Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orenznero sanırım pentel'in başyapıtlarından biri olacak. öncelikte pentel'in kalemleri genelde pahalı olmaz. kerry dışındakiler hep 10 dolar kadar fakat bu orenznero 30 dolar. hem 0.2 ucu bile bu ağırlıktaki bir kalemle sorunsuz yazabiliyorsak bu demektir ki mekanizması gerçekten efsanedir.

içinde çok fazla malzeme var. bir foto görmüştüm şimdi bulamadım. toplam 27 civarı malzemeden oluşuyor. bayağı üstüne düşmüşler anlaşılan. umarım 0.5 ve 0.7'si de çıkar.

pentel veya diğer büyük markaların 2017 katalogları varsa elinde olan buraya atabilir mi? bir bakalım neler çıkacak bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elevator

orenznero sanırım pentel'in başyapıtlarından biri olacak. öncelikte pentel'in kalemleri genelde pahalı olmaz. kerry dışındakiler hep 10 dolar kadar fakat bu orenznero 30 dolar. hem 0.2 ucu bile bu ağırlıktaki bir kalemle sorunsuz yazabiliyorsak bu demektir ki mekanizması gerçekten efsanedir.

içinde çok fazla malzeme var. bir foto görmüştüm şimdi bulamadım. toplam 27 civarı malzemeden oluşuyor. bayağı üstüne düşmüşler anlaşılan. umarım 0.5 ve 0.7'si de çıkar.

pentel veya diğer büyük markaların 2017 katalogları varsa elinde olan buraya atabilir mi? bir bakalım neler çıkacak bu sene.

Merhaba. 0.2 kalem almayı düşünüyorum. Söylediğiniz orenznero modeli nerede sarışaa acaba?
  • smash mı rapid pro mu
  • CA18DET kullanıcısına yanıt
    Smash

• quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

quote:

Orijinalden alıntı: Elevator

orenznero sanırım pentel'in başyapıtlarından biri olacak. öncelikte pentel'in kalemleri genelde pahalı olmaz. kerry dışındakiler hep 10 dolar kadar fakat bu orenznero 30 dolar. hem 0.2 ucu bile bu ağırlıktaki bir kalemle sorunsuz yazabiliyorsak bu demektir ki mekanizması gerçekten efsanedir.

Merhaba. 0.2 kalem almayı düşünüyorum. Söylediğiniz orenznero modeli nerede sarışaa acaba?

Nero değil de normal Orenz çoğu kırtasiyede var şu an.
    Orenznero daha Japonya'da bile yeni satışa çıktı. Buralara gelir mi gelirse ne zaman gelir muamma

• uni kuru toga advance'i görmüştüm bi japonun videosunda. ismi de sanırım m5-559'du. fiyatı da 559 yen gibi bir şeydi. o da merak konusu.

0.2mm kalem yalnız pentel orenz'de mi var? ilk o kalemle mi çıktı merak ediyorum.
  • Geçen ay sipariş verdiğim kalemlerim,bugün geldiler buyurun.Heee bu arada ücretsiz kargo.Hani yok ücretsiz kargo olmaz diyorlar ahanda belgesi.Bu üçüncü parti aldığım ücretsiz kalemler.Geçen haftada yenilerini verdim.Hadi hayırlısı.

1-Pentel PG5 Slim Drafting Pencil, 0.5 mm (PG5-AD)
    2-Staedtler 0.9mm Mechanical Pencil Silver Series (925 25-09)
    3-Pentel Graph Gear 1000 Mechanical Drafting Pencil 0.7mm Blue (PG1017)

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• Hayırlı olsun. Sizin aldıklarınız amazon tarafından satılmıyor yalnız. JAPAN-SUBCULTURE adlı satıcıdan almışsınız. Arkadaşların bahsettikleri amazonun kendi sattığı ürünlerde bedava kargo yok.

Benim aldığım kalemler amazon tarafından satılıyordu. Geçen hafta kargosunu silirdim ve zar zor ödemesini yaptım. Dün kargoya çıkmış. 3 gün sonra varacak şeklinde gözüküyor dhl kargoda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingdeviL -- 24 Şubat 2017; 14:0:42 >
  • KingdeviL kullanıcısına yanıt
    Anladım da ne fark eder ki sonuçta Amazon güvencesi altında satılıyor.Satıcının yorumları gayet olumlu.Bu 3'cü parti kalem siparişim hiçbirinde sorun yaşamadım.Hatta aksine satıcı öyle iyi niyetli ki anlatamam. Bu arada sizinkilerde hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayaga -- 24 Şubat 2017; 14:13:32 >
  • sayaga kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güzel seçimler

• Nero'ya ramak kala

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• Teşekkür ederim. Benim almak istediğim daha bir çok kalem var. Sizin satıcının dükkanına bir bakayım o halde bende :)
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, nasıl ilk izlenim 0.2 için?

Beyaz rengi güzel duruyor, ben 0.5 ini almıştım diğerleri çok ince olur diye...

0.2 de bile vaad ettiği uç kırmamayı başarıyorsa helal olsun
    Ain stein in 0.2 ucu tr de satılıyor mu ben hiç denk gelmedim. Galiba yalnızca B seçeneği var.

Edit:Şimdi internetten baktım 2B ve HB seçeneği de varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr jingles -- 24 Şubat 2017; 16:25:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr jingles

Hayırlı olsun hocam, nasıl ilk izlenim 0.2 için?

Beyaz rengi güzel duruyor, ben 0.5 ini almıştım diğerleri çok ince olur diye...

0.2 de bile vaad ettiği uç kırmamayı başarıyorsa helal olsun
    Ain stein in 0.2 ucu tr de satılıyor mu ben hiç denk gelmedim. Galiba yalnızca B seçeneği var.

Edit:Şimdi internetten baktım 2B ve HB seçeneği de varmış

İki gündür uç kırmadı diyim gerisini siz düşünün

Türkiye'de tek renk zaten beyaz. Daha doğrusu Avrupa'da uç kalınlıklarına göre farklı renklerde satılıyor. 0.5 çok tipik zaten alırsam 0.3 alacaktım şu orenznero muhabbetinden sonra 0.2 almaya karar verdim.

Internetten satın almak mümkün ama büyük kırtasiyelere Mart ortası gibi gelecekmiş. Halihazırda Sirkeci'de falan bulmak mümkün.

• KingdeviL kullanıcısına yanıt
    İsterseniz başka 2 satıcı daha var.Aynı şekilde ücretsiz ve sağlam gönderi yapan onlarıda söylerim size.
  • mr jingles M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Güzel deri kalem çantası nerden bulabilirim acaba?
  • http://www.dr.com.tr/Kirtasiye/Scrikss-Graph-X-Metal-Versatil-07-mm-Mat-Siyah/Kalemler/Kalemler/Versatil-Kalemler/urunno=0000000398887

Bunun fiyatı uygun geldi, görünüm de şık. Acaba yazı yazarken yorar mı?

• stabilo gibi keçe uçlu kalem öneriniz var mı? ince olursa çok iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.