Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11831184118511861187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SM01_VXG

http://www.dr.com.tr/Kirtasiye/Scrikss-Graph-X-Metal-Versatil-07-mm-Mat-Siyah/Kalemler/Kalemler/Versatil-Kalemler/urunno=0000000398887

Bunun fiyatı uygun geldi, görünüm de şık. Acaba yazı yazarken yorar mı?

Uzak durun bence, arkadaşım da var, 2 haftada rengi attı, soyuldu.

Ucu içine giriyor eyvallah ama değmez bence,eğer tasarımı hoşunuza gittiyse neredeyse aynı tasarım hatta daha şık olan rotring 500 deneyin derim. Ucu sabit yalnız onun. 30-35 e bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr jingles -- 24 Şubat 2017; 21:6:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• orenznero'nun gövesi plastikmiş sanırım. o zaman ne farkı kaldı diğer modelinden? işçiliği daha iyi duruyor bi. tabi şöyle de bir durum var. plastik kalem ve 30 dolar. genelde çok ucuz olurlar ama 30 dolar fiyat koymuşlar. üstelik pentel'in en baba kalemleri bile en fazla 10 dolar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elevator -- 24 Şubat 2017; 22:15:59 >
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    jetpens'e ya da cultpens'e gelir gelirse, redditten takip et
  • o değil de 0.2 uç nerede satılıyor?
  • sayaga kullanıcısına yanıt
    Şu steadtler 925 25 in karizması hiçbir kalemde yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Elevator

orenznero'nun gövesi plastikmiş sanırım. o zaman ne farkı kaldı diğer modelinden? işçiliği daha iyi duruyor bi. tabi şöyle de bir durum var. plastik kalem ve 30 dolar. genelde çok ucuz olurlar ama 30 dolar fiyat koymuşlar. üstelik pentel'in en baba kalemleri bile en fazla 10 dolar oluyor.

Yok hocam ya. Kerry'ler 15 dolar mı ne. Zamanındaki Khaki, Orange falan 18 dolardı. Bendeki AXKS hele 55 dolar mı ne.

Graph1000 lerin de Limited ları 15-30 arası neredeyse (70. Yıl serisi 29 dolar mı ne)

Evet gördüm ABS plastik yazıyor. Sanırım Smash'in gövde malzemesiyle aynı. Kullandığım 0.2 Orenz'in performansının aynısını verse bence fazlasıyla yeter ki çok daha iyi olduğu konuşuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skins

jetpens'e ya da cultpens'e gelir gelirse, redditten takip et

Ben Rakuten'den falan medet umuyorum. Cultpens tövbe kalemden çok kargosuna istiyor. Orenznero onlara gelse yarım milyara sende kalem

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

orenznero'nun gövesi plastikmiş sanırım. o zaman ne farkı kaldı diğer modelinden? işçiliği daha iyi duruyor bi. tabi şöyle de bir durum var. plastik kalem ve 30 dolar. genelde çok ucuz olurlar ama 30 dolar fiyat koymuşlar. üstelik pentel'in en baba kalemleri bile en fazla 10 dolar oluyor.

Yok hocam ya. Kerry'ler 15 dolar mı ne. Zamanındaki Khaki, Orange falan 18 dolardı. Bendeki AXKS hele 55 dolar mı ne.

Graph1000 lerin de Limited ları 15-30 arası neredeyse (70. Yıl serisi 29 dolar mı ne)

Evet gördüm ABS plastik yazıyor. Sanırım Smash'in gövde malzemesiyle aynı. Kullandığım 0.2 Orenz'in performansının aynısını verse bence fazlasıyla yeter ki çok daha iyi olduğu konuşuluyor.

kerry'i biliyorum bende de var ama istisna diye saymadım. diğer söylediklerin de limited zaten. bu orenznero limited da değil normal. işin garibi bu kalemin de rubber ve metal grip versiyonları hatta limited metal versiyonları da gelebilir. o zaman ne olacak bunun fiyatı? işte bu yüzden fiyatı çok uçuk geldi. bu fiyata plastik kalem yapıyorlarsa olağanüstü farklı özellikleri olmalı. yoksa normal orenz'de de var. hatta ohto horizon'da bile var (uç gizlenebilme de dahil)

normal orenz'in 0.7'sini geçen sene almıştım. çizim için iyi ama yazım için hiç uygun değil. ben zaten auto-lead özelliği olan kalemlerin hiçbirinin bu özelliğini sevmedim. tam olmamış çünkü yazarken düzgün yazmıyor. bazı kısımlar yarım yamalak çıkıyor kağıtta.

bu hangi kalem bilmiyorum ama basit bir kalem gibi duruyor.
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

bu ise orenznero. 28 parçadan oluşuyor. yapılmış en iyi mekanizmaya sahip mekanik kalem gibi duruyor. hadi bakalım.

0.5 yapılmazsa da bunu kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elevator -- 25 Şubat 2017; 11:48:7 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

kerry'i biliyorum bende de var ama istisna diye saymadım. diğer söylediklerin de limited zaten. bu orenznero limited da değil normal. işin garibi bu kalemin de rubber ve metal grip versiyonları hatta limited metal versiyonları da gelebilir. o zaman ne olacak bunun fiyatı? işte bu yüzden fiyatı çok uçuk geldi. bu fiyata plastik kalem yapıyorlarsa olağanüstü farklı özellikleri olmalı. yoksa normal orenz'de de var. hatta ohto horizon'da bile var (uç gizlenebilme de dahil)

normal orenz'in 0.7'sini geçen sene almıştım. çizim için iyi ama yazım için hiç uygun değil. ben zaten auto-lead özelliği olan kalemlerin hiçbirinin bu özelliğini sevmedim. tam olmamış çünkü yazarken düzgün yazmıyor. bazı kısımlar yarım yamalak çıkıyor kağıtta.

bu hangi kalem bilmiyorum ama basit bir kalem gibi duruyor.

bu ise orenznero. 28 parçadan oluşuyor. yapılmış en iyi mekanizmaya sahip mekanik kalem gibi duruyor. hadi bakalım.

0.5 yapılmazsa da bunu kullanırım.

Halihazırda normal Orenz'in rubber ve metal grip versiyonları var. Bunda çok farklı varyant çıkacağını sanmam. Komple metal gövde versiyonu gelebilir ama.

Bi de şu var kalemin parçalarının elle birleştirildiğini söylüyorlar. O bakımdan Xiaomi Mi MIX gibi kısmi limited edition olma ihtimali de yüksek bence. Yoksa kalemin çoktan yabancı sitelere düşmüş olması gerekirdi 16 Şubat'ta satışına başladılar.

Yalnız Orenznero'da da uç gizleme var. O yüzden Automac'ın direkt rakibi olduğunu söylüyorlar. Bakalım hele bi elimize gelsin de

• Rotring RapidPro esintili olmuş hafif orenznero ama pro dan daha hoşuma gitti.Ağırlığı ne kadar acaba bilgisi olan var mı?
  • Papermate 'in iğne uçlu kalemleri nasıldır?

• Arkadaşlar pentel orenz 0.5 versatil kalem ihtiyaç fazlası olduğu için satıyorum pg5 ten sonra pek ısınamadım kaleme doğru dürüst kullanmadım alalı 1 ay oldu kalemlikte duruyor 30 tl + kargo karşılığında isteyen iletişime geçebilir

• sayaga kullanıcısına yanıt
    Graph gear blue kalemlik.com da 66 TL hocam.İyi fiyata almissiniz siz.

• kaliteli uç önerisi alabilir miyim..0,7
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    en soldakı kalemın marka ve modelı nedır hocam acaba
  • Sirkeci dışında Pentel orenz'i en ucuz nerede bulabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus626emre -- 25 Şubat 2017; 20:4:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genova88

en soldakı kalemın marka ve modelı nedır hocam acaba

üçlüyü diyorsanız Pilot Automac

• Pilot s20 kızıl mı kahve mi?
  • 
Sayfa: önceki 11831184118511861187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.