Şimdi Ara

Kaliteli CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 18 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Makrotek (14 mesaj) birsuygt (6 mesaj) sahaf91 (3 mesaj) Occupy Police (3 mesaj) ARTHUR. (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31 mesaj) Mobil (11 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Giriş
    3223 Mesaj

Arkadaşlar bu işten pek anlamam, köydeki eve böyle bişey alsam işimi görürmü. Tavsiye edebileceğiniz bu fiyatta sistem varmı. Birde ayda bir gidiyoruz bunu takacağımız yere 320 gb hdd ne kadar kayıt saklar.

https://www.hepsiburada.com/qromax-pro-2042-4-lu-5-megapiksel-sony-lens-1080p-aptina-sensor-guvenlik-kamerasi-seti-pm-HB000007FB56

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Arkadaşlar bu işten pek anlamam, köydeki eve böyle bişey alsam işimi görürmü. Tavsiye edebileceğiniz bu fiyatta sistem varmı. Birde ayda bir gidiyoruz bunu takacağımız yere 320 gb hdd ne kadar kayıt saklar.

https://www.hepsiburada.com/qromax-pro-2042-4-lu-5-megapiksel-sony-lens-1080p-aptina-sensor-guvenlik-kamerasi-seti-pm-HB000007FB56

Merhaba,

Bu tarz paket sistemlerin bir çoğu piyasada ki en ucuz ürünler kullanılarak oluşturuluyor. Üzerlerinde yazan değerler gerçeği yansıtmıyor. Gerçek 5 MP görüntü çözünürlüğü yok, kayıt cihazları ham 1080P olarak kayıt yapmıyor. Kayıttan görüntü alıp bilgisayarda incelediğinizde 1080N denilen 960*1080P olduğu görülecektir bu da 1 MP civarı bir çözünürlüktür. Kamera başına 2 amper akım gereklidir, 4 kamera için 5A adaptör yetersiz kalır. 0.22mm alaşım kablo çok incedir en az 0.50 mm Bakır kablo olmalıdır. Satın almadan önce satıcı ile görüşüp detayları öğrenmenizde fayda var dikkatli olun. İşinizi görür mü görür elbet ancak ne aldığınızı bilmenizde fayda var :)

1 kamera günde yaklaşık 17 GB alan harcamaktadır 1080P olarak, bu marka modele ve sıkıştırma teknolojisine göre değişmektedir. Yani 320 GB HDD ile yaklaşık 3-4 gün civarı kayıt olur.

İyi forumlar :)

Makrotek Güvenlik ve Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.
    http://www.makrotek.com.tr
    info@makrotek.com.tr
    0 850 305 0 542
    0 545 321 92 94

• Yarbay
    3223 Mesaj

Teşekkürler hocam, gidip perpadan ihtiyaclarima göre bir set aldım. Şimdilik hdd ve kayit cihazini ileri donuk aldım. Kameralar standar dediğiniz gibi cok birşey beklemiyor. Şimdilik isimi görsün rahat zamanda geliştiricem. 2 tb hdd 8 kanal dvr 4 kamera aldim.1200 tl. Kameralar piyasanin en dandik kerasi 2 mp 1080 kayit yapan standart ürünler. 100 metrede kablo ve baglanti elemanları içinde. Dün kurulumunu yaptım şimdilik isimi görsün yeter. Zaten bağlandığım yerde hirsizlik olmuyor ben yinede hırsızlık düşünen olursa caydirsin diye taktim kameralari.

|
    |
    Makrotek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun, iyi günerlde kullanmanız dileğiyle  

|
    |
    ARTHUR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Makrotek Güvenlik ve Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.
    http://www.makrotek.com.tr
    info@makrotek.com.tr
    0 850 305 0 542
    0 545 321 92 94
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.