiyim? teşekkürler.
  • Merhaba,
    Bende link alabilir miyim...Şimdiden teşekkür
  • Link alirsam sevinirim simdiden cok tesekkurler... bu arada konu gidici :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.